Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Kostüm Kiralama İstanbul Yerleri ve Birbirinden Güzel Kostüm Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 05/05/2021 tarihinde yazıldı.

Çocuklar farklı olmayı severler. Özellikle hayal dünyaları kocaman olduğu için kendilerini bir süper kahraman gibi hissederler. Tek farkları süper kahramanların kostümleri vardır, onların yoktur. Çocuklarınızın doğum günlerinde farklılık yaratmak için kostüm kiralama İstanbul mekanlarından faydalanabilirsiniz.


Kostüm Kiralama İstanbul

Firmaların hepsinin farklı şartları olsa da kostüm kiralama İstanbul mağazalarının ortak kuralları da var. Örneğin; genel olarak kostümler 1 gün için kiralanıyor. Eğer 1 günden uzun süre kalırsa, kaç gün sonra geri götürürseniz o kadar kira bedeli ödemeniz gerekiyor.


Barez Kostüm Kostüm Kiralama İstanbul

 

Barez Kostüm, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yer alıyor. "Hayaller Dünyasına Açılan Kapı" sloganıyla kostüm kiralaması ve satışı yapılıyor. Çocuk kostümleri, halk oyunları kostümleri, yetişkin kostümleri gibi birçok kategoride, birbirinden farklı kostümlerin satışını ve kiralamasını gerçekleştiriyorlar. Kostümler gerçekten de çocukların hayal dünyasında yer alan tarzda. Siz de çocuğunuza buradan kostüm kiralayarak onu hayal dünyasında güzel bir yolculuğa götürebilirsiniz.

Adres: Zeytinlik, Yakut Sk. No:13, 34140 Bakırköy/İstanbul

Telefon: (0212) 660 25 03


Kostümcüm Kostüm Evi

 

Kostümcüm Kostüm Evi de Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren kostüm evlerinden biri. Disney kostümleri, palyaço kostümleri, çocuk ve bebek kostümleri, yetişkin kostümleri gibi kategorilerde kostüm satışı ve kiralaması yapıyorlar. Okullara, gösteri gruplarına, tiyatrolara kostüm temin ediyorlar. Kostüm konusunda oldukça deneyimli olan bu kostüm evi 2001 yılından beri kostüm kiralaması ve satışı yapıyor.

Adres: Odabaşı Sk No:11, Bakırköy

Telefon: (0212) 697 8080


Beşik Kostüm Kiralama İstanbul

 

Beşik Kostüm, İstanbul Maltepe'de kostüm satışı ve kiralaması yapan bir kostüm evi. Kız ve erkek çocuk kostümleri de mevcut. Bunun yanında 23 Nisan, 19 Mayıs gibi önemli günler için de kostüm kiralaması ve satışı gerçekleştiriyorlar. Yani çocuğunuzun hem doğum günü için hem de önemli günlerde giymesi için kostüm kiralayabiliyorsunuz.

Adres:Çınar Mahallesi Atatürk cad. Üst Tahsin bey sokak. Yılmazsoy apt. no/3 Küçükyalı/Maltepe

İstanbul İletişim 0505 396 06 73


Bindallı Kostüm Kiralama İstanbul

 

Bindallı Kostüm de Beşik Kostüm gibi Maltepe'de faaliyet gösteren kostüm evleri arasında yer alıyor. Bindallı Kostüm'ün ismi sizi yanıltmasın. Kına ile ilgili ürünler satsalar da ağırlıklı olarak çocuk ve bebek kostümleri, masal kahramanı kostümleri, çiçek- hayvan kostümleri gibi farklı kategorilerde pek çok çeşidi bir arada barındırıyor. Kostüm almak için ideal kostüm evlerinden biri.

ADRES: ZÜMRÜTEVLER MAH. EMEK CADDESİ.NO:31-33 A MALTEPE İSTANBUL

TEL:0 216 352 14 92


Birbirinden Güzel Prenses Kostümleri

Bütün kız çocukları birer prensestir. Ancak çoğu bu sırrı gizlemek için normal elbiseler giyerler. Eğer siz bir günlüğüne kızınızın tam bir prenses olduğunu herkese göstermek isterseniz bu kostümlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca Masal Kahramanları Kostümleri Fikirleri isimli yazımızdan da masal kahramanı kostümleri ile ilgili ilhamlar alabilirsiniz.


En İyi Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kostüm Kiralama İstanbul Yerleri ve Birbirinden Güzel Kostüm Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 53 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri Farklı Doğum Günü Sürprizleri İçin Yaratıcı Öneriler En Güzel Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri Doğum Günü Hediye Fikirleri ve Önerileri Doğum Günü Çiçekleri İçin Harika Modeller Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri Sevgiliye, Anneye, Babaya.. En Güzel Doğum Günü Dilekleri Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri Fikirleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları En Güzel Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Tasarlama Doğum Günü Davetiye Modelleri ve En Güzel Örnekleri Evde Doğum Günü Süslemeleri ve Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri En Güzel Kartondan Doğum Günü Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Sofraları Fikirleri ve Tavsiyeleri Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri - Doğum Hazırlığı Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri Doğum Günü Davetiye Modelleri İçin Harika Fikirler Özel Günlerinize Masa Süsleme Malzemeleri Listesi Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri Düğün Kartları Modelleri, En Güzel Örnekleri ve Fiyatları En Güzel Doğum Günü Aksesuarları Listesi ve Önerileri Değişik Doğum Günü Kutlamaları Fikirleri Doğum Günü Kapı Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Paketi Fikirleri ve Tavsiyeleri Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Süsleme Kostüm Kiralama İzmir Yerleri - Sevimli Kostüm Fikirleri Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Doğum Günü Fikirleri Kostüm Kiralama Antalya'da Nerde Yapılır? Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler Doğum Günü İçin Ev Süsleme Örnekleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Partisi Davetiyesi Örnekleri ve Sözleri En Güzel Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri Fikirleri En Güzel Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri En Güzel Anneye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Mesajları Kardeşe Gönderebileceğiniz Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri ve Örnekleri Sürpriz Doğum Günü Partisi İçin Tüyolar Birbirinden Güzel Doğum Günü Malzemeleri ve Süsleme Fikirleri Doğum Günü Pankartları, Yazıları ve Yapımı - En Güzel Doğum Günü Afişleri En Güzel Doğum Günü Masaları Süslemeleri ve Örnekleri Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Panosu Fikirleri ve Örnekleri Listesi Doğum Günü Seti ve En Ucuz Doğum Günü Parti Malzemeleri Listesi
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?