Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

İstanbul Animatör

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Şehir Seç
İstanbul Animatör
128
Animatör sana hizmet vermek için hazır.


İstanbul Animatör Fiyatları
İstanbul Animatör fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 200 TL ile 600 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Animatör fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

İstanbul Animatör Tavsiyeleri
Duygu paça
Balon süsleme ve palyaço hizmetinden yararlandık ve gayet memnun kaldık sıcak Güler yüzlü bir aile şirketi ☺️
Ailepalyaço
Seher Özkılıç
Güleryüzü ve çocuklara karşı kibar yaklaşımı ile beğenimizi kazandı, işine saygılı insanlarla çalışmak isterim, her mesajımda bile anında cevap vermesi, geri bildirimleri hemen yapması, yapacağı etkinlikler hakkındaki detaylı açıklaması, kullandığı boyanın güvenilir bilindik marka olması, sabırsız çocuklara sabırlı yaklaşımı ile işine çok saygılı. oğlumun ve misafirlerimin eğlenceli bir gün geçirmesine vesile oldu, söylediği saatte geldi, etkinlikler tamdı, teşekkürler, Hakan Bey’i, sürpriz sevmeyen, problem çıkmasını istemeyen, özel günü güzel geçsin isteyen anne babalara tavsiye ederim..
Şımarık Palyaço & Animatör
Deniz
Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.
Unutulmaz Anlar
Mehmet Cankesen
Herşey eksiksiz harika bir organizasyondu. İlgi alakanız için teşekkürler.
Lets Organizasyon
Zeynep Duru
Kızımın doğum gününe çağırdım geldi ve çok guzel oyunlar oynadılar çocuklar da biz de çok memnun kaldık güler yüzü ve enerjisiyle doğum gunlerinize renk katabilir
Elanur Çelik

İstanbul Animatör Talepleri
G Gül K.
Merhaba AVM içerisinde bir markamız için etkinlik ve stand çalışması gerçekleştirmek istiyoruz. Kendi ekibimizde böyle bir kiralama yapabiliyor muyuz? Ya da nasıl bir şekilde yapabiliriz. Örneğin: Stand içinde okul tanıtımı bilgilendirme etkinlik ise çocuklar için yüz boyama, eğitici etkinlikler gibi. Konu hakkında en kısa sürede geri dönüş yapmanızı rica ederiz.
Y Yalçın K.
tekstil çalışanlarını pikniğe götürmek istiyorum. saat 11 den 15-16 ya kadar sürer tahminim. bu arada insanları eğerlendirecek şarkılar türküler dinlettirecek çeşitli aktiviteler oyunlar yaparak onları coşturup güzel bir organizasyon yapacak 2 kişilik bir animasyon ekibi istiyorum.
Ö Özlem T.
7 Ağustos Sarıyer de bir mekanda 6 yaş kız çocuğu için yapılacak olan doğum gününde 10.00 - 12.00 saatleri arasında 5 çocuğun katılacağı parti de çocukların yüzlerini boyayacak , balon şişirecek oyunlar oynatacak birine ihtiyacımız var. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler,
D Duygu K.
Evde nişan organizasyonu için fiyat teklifi almak istiyorum. 40-50 kişilik bir organizasyon olacak. İsteklerim konusunda net değilim, sizden yönlendirme alabilirsem çok sevinirim. Havalar güzel olacağı için site havuzunun başında da olma ihtimali var nişanımın.
D Dilber C.
Kızımın 7 yaş doğum günü için pandemi koşullarından dolayı sitemizin bahçesinde veya Belgrad ormanında sadece 4 veya 5 arkadaşının katılacağı bir kutlama organize etmek istiyorum. Çocuklara açık havaya uygun oyunlar oynatabilecek oyun abla veya abisi arıyorum.
B Bülent D.
Merhaba 13 Nisan 2019'da oğlumun doğum günü organizasyonu için animatör aramaktayım. Alan Altunizade tarafında Halı Saha tesisinde olacak. Çeşitli oyunlar ve animasyonlar ve çocukları eğlendirecek aktiviteler olmalı. Çocuk sayısı takribi 15-20 kadar olacak.
T Tugba Y.
2 saatlik eğlence istiyoruz. 7 çocuk olacak. Palyaço istemiyoruz. Kostümlü oyun ablası tercihimiz. 20 temmuz saat 11:00/13:00 arası doğum günü organizasyonu olacak. Bir de sihirbaz da olabiliyor mu? Teklifinizi bekliyorum Teşekkürler şimdiden
E Emine Balcı Tosun .
Vadiistanbul projesi içerisinde 4000 metrekare alan içerisinde hizmet vereceğimiz Doğum günü organizasyonlarında, sürekli olarak destek verecek yüz boyama, palyaço, sihirbaz gibi hizmetler için fiyat tekliflerinizi paylaşmanızı rica ederiz.
Ç Çiğdem C.
Merhaba , kızımın 7 yaş doğumgünü için animatör , çocukları karşılayıp toplu oyun oynatıp eğlendirecek ( jonglör , vb) 2 kişilik bir ekibe ihtiyacım var , Doğumgünü 06/01 tarihinde Anadolu yakasında olacaktır , şimdiden teşekkürler
B Bihter
15 eylül 14:00-16:00 saatleri aralığında büyükçekmece de evin bahçesinde yapılacak doğum gününde maksimum 12 cocuk olacak. 5-8 yaş aralığındaki cocuklar için 2 saat eğlenceli vakit geçirecekleri kadın animator istiyoruz.

İstanbul Animatör hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Animatör tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer