Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
62
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Lazer Epilasyon Fiyatları 2023

Lazer Epilasyon fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 950 TL ile 1.170 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Lazer Epilasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Sevim Demir
Sevim Demir
Lazer epilasyon ve kirpik lifting için deneyimlediğim tüm süreçte oldukça memnun kaldım. Herkese öneririm.
Este Lorien
Zeynep yaman
Zeynep yaman
Lazer ve cilt bakımı hizmeti aldım hem çalışanların samiyeti ve güler yüzünden hemde kaliteli malzeme ve cihazlarından çok memnun kaldım yine gelicem:))
Promena Güzellik Merkezi
İrem Çakır
İrem Çakır
Çok güleryüzlü, çok ilgili. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren pozitif ve güleryüzlüğü ile sizi karşılıyor. Makyajı tamamladığında ise bambaşka biri görüyorsunuz aynada.. Kalıcı makyajda ise çok kaliteli malzemeler kullanıyor, hijyenik.
İlke Aydın
Zeynep
Zeynep
Geldiğimde biraz endişe etmiştim fakat doğallığından çıkmadı teşekkür ederim
Aslıhan Turan
Tülay  EYİNACAR
Tülay EYİNACAR
Güler yüzlü ve hoş karşılandım. Kalıcı oje yaptırdım ama 4. Günün sonunda tırnaklarım soyulmaya başladı . Ya benim şansızlığım yada ürün sorunlu bilemiyorum .
Onur Özer Estetik Merkezi

Lazer Epilasyon Talepleri

E Emrah A.
Koltuk altı-Genital(popo ile beraber)-Yüz Bölgesi Esmer tenliyim, tüylerim ince kalınlıkta ve koyu renkli. Daha önce lasere gittim, 25 seans, o sebeple tüylerim çok yoğun değil. Alexandritte ilk tercihim ama duruma göre diode de olabilir. Şimdilik 10 ana seans almayı düşünüyorum.
B Birbey U.
Tabi erkeklerin kıl kökleri biraz kalındır zayıf biriyim acı eşiğim düşüktür daha önce çok canımı uaktılar. O yüzden seansları bitirmedim ve sadece kemer üstü yaptırdım epilasyon yaptırdığım bölgelerde yoğunluk çok az
M Meva A.
2 kere işlem gördü vücudum seyrekleşti tüylerim erzurumda gidiyordum okul kapandığı için kaydımı dondurdum oraya gidene kadar birkaç seans burada devam etmek istiyorum. Girdiğim cihaz robotx alexandrite
Y Yusuf K.
genel olarak omuz kısmı orta kalınlıkta ve seyrek göbek ve göğüs kısmı ise ince ve seyre onun dışında renk olarak omuz kısımları hafif siyah ama diğer bölgeler saç rengime yani kumrala daha yakın
H Hilal T. T.
Bir süredir lazer kullanıyorum. Kıl köklerim kalınlaştı və yaygınlaştı. Hızlı uzamaya başladı. Gerçekten kalıcı çözüm sağlayacak ve kıl problemimi ortadan kaldıracak bir yöntem istiyorum.
A Ayşegül C.
Tüylerim seyrek ama yine rahatsız edici. Lazer epilasyon gibi Kesin çözüm bi tedavi tercihimdir ki otelde güvenlik görevlisiyim memnun kalırsam önüme gelene öneririm. Sevgiyle kalın.
S Sude Ö.
Açık buğday tenliyim ve tüylerim koyu renkli. Daha önce lazer yaptırdığım için tüylerim baya azaldı. Alexandrite uygulanmıştı daha önceden ama buz lazer de olabilir, önerilere açığım.
B Baris M.
Daha öncesinde 10 seans kadar kas üstü ve ortası için lazer geçmişim var başarılıda geçtiğini düşünüyorum 1 yıl sonra 5-10 tuy çıktı onlar için tek seanslık bir fiyat rica etmekteyim
A Ayşe T.
Beyaz hassas bir cildim var şu anda tüm vücudumu jilet ile almıyorum ve daha öncesinde yanlış jilet seçimlerimden dolayı kollarım sert siyah ve sıklar ve çok çabuk çıkıyorlar
N Nisa S.
Ağda yaptırdığım için tüylerim ince bir yapıdadır. Buz lazer yaptırmayı düşünüyorum çünkü ince kıl köklerinde etkili olduğunu ve kalıcı olarak çıkmadığını okumuştum.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazar epilasyon hakkında araştırma yapan herkes için bilgilendirici genel bir yazı hazırladık. Umarım işinize yarar!

Doğru cihaz ile uzman eller tarafından uygulandığında faydası maximum seviyede görülen lazer epilasyon istenmeyen tüylerin kalıcı olarak dökülmesi için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile asıl amaçlanan kılların ve tüylerin dökülmesi değil kıl köklerinin tamamen yok edilmesidir.

Farklı Lazer Epilasyon Çeşitleri Bulunuyor!

Evet, farklı lazer epilasyon çeşitleri bulunuyor, birlikte inceleyelim:

Diode Lazer Epilasyon Yöntemi:

Diğer adı ütüleme lazer olan, dioade lazer epilasyon 810mm boyundaki dalgalar ile ışın verilerek gerçekleştirilen, ince kıllar için uygun olan bir uygulamadır. Daha kalın ve sık kıl olan bölgelerde Diode Lazer Epilasyon fazla önerilmemektedir. Bu epilasyon yönteminde dalga boyunun uzun olmasından kaynaklı olarak ten rengi fark etmeksizin kullanılabilir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Yöntemi:

Acısız ve ağrısız seans periyotlarıyla yapılan alexandrite lazer epilasyon oldukça etkili bir lazer epilasyon yöntemidir. Daha çok acık renkli ciltler için daha olumlu sonuç vermektedir. Alexandrite lazer epilasyon uygulamasına başlanmadan önce ağda, cımbız gibi kıl & tüy alma işlemlerinin en az 1 hafta öncesinde bırakılmış olması gerekmekte. Kalıcı ve uzun süreli bir epilasyon için bu yöntemi tercih edebilirsiniz!

Yag Lazer Epilasyon Yöntemi:

Damar ve leke tedavisinde de kullanılan bir uygulama olan yag lazer epilasyon, bronz ve koyu tenli kişilerde tercih edilmektedir. 1064mm boyundaki dalga boyu ile verilen ışınlar sayesinde kıl kökünün derinlerine kadar inebilmektedir ve olumlu bir sonuç vermektedir. Bu uygulama aynı zamanda Amerik’da bulunan FDA kurumu tarafından da onaylanmış güvenli ve önerilen bir epilasyon türüdür.

Lazer epilasyon tüm vücut kaç TL?

Lazer epilasyon fiyatlarını farklı etkenler etkilemekte. Her kişiye sabit ve net bir fiyat vermek maalesef çok mümkün değil. Peki lazer epilasyon fiyatları neye göre belirleniyor?

Lazer epilasyon fiyatları, öncelikle kişinin cilt ve kıl yapısına göre, ten rengi ve kıl rengine göre, kilosuna göre ve tüm bunların yanı sıra uygulanan tekniğe göre farklılıklar göstermektedir.

2023 Lazer Epilasyon Fiyatları:

Tüm Vücut Lazer Epilasyon: Ortalama 700-900TL

Tüm Kol Lazer Epilasyon: Ortalama 300-400TL

Tüm Bacak Lazer Epilasyon: Ortalama 500-600TL

Tüm Yüz Lazer Epilasyon: Ortalama 150-200TL

Tüm bölgeler için net bir fiyat almak istiyorsan alanında en uzman profesyonellerden hemen ücretsiz bir teklif isteğinde bulunabilirsin!

Lazer epilasyon ile tüyler tamamen biter mi?

En sık sorulan soruların başına belki de lazer epilasyon ile tüyler tamamen biter mi? sorusu geliyor diyebiliriz.

Alanında uzman kişilerce, lazer epilasyon doğru teknik ve uygulamalar ile yapıldığında kalıcı etki yaratmaktadır. Daha ilk uygulamadan sonra kıllar ve tüyler dökülmeye başlayacaktır. Sonraki seanslarda ise 1-3 hafta içinde kıllar deriden atılır. Lazer epilasyon ilk etapta haftalık periyotlar ile düzenli olarak başlar ve uzmanın uygun gördüğü takdirde bu uygulama tamamlanana kadar, daha seyrek sıklıkta devam ederek bitirilir.

Lazer epilasyon ile en fazla %93 oranında bir azalma görülür ancak %100 olarak bir azalma beklenmez.


Lazer Epilasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Lazer Epilasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?