Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Abdullah Hoca

Abdullah Hoca

5.0 (24)
Çevrimiçi
Teklif Al

Abdullah Hoca
5.0 24 oy
Hakkında
Merhabalar, 24 yıldır aktif olarak araç kullanmakta olup, 12 yıldır yine aktif olarak, B Sınıfı Manul-Otomatik Direksiyon Usta Öğreticiliği, İleri Sürüş teknikleri eğitmeni olarak hizmet vermekteyim.

Ayrıca; İlkyardım, Çevre ve Trafik Bilgisi, Araç Tekniği, Trafik Adabı sertifikalarına sahip olup, aktif olarak ders vermekteyim. İletişim Beceri ve Teknikleri kursunda bulunmaktadır.

Sürücü Belgesini aldıktan sonra çok uzun süre ara verip pratiğinizi kaybettiyseniz eğer, 5 ile 7 gün arasında, (toplamda 10 veya 14 saat) süre içerisinde, Sürücü Belgesi alındıktan sonra fazla bir zaman geçmemiş, azda olsa direksiyon hakimiyetiniz bulunuyorsa 3 ile 5 gün arasında, (taplamda 6 veya10 saat içerisinde), ilk dersimiz güvenli ve boş bir alanda pedallar ve direksiyon hakimiyeti kazanılmasına müteakip;

Diğer kalan dersler kesinlikle şehir içi akıcı trafikte; şerit takibi, güvenli şerit değiştirme, dururken ve hareket halinde iken araç takip mesafesini ayarlama, kavşaklara giriş, kavşaklarda çıkış, kavşak içi dönüşler, dönüş adaları, yokuş kalkış, araçlar arasında AVM Parklar, L Parklar, Paralel Parklarla ilgi olarak eğitimin verilmesi ile süreç tamamlanır.

Eğitimin tamamlamasına müteakip, sürücümüz gönül rahatlığı ve özgüvenli bir şekilde yalnız olarak akıcı trafiğe çıkabilir. İyi günler dilerim.

NOT; 1 ders saatimiz kesinlikle 60 dk, 2 ders saati süremiz 120 dk. Derslerimizi 2 saatlik peryotlar halinde yapılmaktadır. Kendi aracınızda ders saat ücreti;100TL, bizim aracımızda manuel saati;150 TL bizim aracımızda otomatik saati;160 TL.'dir.Adres
Çankaya, Ankara
Genel Bakış
Ortalama 2 saatte teklif veriyor
24 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
hes_image
Bu profesyonelin HES kodu en son bugün kontrol edilmiştir ve risk grubunda değildir.


Fotoğraflar ve Videolar
11 Fotoğraf, 1 Video
Abdullah Hoca
Abdullah Hoca
Abdullah Hoca
Abdullah Hoca


Uzmanlık Alanı
Direksiyon Dersi

Değerlendirmeler
5.0
24 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Barış Kara
Sıfırdan öğrenmeme rağmen herşeyi çok güzel anlatarak öğretti.Çokta saygılı ve seviyeli bir eğitmen. Çok teşekkür ederim hocam.
24 Haziran, 2022

Hilal Arslan
Abdullah hocam sakinliği , detaylı anlatımı , nezaketi ile sizi ilk gün o direksiyona geçtiğiniz andan itibaren sanki usta sürücü gibi hissettirip kendinize güveninizi aşılıyor . Hiç bıkıp usanmadan kuralları ve hata yapmamamız İçin gerekli her şeyi tekrar tekrar anlatıyor . İyiki sizi bulmuş kızım . Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim . Teşekkür ederim 🙏 . Yolunuz hep iyilerle kesişsin Gülen yüzünüz solmasın.
09 Haziran, 2022

Ceylan Canıtez
memnun kaldim isini hakkiyla yapan biri.
01 Mayıs, 2022

Melahat Parmak tonyali
Daha önce 2 defa hoca değiştirdim, uygulama hakkında hiçbir bilgim yoktu araştırırken bu uygulama üzerinden Abdullah hocayı gördüm,yapılan yorumları dikkatlice okudum fazlası var bi yüzden ben fazla bahsedeceğim gerçekten işinde profesyonel, sabırlı insana güven veren, bir o kadar hassas , empati yeteneği muhteşem, halden anlayan alçak gönüllü kişiliği düzgün bir insan hepsini biraraya getirdiğinizde insan böyle birinden ders alması kaçınılmaz ayrıca şanslı hissedebilir
08 Nisan, 2022
Çok teşekkür ederim Melahat hnm. Sizin gibi insanlarla çalışmak benim içinde büyük bir şans.
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Abdullah Hoca

Şuayp AK
Abdullah Hoca işinin ehli, dikkatli, sürekli uyaran, güven veren ve eksiklerinizi tespit edip üzerine giden birisi. Kendisinden şüphe etmeden ders alabilirsiniz.
04 Nisan, 2022

Dilan Şahin
Abdullah hocam verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim. Sayenizde gideceğimiz yollar daha güvenli..Saygılar
23 Mart, 2022

DERYA TÜRKYILMAZ
12 Ocak, 2022

Engin Kaplan
10 Ocak, 2022

Aslı Çetinkaya
29 Aralık, 2021

Funda saritas
27 Kasım, 2021

Eren Özgüven
Çok profesyonel bir hoca, herkese tavsiye ederim
17 Eylül, 2021

Tuğrul Akdeniz
Öncelikle çok iyi bir insan. Mükemmel de bir eğitmen. Araç kullanmaktan çok korkuyordum. Tüm korkularımı hocam sayesinde yendim. Şuan tek başıma rahatça trafiğe çıkabiliyorum. Tereddütsüz tavsiye ederim
11 Eylül, 2021
Tuğrul bey, kazasız belasız güzel günlerde kullanın.
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Abdullah Hoca

Bilal Akın
Baya bir süredir otomatik araç kullanabiliyordum.Fakat bir kaç defa denememe rağmen manuel aracı bir türlü kullanmadım.Gigbi.com'dan Abdullah hocam ile tanıştım.Saolsun hocam daha ilk derste işin mantığını anlatıp uygulayarak manuel araç ile sorunumu çözdü.Keşke daha önce ders alsaymışım.Hocam gerçekten çok sabırlı, bilgili ve özverili mükemmel bir eğien.Hocama burdan birkez daha yoğun proğramı arasına benimde alıp tam kapanma öncesi eğitimimi bitirdiği için teşekkür ediyorum.Kesinlikle ihtiyacı olanlara hocamı tavsiye ederim.
04 Mayıs, 2021
Bilal bey ben teşekkür ederim.Size kazasız belasız güzel günlerde araç kullanmanızı dilerim.
Abdullah Hoca

Ferda Korkmaz
Abdullah hocam emeğinize ve yüreğinize sağlık sizden çok memnun kaldık. Öğrenciniz olarak kendimi şanslı hissettim bütün övgüler size gelsin iyi çalışmalar dilerim. Allah'a emanet olun..
02 Mayıs, 2021
Çok teşekkür ederim Ferda hanım.Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Saygılarımla.
Abdullah Hoca

Muhammer Lale
Ehliyetimi alalı 17 yıl oldu.Kısmet bugüne imiş.Kendi arabamı aldım.Abdullah hocamdan kendi aracımda 5 gün eğitim aldım.Hergünvfarklı bir eğitim yaptık.Bu eğitimler sonunda kendi aracımla istediğim her yere gidiyorum.Bu kadar kolay olacağını düşünmüştüm.Eğitim alacaksanız Abdullah hoca gibi işinin ehli kimselerden alın. Ben çok memnun kaldım.Sağolun hocam.
29 Nisan, 2021

Meryem Kaleli
Kızılay'a bir kamu kurumunda çalışıyorum. Hergün dolmuş ve ego ile işe gidip geliyordum Malum pandemiden dolayı araç aldım. Abdullah hocam çok iyi bir eğitmen ve çok saygılı aynı zamanda çok seviyeli biri. 5 günlük eğitimim sonunda işime kendim gidiyorum.Çok mutlu hissediyorum. Bu mutluluğu bana yaşatan Abdullah hocama birde burdan teşekkür etmek istedim.
28 Nisan, 2021
Bizi tercih ettiğiniz için ben teşekkür ederim Meryem hanım kardeşim.
Abdullah Hoca

Kemal Orhan
Daha önce de ders aldım fakat bir türlü başaramadım. Abdullah hocam ile gigbi üzerinden tanışıp ders almam benim için büyük bir şans oldu. İnsana adete morel ve cesaret depoluyor. Çok soğuk kanlı. Aynı zamanda anlatım tarzı ve bilgisi çok iyi. Ben başardıysam herkes başardı isem önemli olan doğru insan ile çalışmak.Teşekkürler hocam.
27 Nisan, 2021
Ben teşekkür ederim Kemal bey, çok sağolun.
Abdullah Hoca

Erkan Kaman
Abdullah hocamdan ben kendi aracımda totelde 4 gün eğitim aldım. Aracımı sıfır almıştım. Saolsun ben kendisinden de bana vermiş olduğu eğitimde de çok memnun kaldım. Dikmenden iş yerim olan Sincan OSB ye çok rahat gidiyorum ve geliyorum. Parklarıda da hiç zorlanmadan yapabiliyorum.Kendisine bir kez daha burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
27 Nisan, 2021
Erkan bey, ben teşekkür ederim sağolun.Kazasız belasız günlerde kullanın.
Abdullah Hoca

Ali Kılıç
Abdullah hocamdan ve toplamda 5 gün ders aldım. Bu 5 günlük süre içerisinde bana akıcı trafikte araç kullanmayı ve parkları çok güzel ve akılda kalıcı bir şekilde öğretti. Abdullah hocamın bana verdiği cesaret ve özgüven sayesinde bu işi başardım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok saolun hocam.
21 Nisan, 2021
Ali bey çok sağolun. Sizinle çalışmak benim içinde keyifli ve güzeldi.
Abdullah Hoca

Dahan Löplüoğlu
Abdullah hocamdan totelde 5 gün ders aldım. Arabayı tam anlamı ile kullanıp öğrenmeye mecburdum.Yrni işe girdim ve şirket bana araba verecekti. Sağolsun Abdullah hocam parklardan tutunda akıcı trafik kavşaklar hepsini öğretti. Çok sabırlı ve insana gerçekten özgüven ve cesaret depoluyor. Şuan şirketin verdiği araç ile iş gereği her işimi hallediyorum. Buradan kendisine 1 kez daha teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
18 Nisan, 2021
Dahan bey, bu güzel yorumunuz ve beni tavsiye ettiğiniz için teşekkürler.
Abdullah Hoca

Zeynep Zengin
Çok kibarsınız işinizin eğlisiniz. Size 5 yıldız bile az... hocam
17 Nisan, 2021
Teşekkürler Zeynep hanım.
Abdullah Hoca

Yağız Yavuz
Ehliyetimi alalı 17 sene olmuştu.Vukadar zaman geçmesine rağmen araç kullanmayı bir okadar kolay 9ğretti hocam. Abdullah hocam benim hayalimi gerçekleştirdi.Dersler dolu dolu ve keyifli geçti.Kendisi işin gerçekten ehli, beyfendi, muhteşem sabırlı ve hoşgörülü bir eğitmen. artık işime toplu taşıma aracı kullanmadan kendi aracımla gidip geliyorum. Çok mutluyum çok büyük bir rahatlık mış. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tanıdığım herkese sizin bilginizden faydalanması için tavsiye edeceğim.👏
15 Nisan, 2021
Yorumunuz için teşekkür ederim. Aracınızı kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
Abdullah Hoca

Mehmet Aydemir
Abdullah hocadan 9nce ben ve kardeşim başka bir hocadan 5gün ders aldık fakat ilerleme kaydedememiz üzerine başka bir hocadan ders almaya karar verdik ve Abdullah hoca ile tanıştık.İnanın o kadar işine saygılı o kadar emek harcıyorki başarmamak mümkün değil.Çok teferruatlı çalışıyor ve çok akılda kalıcı anlatıyor.Tek kelime ile mükemmel bir hoca ve mükemmel bir insan. İnsana cesaret ve güven aşılıyor.Kardeşimde bende artık yalnız başımıza trafiğe çıkabiliyoruz.Buradan kendisine emekleri için çok teşekkür ediyorum.
14 Nisan, 2021
Ben teşekkür ederim sizinle çalışmak güzeldi. Sağolun Mehmet bey.
Abdullah Hoca

Aysun Kılıç
Abdullah hoca, işinin eğli bir hoca herkese özel program yapıpıyo. Profesyonelliği ve dakikliği müthiş. Hocam size beş yıldız bile az. Herkese tavsiye ederim
09 Nisan, 2021
Bu bizim görevimiz Aysun kardeşim. Sizinle çalışmak güzeldi.Yoruminuz için çok teşekkür ederim.
Abdullah Hoca

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
Abdullah Hoca
/
gigbi-customer

Abdullah Hoca sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer
Abdullah Hoca
Abdullah Hoca gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer firmalardan fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?