Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Kartondan Doğum Günü Süsleri Fikirleri ve Örnekleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 09/05/2021 tarihinde yazıldı.

Doğum günü mekanını süslemek ve daha güzel bir hale getirmek için pek çok süs malzemesi kullanılır. Süs malzemeleri çok ucuz olmadığı için evi doğum günü partisine uygun hale getirmek biraz maliyetli olabilir. Kartondan doğum günü süsleri hazırlayarak parti mekanını uygun fiyata süsleyebilirsiniz.


Kartondan Doğum Günü Süsleri

Kartondan doğum günü süsleri yapmak oldukça basittir. Maliyeti de uygun olduğu için doğum günlerinde sıkça tercih edilen karton süsler, evi ya da parti mekanını süslemek için en uygun seçeneklerdendir.


Kartondan Doğum Günü Taçları

Doğum günü, bir çocuğun doğum günüyse gelen misafirlere dağıtmak için bu tarz taçlar hazırlayabilirsiniz. Taçları çocukların kafasından düşmeyecek şekilde ayarlarsanız takmak daha kolay olur. Üstündeki yazıları ise isterseniz simle isterseniz de el işi kağıtlarıyla yazabilirsiniz.


Rengarenk Duvar Süsleri

Parti için evinizi ya da mekanınızı süsleyecekseniz halka halka kartonları iç içe geçirerek kolay ama güzel bir süs hazırlayabilirsiniz. Renkli kartonların üzerine kartonun renginden farklı ve dikkat çekecek renkte boyalarla şekiller çizebilirsiniz. Bu süsleri mekanın tavanına ya da uygun bulduğunuz yerlere asarak ortama renk katabilirsiniz.


Mickey Mouse Süsleri

Çocuğunuz Mickey Mouse'yi seviyorsa ve evin süslemesinde Mickey Mouse ile ilgili bir şeyler olsun istiyorsa kartondan bu süsleri kolayca yapabilirsiniz. Bu şekilde düzgünce kesebilmek için bilgisayardan uygun boyutlarda bir Mickey Mouse resmi çıkartabilir ve makasla kesebilirsiniz. İstediğiniz renkte kartonlarla Mickey süsleri yapabilirsiniz.


Kartondan Yuvarlak Sarkıt Süs Yapımı

Parti mekanınızı fazla uğraşmadan sade ve güzel bir şekilde süslemek istiyorsanız size sarkıt süsleri önerebiliriz. Sarkıt süsler yapabilmek için birkaç farklı renkte karton alabilirsiniz. Açık renkler ve koyu renkler kullanabilirsiniz. Sarkıt süsler için kullanacağınız kartonları yuvarlak şekilde ve küçüklü büyüklü kesebilirsiniz. Bir ipin ya da kurdelenin üstüne büyükten küçüğe doğru yapıştırarak istediğiniz yere asabilirsiniz. Bu süsün maliyeti hem düşük olacak hem de yapması da sizi çok uğraştırmayacaktır.


Birbirinden Güzel Evde Doğum Günü Süslemeleri

Evde yapacağınız doğum günü partileri için mekanı kendiniz süsleyebilirsiniz. Süsleme örneklerine göz atmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Birbirinden Güzel Evde Doğum Günü Süslemeleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.


En İyi Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Kartondan Doğum Günü Süsleri Fikirleri ve Örnekleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 34 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri Farklı Doğum Günü Sürprizleri İçin Yaratıcı Öneriler En Güzel Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri Doğum Günü Hediye Fikirleri ve Önerileri Doğum Günü Çiçekleri İçin Harika Modeller Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri Sevgiliye, Anneye, Babaya.. En Güzel Doğum Günü Dilekleri Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri Fikirleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları En Güzel Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Tasarlama Doğum Günü Davetiye Modelleri ve En Güzel Örnekleri Evde Doğum Günü Süslemeleri ve Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Sofraları Fikirleri ve Tavsiyeleri Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri - Doğum Hazırlığı Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri Doğum Günü Davetiye Modelleri İçin Harika Fikirler Özel Günlerinize Masa Süsleme Malzemeleri Listesi Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri Düğün Kartları Modelleri, En Güzel Örnekleri ve Fiyatları En Güzel Doğum Günü Aksesuarları Listesi ve Önerileri Değişik Doğum Günü Kutlamaları Fikirleri Doğum Günü Kapı Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Paketi Fikirleri ve Tavsiyeleri Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Süsleme Kostüm Kiralama İzmir Yerleri - Sevimli Kostüm Fikirleri Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Doğum Günü Fikirleri Kostüm Kiralama Antalya'da Nerde Yapılır? Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler Kostüm Kiralama İstanbul Yerleri ve Birbirinden Güzel Kostüm Fikirleri Doğum Günü İçin Ev Süsleme Örnekleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Partisi Davetiyesi Örnekleri ve Sözleri En Güzel Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri Fikirleri En Güzel Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri En Güzel Anneye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Mesajları Kardeşe Gönderebileceğiniz Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri ve Örnekleri Sürpriz Doğum Günü Partisi İçin Tüyolar Birbirinden Güzel Doğum Günü Malzemeleri ve Süsleme Fikirleri Doğum Günü Pankartları, Yazıları ve Yapımı - En Güzel Doğum Günü Afişleri En Güzel Doğum Günü Masaları Süslemeleri ve Örnekleri Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Panosu Fikirleri ve Örnekleri Listesi Doğum Günü Seti ve En Ucuz Doğum Günü Parti Malzemeleri Listesi
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?