Kağıthane Düğün Salonları

En iyi İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

715

Söz ya da nişan töreniniz yapıldı ise düğün mekanı arayışına başlamışsınızdır. Kır ya da balo düğünlerine uygun Kağıthane düğün salonları için tavsiyelerimize göz atmaya ne dersiniz?

En İyi Kağıthane Düğün Salonları Listesi

Hayallerinizdeki düğün salonunu bulmak için yardıma ihtiyanız var ise, bu yazı tam size göre. Ayrıca Kağıthane kına gecesi mekanları arayışında olan gelin adayları da Kağıthane düğün salonları önerilerimize kulak verebilir.

1Kağıthane Barbisos Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları – Barbisos Düğün Salonu

Hasbahçe parkının yanıbaşında yer alan Barbisos Düğün Salonu, oldukça geniş bir alana sahip. Eşsiz bahçesi, göz alıcı terası ve şık dekorasyona sahip kapalı alanı ile her tür düğüne ev sahipliği yapacak kapasitede olan mekan, mavi ve yeşili bir arada sunan Kağıthane düğün salonları arasında yer alıyor. Şehrin kalabalığından uzak bir organizasyon düşlüyorsanız, 50 kişiden 550 kişiye kadar hizmet veren Barbisos Düğün Salonu sizleri bekliyor.

Mutlaka incele:  Bahçelievler Düğün Salonları Listesi

Adres: Merkez Mahallesi, Eyüp Sultan Cad. No:52, 34367 Kağıthane/İstanbul
Telefon: (0212) 321 74 33

2Mavi Köşk Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları – Mavi Köşk Düğün Salonu

1000 metrekare alanı ile kalabalık organizasyonlara en özel şekilde ev sahipliği yapan Mavi Köşk Düğün Salonu, hem yemekli hem de yemeksiz etkinlikler için ideal bir ortam sunuyor. Farklı dekorasyonu ile ön plana çıkan salon, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile size kaliteli hizmet ve eğlence vaad ediyor. Özen günlerinizde sizi hayal kırıklığına uğratmayacak, isteklerinize dikkate olacak ve detayları sizin yerinize düşünecek bir mekan için Mavi Köşk’e şans verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Üsküdar Düğün Salonları Listesi

Adres: Merkez Mahallesi Sadabad Caddesi No:38 Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 294 07 23

3Kağıthane Belediyesi Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları – Kağıthane Belediyesi Düğün Salonu

Kağıthane Kültür Merkezi’nde yer alan ve yakın zamanda yenilenen Kağıthane Nikah Salonu, 400 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Kaliteli ses ve ışık düzenine sahip sahnesinin yanı sıra açık renkli duvarları ile ferah bir ortam sunan mekan, Kağıthane düğün salonları arayışında olan çiftleri bekliyor.

Adres: Sadabad Hizmet Binası Merkez Mah. Lalezar Sok. No:1 Kağıthane/İstanbul
Telefon: 444 23 00

4Kağıthane Pembe Köşk Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları – Pembe Köşk Düğün Salonu

Evliliğe giden mutlu yolda yanınızda yer alacak misafirlerinizi şık dekorasyonu ile dikkat çeken bir mekanda ağırlamak istiyorsanız, Pembe Köşk Düğün Salonu’na göz atabilirsiniz. Yemekli veya yemeksiz her türlü organizasyonda sınırsız hizmet anlayışı ile yanınızda olan mekan, sizi hayalinizdeki düğüne kavuşturmayı hedefliyor.

Mutlaka incele:  Maslak Orduevi Düğün Fiyatları

Adres: Merkez mah. Sadabad cad. No.36 Kağıthane
Telefon: (0212) 294 07 81

Kent Plaza Düğün Salonu

Kağıthane Düğün Salonları
Kağıthane Düğün Salonları – Kent Plaza Düğün Salonu

Gültepe düğün salonları arasında yer alan Kent Plaza Düğün Salonu, 1000 kişi kokteyl ve 500 kişi yemekli düğün kapasitesi ile en mutlu gününüze ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor. Uzman personel kadrosu ile kaliteli hizmet sunan mekan, mutluluğa giden yolda en büyük yardımcınız olmak için isteklerinize önem veriyor.

Adres: Gültepe Mahallesi, Dernek Cd. No:4, 34410 Kağıthane/İstanbul
Telefon:(0212) 281 87 87

Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi

Düğün gününüzün kusursuz geçmesi için yapılacakları listelemekte fayda var. Düğün hazırlıkları aşamasında unuttuğum bir şey kaldı mı diye düşünmek istemiyorsanız, “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!