Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Denizli Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Denizli Düğün Orkestrası

52
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Denizli Düğün Orkestrası için en iyi profesyonel listesi
5.0 442 oy
Cheese Brothers
Cheese Brothers
4.9
Çevrimiçi
42 kez tercih edildi.
4 yıldır gigbi'de
Bandofanfaris
Bandofanfaris
5.0
Çevrimiçi
23 kez tercih edildi.
2 yıldır gigbi'de
Dolce Band
Dolce Band
5.0
Çevrimiçi
17 kez tercih edildi.
4 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Orkestrası
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Denizli Düğün Orkestrası Fiyatları

Denizli Düğün Orkestrası fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 6.530 TL ile 7.990 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Denizli Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Denizli Düğün Orkestrası Müşteri Yorumları

Canan Küsmez
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Şeyma çakan
Şeyma çakan
Çok profesyonel bir orkestra hayran kalmıştık herşey için çok teşekkür ederiz
Windband Orkestrasi
Nuray Özmen
Nuray Özmen
Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık. Düğünden sonra herkes orkestranın ne kadar iyi olduğunu konuşuyordu...
Dolce Band
Merve Korkmaz
Merve Korkmaz
Herşey için teşekkürler, baştan sona çok eğlendiğimiz bir düğün oldu. Tüm ekibinize sevgiler. @kemallkorkmaz @egelifeorkestrasi
EgeLife Orkestrası
Deniz Yılmaz
Deniz Yılmaz
15 Ağustos günü sözleştiğimiz saatte ve mekanda taahhüt ettiğiniz şekilde sahne aldınız.Adem bey ile birlikte tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.Hiç tanışmadan ilk olarak hizmet alacağımız için tereddüt yaşamıştım.Ama mükemmel bir orkestra.Mükemmel insanlar.
Bando Buffo

Denizli Düğün Orkestrası Talepleri

A Ayfer S.
150 kişilik kokteyl tarzı olacak yaklaşık 2-2.5 saat sürer. bu süre içinde sahnede kalmanızı rica ediyorum. ayrıca keman,çello ve gitar istiyorum. Bu arada, hava koşullarından dolayı mayıstada olabılır ama şu an 21 nisan gibi planlıyoruz.. 1 hafta 10 gün içinde yerşi netleşecek amanort point hotel olacak gibi. Aksam 19:00'dan 21:30'a kadar düşünüyoruz.
Y Yasir S.
UŞAK ilinde yapacağımız düğünümüz için dinleti niteliğinde müzik yapacak bir düğün grubu aramaktayız. Yani düğünümüzde eğlence(oyun havaları vb.) olmayacaktır, popüler, yerli, yabancı vb. enstrümantal ağırlıklı bir müzik düşünmekteyiz. Teklif ve yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz.
H Hatice N. Y.
Yerli-yabancı pop ve jazz müzik konusunda başarılı, düğünün tadını çıkartmamızda yardımcı olacak orkestraya ihtiyacım var. Kır düğün alanında ses ve ışık sistemi mevcut ve kullanabilmemiz konusunda gerekli onayları orkestraya karar verdikten sonra alacağım.
B Bedia Y.
Nişan organizasyonu 100/150 kişi olmakla birlikte oynamsız olacak, biz gelen konuklarımızın daha keyifli vakit geçirmeleri açısından full profesyonel olmasa da küçük bir canlı müziğin bize eşlik etmesini istiyoruz. Bunu da sizinle yapmak isteriz.
B Bilge G.
Restoran bahçesinde yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleşecek 3 saat surecek düğünümüz icin trio ihtiyacımız var, denizli suada restaurant, 2-5, keman, flüt olsun. akerdeon ve viyolonsel de olabilir.
S Sena K.
Batı müziği enstrumanları istiyorum. Fransızca, italyanca, ingilizce.. slow ya da hafif tempoda romantik şarkılar çalsın istiyorum. Kalabalık bir orkestraya ihtiyacım yok.
B Barış B.
800 kişilik, pammukkalede BCN düğün salonu
O Onur D.
bayan solist olması tercih sebebidir. sahne performansı iyi gece boyu eğlencenin keyifli olmasını sağlayacak işinin ehli bir müzik grubu arıyorum.
M Mustafa B.
Tuğba restorantta olacak 1700 kişilik muzisyen sahnesi var ama ışık ses sistemi yok, canlı müzik istiyoruz orkestra şeklinde olursa guzel olur.
F Firdevs Ç.
Mekan burdur ili salda golu . 50 kisilik giris yolu 50 adet tahta sandalye nikah masasi ve suslemeleri

Denizli'deki Düğününe İyi Bir Düğün Orkestrası Bulabilirsin

Denizli düğün orkestraları son yıllarda gelin ve damattan sonra düğünün yıldızı haline geldi. Orkestra gerçekten de düğün için çok önemli. Misafirler kötü bir müzikle eğlenemezler. Düğün mekanlarının çoğu kendi sanatçılarını, orkestralarını kendileri ayarlar. Eğer sen, orkestranı kendin seçmek istiyorsan Denizli düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi almalısın.

Denizli düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra düğünün için en iyi müzikleri çalabilecek orkestrayı aramaya başlayabilirsin. Orkestra fiyatları sabit olmadığı için orkestralarla görüşürken öncelikle istedikleri ücretleri öğrenmelisin.

Denizli Düğün Müzik Grubu Fiyatları Ne Kadar?

Denizli'de yapacağın bir düğün için orkestra kiralamak istiyorsan en az 1000-2000 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor. 1000-2000 TL orkestra için çok uygun bir fiyattır. 1000-2000 TL'den daha ucuza orkestra bulmak pek mümkün değil. Orkestra için bir tavan fiyat belirtilmiyor. 10.000 - 15.000 TL'ye de orkestra bulabilirsin.

Denizli Düğün Orkestrası Nasıl Bulunur?

Senin için gigbi.com'da Denizli'de hizmet veren onlarca düğün orkestrasını hazır bulunduruyoruz. Şimdi düğün organizasyonun için iyi bir Denizli düğün orkestrası arıyorsan, gigbi.com'da düğün müzik gruplarının geçmiş performanslarını izleyebilir, müşteri değerlendirmelerini de okuyarak en iyi düğün orkestrasını seçimini yapabilirsin.

Doğru Orkestrayı Bulduğumu Nasıl Anlarım?

Doğru orkestrayı bulup bulmadığından ne yazık ki düğün gününe kadar %100 emin olamazsın ancak öncesinden önlem almanda fayda var. Orkestran hakkında internette araştırma yapmalısın. gigbi.com'daki müşteri değerlendirmeleri sana bu konuda en iyi fikri verecektir.


Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer