Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Cinsiyet Partisi Organizasyon

Cinsiyet Partisi Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
946
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Cinsiyet Partisi Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.9 4450 oy
daha fazla...
Cinsiyet Partisi Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Cinsiyet Partisi Organizasyon Fiyatları 2023

Cinsiyet Partisi Organizasyon fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 3.890 TL ile 4.760 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Cinsiyet Partisi Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Cinsiyet Partisi Organizasyon Müşteri Yorumları

Eda Doğan
Eda Doğan
Güvenle tercih edebilirsiniz cinsiyet partimde tercih ettim cok cok memnun kaldim cok tesekkur ediyorum
Aliye Doğar
Ezgi Kartal
Ezgi Kartal
Ebru Hanım ile cinsiyet partimiz için çalıştık. Kendisinin tüm planlama boyunca pozitif enerjisi çok güzeldi. Çok da güzel bir iş çıkardı bize, inşallah farklı kutlamalarımız için tekrardan görüşeceğiz🙏🏼🥰
Miam Organizasyon
İlayda  Yıldırım
İlayda Yıldırım
Önce cinsiyet partimiz için sonra hastane odası süsleme için beraber çalıştık. Çok memnun kaldım. Her şeyi en ince ayrıntıya kadar düşündüler. Kesinlikle her şey istediğim gibi oldu.
latela shop
Sedef Bulduk
Sedef Bulduk
Aslı hanımla iyi ki tanışmışım muhteşem bir cinsiyet partisi geçirdik emekleri için tekrar teşekkür ederim.
Alina Events
Fatma nur  Kara
Fatma nur Kara
İlk kez bir cinsiyet partisi yapıyoruz ve seçimimiz pena organizasyon olduğu için o kadar mutluyum ki, çok samimi çok içten ve işlerini muazzam yapan bir organizasyon ile tanışmış olduğum için çok mutluyum.
Pena Organizasyon

Cinsiyet Partisi Organizasyon Talepleri

D Duygu K.
Merhaba, Ben Duygu Henüz cinsiyeti belli değil 25 Ekimdeki muayenemizde cinsiyet belli olacak net karar verirse çok beklemeden yapmak isteriz, ama bir sonraki muayenedede emin olalım denilirse 1-1,5 ay sonrasına organizasyonu bırakmak durumunda kalacağız.. cinsiyetini bizde bilmek istemiyoruz partide herkesle birliktr o heyecanı yaşama taraftarıyız o nedenle cinsiyeti doktorumuzdan yazmasını rica edip zarfla alacağız, daha sonra organizasyon çalışanlarına vereceğiz. Belirli bir mekân belirlemedik aklımızda, hava soğuk olmassa davetlileri de düşündüğümüzden (en fazla 25kişi oluruz) açık hava yeşillik bir alan çok istiyorum özellikle renkli dumanlarla öğrenmek isterdim fakat hava durumundan dolayı açık alan olmayadabilir yani bizim için ne kadar makul fiyatlı, sade ama şık olursa, o kadar iyi olacak Mekânı biz ayarlarsak ne olur, veya mekânı da dahil edersek fiyata nasıl olur bunun bilgisini almak isterim sizden.. en makul bir şekilde dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler ??
S Sema U.
İstanbul’da bir mekanda 15-20 kişi civarında bir grup için planlama yapılması gerekiyor. Dekorasyon, yiyecekler, pasta ve program sonrası misafirlere vermek için ufak hediyeler de fiyata ayrı eklenirse ekleyip çıkarma yapması daha kolay olur. Birkaç mekan alternatifi olursa daha iyi olur. Parti Nisan-Mayıs gibi haftasonu olacak. Fiyat paketine örnek fotoğraf eklerseniz karar verilmesi daha hızlı olur.
Y Yağmur Y.
10 kişilik bir grup tek isteğimiz arkada balon zinciri( mavi-pempe) cinsiyet büyük siyah balon masa olucak popcorn kutusu tabak Cinsiyet pastası siparişi bize ait ve ikramlar cinsiyet partisinde dagitmalik ikramları bize ait. Limonata dağıtımı olucak büyük cam sebil sizden (Sadece balon zinciri buyuk siyah balon cinsiyet rengine göre pul dökülen yada tüy masada popcorn kutusu tabak Sadece)
T Tuğçe S.
Merhaba, Bebeğimizin cinsiyeti belli değil henüz. Daha doğrusu sürpriz olacak şekilde doktorumuza kart ile yazdırdık henüz bizde bilmiyoruz. Yakın arkadaş grubumuzla cinsiyet öğrenme için bir organizasyon şirketi ile süsleme olsun istiyorum. Kafamda bir içerik yok. Görsel ve içeriklerle alakalı( dahil olan hizmet, pasta vb.) bilgi alabilir miyim lütfen. Teşekkürler,
B Burak A.
İlçe olarak bize bir yer fark etmiyor ben bir önceki menüde ilçe seçme zorunluluğu olduğu için ilçe seçtim bizim sabit bir ilçemiz ya da istediğimiz bir mekan bulunmamakta. Çocuğun cinsiyeti kasım'ın sonuna doğru belli olacak biz de bu cinsiyet partisinde cinsiyeti öğrenmiş olacağız. En fazla 15 kişilik küçük bir grubumuz olacak. Fiyat ve mekan tekliflerini bekliyorum
N Nazlican A.
Daha bebeğin cinsiyetini öğrenmedim, 2 hafta kadar bir süre sonrasında öğreneceği. Organizasyon için sadece süslerin olmasını istiyorum, Herhangi bir ikram olmasını istemiyorum. Fakat verilen tekliflerin yanında ikramlar içinde ayrıyetten bir fiyat teklifi istiyorum ki değerlendirebilme imkanım olsun. Evimizin bahçesine hazırlanacak organizasyon.
G Goncagül D.
Merhabalar , haziran ortası gibi aramıza katılacak minik bebeğimizin cinsiyetini öğreneceğiz . Tamamen bize sürpriz olsun istiyoruz mekana bilmeden geleceğiz . Yaklaşık 35 kişi olacağız . Hava sıcak olacağı için ya akşam üzeri düşünüyoruz ya da klimalı bir ortam . Yiyecekler konusuna mekandan sonra karar vereceğiz . Teklifi bekliyorum teşekkürler
B Berna D.
Karaburunda bizim bahçemizde organizasyon yapılması ve çok hafif süs olacak. Pasta biz kendimiz yapacağız.cinsiyet daha öğrenmedim biz öğrenmek istemiyoruz yalnız siz öğreneceksin ve hazırlanacaksınız. Balon patlamak için değil küçük bir mektup içinde belirli bir cinsiyet içinde konacak ve kartları arkadaşıma dağıtacak kim çıkacağı o çıkacak.
G Göksu İ.
Bebeğin cinsiyeti henüz belli değil. Doktordan kağıt alacağız. Organizasyon için uygun bahçemiz var ancak güzel bir yerde organizasyon yapmak içinde tekliflere açığız. Renkli duman roketleri havaifişek balonlar ile ikramlı veya ikramsız olarak güzel bir organizasyon yapmak istiyoruz. Süreci işi bilen birine bırakmak istiyoruz.
C Ceyda V.
Fatihte oturuyorum. Organizasyon yapılacak yer çok uzakta olmamalı. Bir yerin terası olabilir ya da yeşillikli bir yer olabilir. 20-30 kişi anca oluruz. Sadece mekan ve organizasyon. İkramlıkları ben getireceğim. Yangın tüpü ya da büyük bir kutunun içinden hangi cinsiyet ise onun balonları çıkan bir organizasyon olabilir.

Cinsiyet Partisi Organizasyonu: Bebeğinizin Cinsiyetini Özel Bir Şekilde Açıklayın

Bebek bekleyen ailelerin heyecanlarına ortak olabileceği, son yılların en popüler trendlerinden biri olan cinsiyet partisi organizasyonu, bebeğin cinsiyetinin sürpriz bir şekilde açıklandığı özel bir etkinliktir. Aile ve dostlarla paylaşılan bu özel an, unutulmaz anılara dönüşebilir. Peki, cinsiyet partisi organizasyonu nedir, nasıl yapılır ve bu organizasyonda nelere dikkat etmek gerekir?

Cinsiyet Partisi Organizasyonu Nedir?

Cinsiyet partisi, hamile bir annenin bebeğinin cinsiyetini sevdikleriyle paylaşmak için düzenlediği özel bir etkinliktir. Genellikle ultrason sonuçları kapalı bir zarf içerisinde organizatöre verilir ve bebeğin cinsiyeti, parti sırasında sürpriz bir şekilde açıklanır.

Cinsiyet Partisi Organizasyonunda Hangi Aktiviteler Yer Alır?

  • Renk Temalı Dekorasyon: Mavi veya pembe renklerde balonlar, konfetiler.
  • Tahmin Oyunları: Misafirlerin cinsiyeti tahmin etmeleri için oyunlar.
  • Özel İkramlar: Cinsiyet temalı kurabiyeler, pastalar ve diğer ikramlar.
  • Sürpriz Açıklama: Konfeti bombaları, renk değiştiren pastalar veya özel efektlerle cinsiyetin sürpriz bir şekilde açıklanması.

Cinsiyet Partisi Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

Cinsiyet partisi organizasyon fiyatları, etkinliğin büyüklüğüne, dekorasyon malzemelerine, ikramlara ve seçilen ekstra hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Uygulamamız üzerinden talep oluşturarak, cinsiyet partisi organizasyonu hizmeti veren profesyonellerden fiyat teklifi alabilir, teklifleri ve yorumları karşılaştırarak en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Cinsiyet Partisi Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Organizatörle iyi bir iletişim kurmak ve beklentileri açıkça ifade etmek.
  • Konukların etkinliğin sürpriz doğasını bozacak bilgilere sahip olmamasına dikkat etmek.
  • Uygulamamız üzerinden gerçek müşteri yorumlarına ve değerlendirmelere göz atmak.

Cinsiyet Partisiyle Özel Anılar Biriktirin

Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek ve bu özel anı sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız, cinsiyet partisi organizasyonu tam size göre. Uygulamamız üzerinden profesyonel hizmet alarak bu özel günü mükemmel bir şekilde planlayabilirsiniz.


Cinsiyet Partisi Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Cinsiyet Partisi Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Cinsiyet Partisi Organizasyon
İstanbul Cinsiyet Partisi Organizasyon İzmir Cinsiyet Partisi Organizasyon Ankara Cinsiyet Partisi Organizasyon Sinop Cinsiyet Partisi Organizasyon Kırklareli Cinsiyet Partisi Organizasyon daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?