En Güzel Yılbaşı Partisi Davetiye Örnekleri

Birbirinden güzel yılbaşı parti fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3362

Yılbaşının gelmesiyle özellikle büyük şirketler çalışanlarına güzel bir parti hazırlamaya çalışırlar. Sadece şirketler değil markalar, oteller, alışveriş merkezleri, restorantlar, barlar da yılbaşı hazırlıkları yaparlar. İnsanları yılbaşına davet etmek için güzel bir yılbaşı partisi davetiyesi hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı partisi davetiye örnekleri için yazımızın devamına göz atmalısınız.

Birbirinden Güzel Yılbaşı Partisi Davetiye Örnekleri

Yılbaşı partisi davetiye örnekleri sayesinde kendi partiniz için güzel davetiye fikirleri edinebilirsiniz. Kendi kafanızdakilerle bizim sizin için derlediğimiz davetiyeleri bir araya getirerek güzel davetiyeler hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Yılbaşı ve Çam Ağacı Süsleri

1Taraftar Partisi Davetiyesi

Taraftar grupları da yılbaşı partileri düzenliyor. Düzenledikleri bu partilere taraftarları davet etmek için takımın renklerini taşıyan davetiyeler hazırlıyorlar. Taraftar grubu için davetiye hazırlayacaksanız sadece takımınızın renklerinden oluşan bir davetiye de yaptırabilirsiniz ancak ufak da olsa yılbaşı davetiyesi olduğunu belli edecek şeyler eklemelisiniz.

2Site Yönetimi Davetiyesi

Site yönetiminin hazırladığı parti için yılbaşı parti davetiye örnekleri arıyorsanız görseldeki gibi bir tasarım yaptırabilirsiniz. Etkinliğin saatleri ve etkinlikte yapılacak şeyleri kısaca özetleyerek misafirlerinize bilgi verebilirsiniz. Eğer etkinliğe sponsorluk eden firmalar varsa onlara da davetiyenizde yer vermelisiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Yılbaşı Parti Malzemeleri Listesi

3Okul Aile Birliği Davetiyesi

Yılbaşı parti davetiye yazıları arıyorsanız eski davetiyelere göz atabilirsiniz. Yılbaşı parti davet yazısı yazmak aslında çok basit. İçten ve samimi olmanız ve davetiyenin sahibiyle geçireceğiniz bir yılbaşı partisinden ne kadar mutlululuk duyacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Okul aile birliğinin hazırlayacağı bir parti için davetiye örneği arıyorsanız size bu güzel davetiyeyi önerebiliriz. Eğer konseptli bir parti vermeyi düşünüyorsanız davetiyenizde bunu mutlaka belirtmelisiniz.

Mutlaka incele:  Yılbaşı Partisi Nasıl Yapılır? Yılbaşı Partisi Organizasyonu Fikirleri

4İngilizce Yılbaşı Partisi Davetiyesi

Yılbaşı partinize katılacak kişiler arasında yabancılar varsa ya da herhangi bir sebepten İngilizce davetiye hazırlatmak istiyorsanız görseldeki gibi bir model tercih edebilirsiniz. Eğer bir şirket partisi ise bu tarz bir tasarım sizin için yeterli olacaktır. Biraz daha renklendirmek istiyorsanız yeni yıl için kullanılan çam ağacı, Noel Baba, geyik gibi figürler ekletip arka planı da daha canlı bir renk yapabilirsiniz.

2017 Yılı İçin Yeni Yıl Süslemeleri

Yeni yılın kutlanacağı mekan süslemesiz olmaz. Mekanınızı 2017 yılına özel süsleme malzemeleri kullanarak süsleyebilirsiniz. En güzel fikirler için 2017 Yılı İçin Yeni Yıl Süslemeleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!