Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Çanakkale Yat Kiralama

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Çanakkale Yat Kiralama için en iyi profesyonel listesi
0.0 0 oy
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Yat Kiralama
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Çanakkale Yat Kiralama Fiyatları 2023

Çanakkale Yat Kiralama fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 2.190 TL ile 2.680 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Çanakkale Yat Kiralama fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Çanakkale Yat Kiralama Talepleri

G Göksu T.
2 kişi icin yat kiralamak istiyorum. Truva atının oradan kalkan tekneler olsun lütfen. Yemekli ve yemeksiz fiyat almak istiyorum. Ayrıca yemekli içinde bir de alkollü & alkolsüz ayrımı da yer alsın lütfen. Yemeksiz olursa dışarıdan bir şeyler getirebilir miyiz bunu da öğrenmek isterim. Kaç saat sürüyor biz mi belirliyoruz bilgisini de paylaşabilir misiniz?
H Hakan B.
2 kişilik ve evlenme teklifi için, akşamüstü gün batımı gibi 2-3 saatlik kiralamak istiyorum. Eğer yemek varsa; yemekli ve yemeksiz fiyat almak istiyorum, alkolsüz olsun. Ayrıca Truva atının orada ki tekneler için teklif almak istiyorum, e posta ile iletişime geçilirse memnun olurum çünkü işteyim. Şimdiden teşekkürler
O Olgu Ş.
20-25 kişi civarında olmasını bekliyorum. Yeme -içme dışarıdan getirilebilecek şekilde bir tekne kiralamayı düşünüyorum. Konaklama olmayacak günü birlik. Kendi seçtiğimiz müziklerin çalınabileceği, denize girmeli bir aktivite olarak düşünüyorum. Fiyat bilgisi rica ederim.
S Sahra K.
2 yetişkin bir 0 yaş bebek olmak üzere 3 kişiyiz. Çanakkale’de Doğum günü için yat kiralamak istiyorum. Hem yemekli hem yemeksiz fiyat almak ayrıca yat’ın fotoğraflarını görmek istiyorum. Yemekli olursa menüsünün belirtilmesini rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler
K Kaan P.
Merhaba. Think firmasi olarak ozel misafirlerimizle canakkalede bir dalos deneyimi yasamak istiyoruz. Toplamda 15 kisilik bir misafir sayimiz var. Konuyla alakali benimle telefondan iletisime gecebilirseniz cok sevinirim. İyi gunler dilerim.
Ş Şeyda S.
8 kişilik bir yat düşünüyoruz. Evlilik teklifi edecek çift teknede olacak, diğer arkadaşlar bir koyda bekliyor olacak.teknede bir süsleme vs. düşünmüyoruz o sebeple. günü birlik bir kiralama olacak. ancak konaklamalı fiyatta öğrenebiliriz.
C Cihan Ö.
25 30 kişilik doğum günü organizasyonu için akşam 7 gihi başlayıp 4 saat süren biraz boğaza açılıp rahatça eğlenebileceğimiz bir ortam istiyoruz dışarıdan pasta ve içeceklerin sadece servis için malzemenin ve buzdolabi olması yeterlidir
B Burak I.
4 KİŞİ OLACAĞIZ / GELİBOLUDA OLACAĞIZ ANCAK ÇANAKKALE KALKIŞLI OLURSA ODA OLUR. 19:00 GİBİ BİNİP GEZİNİRKEN RAKI İÇİP 23:00 GİBİ İNMEK OLABİLİR. AMAÇ YILDÖNÜMÜ KUTLAMAK OLACAK. FARKLI KONSEPTLER VARSA ONLARDIDA DEĞERLENDİREBİLRİZ
A Aytuğ A.
5 kişilik, 3 saatliğine tekne kiralamak istiyorum. Arkadaşlarımla alkollü sofra kurup eğlenmek için. Yemekli yemeksiz fiyat ve alkollü alkolsüz fiyat alırsam süper olur. Dışarıdan da kendi alkolümü ve yemeğimi getirmek istiyorum.
R Recep A.
Merhaba, Balık tutmak için yat kiralamak istiyorum. 2 kişiyiz. Cumartesi ve Pazar günü diye düşünüyorum. Fiyat teklifine: Bölgeye uygun olta takımları (kamış istemiyoruz), yem vb. malzemeler, akşam yemeği ekleyelim lütfen.

Yat Kiralama hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yat Kiralama tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Çanakkale Yat Kiralama
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?