Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Gelin ve Nişan Bohçası Fiyatları ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 30/04/2021 tarihinde yazıldı.

Nişan bohçası, uzun senelerdir devam eden adetlerdendir. Kız tarafı da erkek tarafı da birbirlerine birer bohça hazırlayarak düğünden önce bu bohçayı armağan ederler. Her yöreye ve adete göre bohçanın içeriği değişse de genellikle birbirine benzer şeyler konulur. Nişan bohçası fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okumalısınız.


En Güzel Nişan Bohçası Fiyatları

Nişan bohçası fiyatları, bohçanın içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Nişan bohçası için alışverişe çıktığınızda yaptığınız seçimler bohçanın tutarını değiştirebiliyor. Nişan bohçası hazırlamak elbette çok ucuz değil ancak fazla lüks şeyler seçmemeye dikkat ederseniz daha makul fiyatlara da bohça yapabilirsiniz.


Gelin Nişan Bohçası Ne Kadar Tutar?

Eskiden gelin nişan bohçası alışverişi yapılırken gelin, alışverişin tamamında bulunmazdı. Özellikle kayınvalideler nişan bohçasının büyük kısmını hazırlar, giyim alışverişi ve makyaj malzemesi alışverişi yapılacağı zaman gelin de alışverişe dahil olurdu. Günümüzde ise neredeyse bütün bohça hazırlığında gelinler de bulunuyor ve seçimlerini kendileri yapıyorlar. En ucuz gelin bohçası ortalama 1000-1500 TL civarında tutar. Bu fiyata üst limit belirlemek doğru olmaz çünkü gerçekten alınacakların sınırı yok.


Gelin Nişan Bohçası Fiyatları

Gelin nişan bohçasına her adete göre farklı şeyler konulabiliyor. Genellikle el işi örgü ürünler, patik, havlu, gecelik, sabahlık, iç çamaşırı, terlik, makyaj malzemesi, parfüm gibi eşyalar satın alınıyor. Ürünleri bu saydıklarımızla sınırlı tutarsanız uygun fiyata bohça hazırlayabilirsiniz. Pahalı markaların ürünlerini tercih etmezseniz ortama 1000-1500 TL'ye, makul bir gelin bohçası yapabilirsiniz. Son yıllarda gelin bohçasını bohça ya da sandık yerine bavula da yerleştiriyorlar. Siz de isterseniz bohça yerine bavul kullanabilirsiniz.


Bohça Takımı Fiyatları

Bohça takımı fiyatları çeyiz ürünleri satılan mağazalardan ya da internetten satın alınabilir. Bohça takımları ortalama 150 TL'den başlıyor. Son yıllarda bohçalar bavul ile de getirilebiliyor ve bu bavullar daha sonra seyahate çıkarken kullanılabiliyor. Siz de isterseniz bohça takımı yerine bavul tercih edebilirsiniz.


En İyi Nişan Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nişan Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Gelin ve Nişan Bohçası Fiyatları ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
4.8 118 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nişan Saçları, En Güzel Nişan Saç Modelleri Isteme Çiçeği Modelleri İçin Birbirinden Güzel Öneriler Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler En Güzel Nişan Gelinlikleri ve Nişan İçin Abiye Tavsiyeleri En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri Nişan Çiçeği Modeller İçin Harika Fikirler En Güzel Kütük Nişan Tepsisi Modelleri, Yapımı ve Fiyatları Nişan Yeri Süsleme Malzemeleri, Örnekleri ve Fikirleri Nişan Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Nişan Aksesuarları, Örnekleri ve Fikirleri Nişan Tepsisi Modelleri İçin Harika Öneriler Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri - En Güzel Nişan El Buketi Örnekleri Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Birbirinden Güzel Fikirleri Nişan Davetiye Sözleri için Etkileyici Öneriler Nişan Kurabiyesi Tarifi ve Modelleri Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir? Nişan Tepsisi Fikirleri Nişan Yüzüğü Seçimi İçin Etkileyici Öneriler Nişan Sandığı Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri En Güzel Nişan Pankartları Yazıları ve Örnekleri Nişan Alışveriş Listesi Nasıl Hazırlanır? Birbirinden Güzel Nişan Yastığı Modelleri, Örnekleri ve Fiyatları Birbirinden Güzel Nişan Makası Süsleme Örnekleri En Güzel Nişan Kurdelesi Modelleri ve Süsleme Örnekleri Nişan Bohçası Nasıl Hazırlanır? Nişan Bohçasında Neler Olmalı? Nişan Bohçası Listesi ve Nişan Bohçasında Olması Gerekenler Nelerdir? Nişanda Erkek Tarafı Ne Takar? Nişanda Takı Takılır mı? Nişan Alışverişinde Neler Alınır?
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?