Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri - Doğum Hazırlığı

author
Nedim Emre Akın
tarafından 08/05/2021 tarihinde yazıldı.

Doğum panoları, birçok kişi için farklı bir heves haline geldi. Bebeğin doğum tarihinin, saatinin ve isteğe göre boy ve kilo bilgilerinin yer aldığı doğum panoları, pek çok farklı şekilde tasarlanabiliyor. Hem satın alabileceğiniz hem de kendiniz yapabileceğiniz birçok doğum panosu tasarımı bulunuyor. Bunlardan en popüler olanı ise hiç kuşkusuz kanaviçe doğum panosu. Kanaviçe yapmayı bilen pek çok anne adayı, kendi çocuğu için harika doğum panoları oluşturabilir. Eğer siz de kendi çocuğunuz ya da bir yakınınız için bir doğum panosu hazırlamak istiyorsanız sizler için derlediğimiz kanaviçe doğum panosu modellerine göz atabilirsiniz.

[button color="" size="" type="" target="" link="https://www.gigbi.com/blog/dogum-panosu-sablonu-nasil-olmali/"]Doğum Panosu Şablonu Nasıl Olmalı?[/button]


Kanaviçe doğum panosu modellerinde daha detaylı figürler elde edebilirsiniz.

Kanaviçe doğum panolarının, etamin doğum panolarından farkı; çok daha detaylı figürlerin yer almasıdır. Yazı tipleri ve figürler çok daha ayrıntılı bir şekilde işlendiği için daha hoş bir görünüm oluşur. Siz de bebeğin ismini, tarihi, saati ve diğer bilgileri farklı renklerde, boyutlarda ve yazı tiplerinde işleyebilirsiniz. Böylece hem daha hareketli hem de daha şık bir doğum panosuna ulaşmış olursunuz. Bu iki örnekte de bebeğin ismi büyük ve parlak renklerle yapılmış. Ve birbirleriyle uyumlu iki ya da üç renk seçilerek diğer bilgiler bu renklerle işlenmiş. Bu kanaviçeden yapılmış doğum panosunu şık bir çerçeve içine koyarak bebek odasını şık bir hale getirebilirsiniz.


Bebek arabası, el ya da ayak figürleri harika görünmektedir.

Kanaviçe avantajını kullanarak harika figürler işleyebilirsiniz. Bebek arabası, elbise, ayakkabı, el ya da ayak figürü gibi farklı detaylar doğum panonuzun çok daha şık görünmesini sağlar. Panoyu tasarlarken bölmelere ayırırsanız bilgiler daha düzenli bir şekilde görünür. Bu örnekte olduğu gibi ince tirelerle birçak farklı bölüm oluşturabilir ve bilgileri bu kısımlara doldurabilirsiniz. Elbette yine bebeğinizin ismi daha büyük ve de göz alıcı renklerle işlenmeli.


Sayı da rakamlar olsa bile bir figür seçerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Eğer doğum panonuzun tamamının sayı ya da rakamlardan oluşmasını istemiyorsanız şık bir figür seçerek onu da işleyebilirsiniz. Bebek figürü ya da sizi anlatan farklı bir figür ile harika bir doğum panosuna ulaşabilirsiniz. Böyle bir panoda yalnızca çocuğunuzun ismi ve doğum tarihi yer alabilir. Böylece bebek odasında dekoratif bir eşya görevi de görmüş olur.


Yazı tipleri için de muhteşem tasarımlar elde edilmektedir.

Kanaviçenin en güzel yanı, yazı tiplerini harika bir şekilde işleyebilmektir. El yazısı ya da farklı yazı tiplerini kanaviçe ile başarabilmeniz mümkün. Çiçekler ya da kalplerle süslediğiniz doğum panosunun içerisine güzel bir yazı tipiyle bilgileri yazdığınızda muhteşem bir panoya ulaşmanız çok kolay olacaktır.


Panonun ortasına büyük figür, etrafına da boy, kilo ve benzeri bilgiler

Doğum panolarında kullanılan en popüler figürler arasında bebek arabası, bebek, patik, el, ayak, kuş, kalp, kutlama süslemesi ve ayıcık gibi figürler yer alıyor. Dilerseniz bu figürlerden birini büyük bir şekilde panonun ortasına dilerseniz de küçük bir şekilde panonun kenarlarına işleyebilirsiniz. Bu örnekler arasından en beğendiğinizi seçerek kendi el emeğinizle harika kanaviçe doğum panoları oluşturabilirsiniz.


Kanaviçe Doğum Panosu Örnekleri

Kanaviçe doğum panoları hakkında daha fazla fikir ve ilham almak istersiniz diye düşündük ve sizin için birbirinden güzel kanaviçe doğum panosu modelleri içeren örnekleri toparladık. Umarız bebeğiniz için muhteşem bir anı hazırlarsınız.


En İyi Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri - Doğum Hazırlığı için en iyi profesyonel listesi
5.0 41 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri Farklı Doğum Günü Sürprizleri İçin Yaratıcı Öneriler En Güzel Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri Doğum Günü Hediye Fikirleri ve Önerileri Doğum Günü Çiçekleri İçin Harika Modeller Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri Sevgiliye, Anneye, Babaya.. En Güzel Doğum Günü Dilekleri Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri Fikirleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları En Güzel Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Tasarlama Doğum Günü Davetiye Modelleri ve En Güzel Örnekleri Evde Doğum Günü Süslemeleri ve Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri En Güzel Kartondan Doğum Günü Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Sofraları Fikirleri ve Tavsiyeleri Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri Doğum Günü Davetiye Modelleri İçin Harika Fikirler Özel Günlerinize Masa Süsleme Malzemeleri Listesi Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri Düğün Kartları Modelleri, En Güzel Örnekleri ve Fiyatları En Güzel Doğum Günü Aksesuarları Listesi ve Önerileri Değişik Doğum Günü Kutlamaları Fikirleri Doğum Günü Kapı Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Paketi Fikirleri ve Tavsiyeleri Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Süsleme Kostüm Kiralama İzmir Yerleri - Sevimli Kostüm Fikirleri Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Doğum Günü Fikirleri Kostüm Kiralama Antalya'da Nerde Yapılır? Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler Kostüm Kiralama İstanbul Yerleri ve Birbirinden Güzel Kostüm Fikirleri Doğum Günü İçin Ev Süsleme Örnekleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Partisi Davetiyesi Örnekleri ve Sözleri En Güzel Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri Fikirleri En Güzel Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri En Güzel Anneye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Mesajları Kardeşe Gönderebileceğiniz Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri ve Örnekleri Sürpriz Doğum Günü Partisi İçin Tüyolar Birbirinden Güzel Doğum Günü Malzemeleri ve Süsleme Fikirleri Doğum Günü Pankartları, Yazıları ve Yapımı - En Güzel Doğum Günü Afişleri En Güzel Doğum Günü Masaları Süslemeleri ve Örnekleri Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Panosu Fikirleri ve Örnekleri Listesi Doğum Günü Seti ve En Ucuz Doğum Günü Parti Malzemeleri Listesi
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?