Baba Fotoğraf

Hakkında

Herkesin her şeyi yaptığı bir zamanda size gerçekten "samimi" hizmet sunacak, eğitimli, deneyimli, işinin ehli ve kısa sürede en güzel gününüzü paylaştığınız yakınınız gibi göreceğiniz profesyonel bir ekiple, sanatsal ve profesyonel bir çekim randevusuna hazır mısınız? Stüdyomuzda tüm profesyonel ekipmanlarımız; fonlar, kostümler, aksesuarlar bebek-çocuk-aile çekimleri için her şey var!!! (Hizmet verdiğimiz alanlar; Hamile-Doğum-Yenidoğan-1 Yaş-Aile Çekimleri, Ürün-Moda-Tekstil Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Düğün Hikayesi Klipleri, Video Prodüksiyon Hizmetleri)

Videolar

Albümler

Paketler

Standart Paket

Standart Paket


Ortalama 2 saat dış mekan çekimi


Tüm fotoğrafların dijital kopyası


1 adet 30x80 cm pleksi ya da koton kapak panoramik albüm+2 adet 21x55 cm aile albümü+1 adet cep albümü+50x70 cm canvas tablo+30 adet 13x18 baskı fotoğraf


1.250 ₺
SATIN AL

Müşteri Değerlendirmeleri

simge gur
Simge Gür
23/10/2019

Nesrin Hanım'ın zengin bir konsept ile çok çeşitli dekor ve kostüm seçeneği sunması, çekim esnasında ve sonrasında da sergilediği ılımlı, hoş görülü tavrı, dijital ve baskıların görsel kalitesi nedeniyle kesinlikle tercih edilmesi gereken, bu işi severek yaptığı her halinden belli olan bir fotoğrafçı. Fiyatı da gayet makul. Sadece kargo, elden teslim vs gibi detayları baştan netleştirmekte fayda var. Bir tek zamanlama ile ilgili kusa bir gecikme yaşadığımız bu hoş hanımefendinin evinin stüdyoya çevirdiği bir odasındaki samimi, çok sıcak bir atmosferde hoş müzikler eşliğinde o kostümden bu kobstüme, o dekordan bu dekora geçerken bize yaşattığı o büyülü ve masalsı anlar için bir kez daha kendisine çok teşekkür ederiz. Ellerine, emeğine sağlık bütün o muhteşem anlar ve kareler için..

sarper gungor
Sarper Güngör
12/09/2019

Nesrin hanım gerçekten çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir foroğrafçı. Yenidoğan Doğa Uraz’ımızın çekimleri için kendisiyle çalıştık. Bebeğin uyumasına sakinleşmesine yardımcı olmakla kalmadı, bizim rahatımız ve konforumuz için tüm kolaylıkları sağladı. İstedğimiz konsept ve fonlarda güzel işler yaptı. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyoruz, herkese de kendisiyle çalışmalarını tavsiye ediyoruz, edeceğiz:)

yucel boz
Yücel boz
27/07/2019

Bunca zamana kadar aldığı ücreti fazlasıyla hak eden Nesrin hanıma çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız ☺️

Tüm Yorumları Gör (Diğer yorumları görebilmek için bu profesyonelden teklif almanız gerekmektedir.)

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Çekim nerde olacak?
Lütfen en az bir değer seçin.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.