Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Cinsiyet Partisi Organizasyon

Cinsiyet Partisi Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
544
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Cinsiyet Partisi Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.9 2664 oy
daha fazla...
Cinsiyet Partisi Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Cinsiyet Partisi Organizasyon Fiyatları

Cinsiyet Partisi Organizasyon fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.010 TL ile 1.230 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Cinsiyet Partisi Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Cinsiyet Partisi Organizasyon Müşteri Yorumları

Mehmet Deveci
Mehmet Deveci
Çok profesyonel çalışıyorlar kesinlikle tavsiye edebileceğim bi firma
Papatya Organizasyon Denizli
Beyhan yıldız
Beyhan yıldız
Öncelikle Erhan beye çok teşekkür ederiz. Bu senede yüzümüzü güldürdü herşeyi çok güzeldi elinize emeğinize sağlık iyiki sizi tanımışım 🙏🏻
Bistro Organizasyon
Nurpelda EŞKİN
Nurpelda EŞKİN
Sem Organizasyon'un 3 kez kapısını çaldım. Üçünde de beni kendine hayran bıraktırmayı başardı. Kısıtlı imkanlarla bile harikalar yaratmayı biliyor. Hiç pişman olmadık. Teşekkürler...
Sem Organizasyon
Kadir alınmış
Kadir alınmış
Kaliteli uygun güzel düzgün işçilik. Herkese tavsiye ederim. İşlerini büyük bir itinayla yaptılar.
Adora Organizasyon
Esra Erdoğan
Esra Erdoğan
Her şey harikaydı teşekkürler emine hanım
Reyel Tasarım Organizasyon

Cinsiyet Partisi Organizasyon Talepleri

S Sema U.
İstanbul’da bir mekanda 15-20 kişi civarında bir grup için planlama yapılması gerekiyor. Dekorasyon, yiyecekler, pasta ve program sonrası misafirlere vermek için ufak hediyeler de fiyata ayrı eklenirse ekleyip çıkarma yapması daha kolay olur. Birkaç mekan alternatifi olursa daha iyi olur. Parti Nisan-Mayıs gibi haftasonu olacak. Fiyat paketine örnek fotoğraf eklerseniz karar verilmesi daha hızlı olur.
B Burak A.
İlçe olarak bize bir yer fark etmiyor ben bir önceki menüde ilçe seçme zorunluluğu olduğu için ilçe seçtim bizim sabit bir ilçemiz ya da istediğimiz bir mekan bulunmamakta. Çocuğun cinsiyeti kasım'ın sonuna doğru belli olacak biz de bu cinsiyet partisinde cinsiyeti öğrenmiş olacağız. En fazla 15 kişilik küçük bir grubumuz olacak. Fiyat ve mekan tekliflerini bekliyorum
B Berna D.
Karaburunda bizim bahçemizde organizasyon yapılması ve çok hafif süs olacak. Pasta biz kendimiz yapacağız.cinsiyet daha öğrenmedim biz öğrenmek istemiyoruz yalnız siz öğreneceksin ve hazırlanacaksınız. Balon patlamak için değil küçük bir mektup içinde belirli bir cinsiyet içinde konacak ve kartları arkadaşıma dağıtacak kim çıkacağı o çıkacak.
B Barış Y.
Merhaba, Bebeğimizin cinsiyeti kız olacak. Organizasyon için totalde 20 kişilik olacağız. Sadece süsleme & duvar & cinsiyet belirleme balonları ve konfetinin dahil olacağı bir organizasyon gelecek. Yer olarak Caddebostan sahil’de olacak. Gelen kişiler sandalye ve yiyecek temin edeceklerdir.
Ö Ömer K.
İstanbul Merter’de ikamet ediyoruz. Açık havada bir mekanda gelenlerin oturabileceği 20-30 kişilik bir organizasyon istiyoruz. Bebeğin cinsiyeti sürpriz olacak. İkram kokteyl gibi olacak organizasyon tekliflerinizi bekliyoruz.
N Nesli U.
cinsiyet partisi olacaktır. organizasyon silivride olacaktır.süsleme pasta tüm süslemeler size ait olacaktır. bir konsept calısması fotografı bende var o olabılırse cok guzel olur . en yakın sekılde gerı donus beklemekteyım.
Y Yiğithan Ç.
Bebeğin cinsiyetini önümüzdeki hafta öğreneceğiz. Organisazyon kartepedeki bahçeli evimizde olacak. Yapılacak süsleme ve ikramlar dahil 30 kişilik bir organizasyon için fiyat teklifi rica ediyorum.
A Aybuken N.
Bebeğin cinsiyetini herkes partide öğrenecek. Balon ve sprey ile belii olacak İkramlar hariç ve dahil fiyat gönderirseniz memnun oluru . İncekte bir mekana dekorasyon malzemeleri istenecek
D Duygu Y.
Şu anda cinsiyeti bilmiyoruz ama sadece teklif almak. Siz sadece süsleme yaparsanız ne kadar, süsleme artı ikramlıklar hediyelikler ne olur? Genel olarak bilgi ve fiyat almak istiyoruz.
G Gamze B.
Evimizde yapacağımız En fazla 20 kişi olacağımız cinsiyet partisi istiyoruz. Örnek organizasyonlarınızı görebilirmiyim. Yiyecekli ve yiyeceksiz fiyat verebilirmisiniz? Çok teşekkürler

Cinsiyet Partisi Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Cinsiyet Partisi Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Cinsiyet Partisi Organizasyon
İstanbul Cinsiyet Partisi Organizasyon İzmir Cinsiyet Partisi Organizasyon Ankara Cinsiyet Partisi Organizasyon Isparta Cinsiyet Partisi Organizasyon Gaziantep Cinsiyet Partisi Organizasyon daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?