Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Kedi Bakıcısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Kedi Bakıcısı

98
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Kedi Bakıcısı için en iyi profesyonel listesi
5.0 74 oy
Tuğçe Akgün
Tuğçe Akgün
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bahçelievler, İstanbul
Mutlu Kedi Oteli
Mutlu Kedi Oteli
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Emre Doğan
Emre Doğan
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Kedi Bakıcısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Kedi Bakıcısı Fiyatları 2022

İstanbul Kedi Bakıcısı fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.260 TL ile 1.540 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Kedi Bakıcısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Kedi Bakıcısı Müşteri Yorumları

Emre Kanat
Emre Kanat
Çocuklarımı güvenle teslim ettim, Yine gerek olursa ilk tercihim olur.
Gönül Şengel
Aydan Güner
Aydan Güner
Senem hanım çok sevecen ve şefkatli, içiniz rahat bir şekilde kedinizi emanet edebilirsiniz 😻
Senem Emir Günter
Ayşegül Akbulut
Ayşegül Akbulut
Kedim gece 1 haftalığına Rezzan hanımın evinde misafir olmuştu . Normalde kedim biraz agresif . Ama rezzan hanımın ilgisi ile enerjisini atarak sakinleşmişti . Kedime hergün görüntülü arayarak bakabildim . Teşekkür ederim kedime çok güzel baktığınız için .
Mırmır Kedi Pansiyonu
MUNİSE YEŞİL
MUNİSE YEŞİL
Son derece memnun kaldım. Beni sürekli ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Kendi evladıyla ilgilenircesine gereken özveriyi ve pozitifliği verdi. Hiç huzursuz olmadım ve güven verdi. Çok teşekkür ediyorum. 😊
Patili Yuva Kedi Oteli
Hande Şanal
Hande Şanal
Tuğçecim çok teşekkür ederim yardımların için. Sayende aklım hiç Tarçın'da kalmadı.
Tuğçe Akgün

İstanbul Kedi Bakıcısı Talepleri

P Pelin Y.
Luna, erkek british shorthair 10 aylık kısırlaştırılmış bir kedi. İşaretleme huyu yoktur hiç yapmadı. Kumu harici asla tuvalet yapmaz. Uslu sessiz uysaldir. Bugüne kadar hiç çocuklu ve kedili bir ortam bulunmadı. O yüzden tek bakılmasını istiyoruz ve çocuklu bir aile olmamalı. Talep yaparken isaretleyemedim 15 temmuz teslim edeceğim 24 temmuz günü alacağım. Kedimiz hiç bizden ayrılmadı ilk kez ayrı kalacak o yüzden güvenilir ve ona sevgi gösterecek birini istiyoruz.
Z Zülal K.
Tekir olan erkek adı ışık, yetişkin dişi kedimin adı orkide ve son olarak aramıza katılan miniğin adı da Nalan. 19 Temmuz pazartesi ve 21 Temmuz çarşamba dahil mama ve sularını yenileyecek birini arıyorum. Günde bir kere uğraması yeterli olacaktır. Evde kamera olduğu için bakıcının bunu sorun etmemesi de önemli, kedilerin sevme ya da oynama bahanesiyle sıkıştırılmasını kesinlikle sevmiyorum. Dokunmanızı istemedikçe lütfen rahatsız etmeyin bu konuda hassasım.
A Ayşe N. H. O.
Badem. Sarman, disi, kisir, 7 yasinda. Diger kedilerle zor anlasiyor. Ancak isindiktan sonra onlari timarlamayi seviyor. Surekli uyur. Taranmaya ve sevilmeye bayilir. Genel olarak cok uyumludur ancak cocuk fobisi var. eski is yerimde besliyordum. Is degisikligi yaptim. Evim kedi beslemeye uygun degil. Dolayisiyla uzun sureli bakim verebilecek birini ariyorum. Sahiplendirmeye gonlum el vermedigi icin bakim verecek birini ariyorum. Ucretlendirme nedir acaba?
C Ceren G.
Bir tanesi sarman diğeri tekir. Ağustosta 1 yaşlarına girecekler. Arkadaşlar, hırçın asla değiller. Sarman olan sadece arada önceki travmalarından kalma diye düşündüğümüz ısırmaya çalışmak gibi eylemlerde bulunuyor ama ağzında diş yok zaten bir rahatsızlık geçirmiş bizden önce bu yüzden acıtmıyor. ‘Hayır’dan anlıyorlar. Oldukça akıllılar. Tekir olan hareketli bir şımarık, sarman olan ise saha sessiz ve kibar.
L Leman E. U.
genel olarak evde olmadığım zamanlarda kedime sabah ve akşam gelip ilaç verebilecek birini arıyorum. kedim kalp hastası ve ilaçlarını mutlaka düzenli olarak almalı. saldırgan bir kedi değildir ancak ilacı yuttuğundan emin olmak gerekli bazen çıkarabiliyor. ilaç yutturma konusunda deneyimi olan sorumluluk sahibi biriyle uzun süre çalışmak isterim. ilaç vermek dışında başka bir şeyle ilgilenmenize gerek yok.
Y Yeşim U.
Boncuk sokak kedisi, 2,5 yaşında, sokaktan aldık 2 yılı aşkım süredir bizimle ve hiç yer değiştirmedi. Daha önce başka kedilerle kalmadı, sağlık nedeniyle şehir dışında olacağımız için kedimize 2 ay için bakım verebilecek ilgili, sosyal bir bakıcı arıyoruz. İyi huylu oyuncu çoğu zaman uykucu bir kedidir. Dişi ve kısırlaştırılmış, herhangi bir alerji ya da hastalığı yok.
P Pelin Y.
Kedim erkek british shorthair kısırlaştırılmış 10 aylık. İşaretleme hiç yapmadı o konuda tereddüt olmasın. Kumu harici tuvalet yapmaz. Biraz utangaç uysal sessiz bir kedidir. Çocuklu ev olmamasını istiyoruz. Kedim tek bakılmalı. Bugüne kadar hiç yanlız kalmadı,çocuklu ve kedili ortamda bulunmadı o yüzden tek bakılması önemli.
S Sema G.
Detaylar: Biri dişi biri erkek ikisi de kısır ve bir buçuk yaşlarında 2 kedim var. Tekirler, herhangi bir özel ihtiyaçları ya da hastalıkları yok. Fakat çok enerjikler ve oyun oynamayı çok seviyorlar. Günde bir defa 1 saat kadar ziyaret edilmesi mama su verilip, kumlarının temizlenmesi ve onlarla oyun oynanması yeterli
H Hazal E. T.
6 yaşındaTekir cinsi,beyaz,iri yapılı,sakin, saldırma, tırmalama huyu yoktur. Çok sevdirmeye çalışır, böbrek hastalığından dolayı özel mama ve her gün bir adet C vitamini takviyesi kullanıyor ve hapı çok rahat içirilmesine izin veriyor. Başka hiç bir şey yememesi gerekiyor. Mamasını ben vereceğim zaten yanında.
E Esen D.
İki yavru sokak kedisi sokakta kalamazlar ölürler normalde Eylül’e kadar bakabilecek birisi var ama 18 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar bakılması gerek çocuklara ve mecburiyetten böyle bir yol bulduk yiyecekleri oyuncakları var açıkçası çok bütçe ayıramayacağız ama tekliflere bir bakalım yine de dedik teşekkürler

Kedi Bakıcısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Kedi Bakıcısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?