Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Değerlendirmeler

Balkan Bayraktar

Balkan Bayraktar

5.0 (9)
Çevrimiçi
Teklif Al

Balkan Bayraktar
5.0 9 oy
Hakkında
Kurumumuzun farklı semtlerde şubeleri bulunmaktadır; size en yakın şubeden eğitim alabilirsiniz. "Eğitimde en önemli unsur, doğru eğitmen seçimidir!" Tecrübeli ve doğru eğitim sistemine sahip bir eğitmen sizi yükseltirken, sadece ismen eğitmen olan ancak yanlış yönlendiren bir eğitmen ise olumsuz etkiler yaratabilir. Direkt eğitmenle yüz yüze görüşmek her şeyi netleştirir.

Grup dersi fiyatlarına kişiye özel ders imkanı sunuyoruz. Bu, özel dersin çok üstünde bir değerdir. Gitar, bağlama (saz), piyano, org, ud, asma davul, bateri, şan (ses eğitimi), konservatuvar ve güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri verilmektedir.

%100 öğretim garantisi sunuyoruz; bizden zorlanmayacağınız ve eğlenceli bir sistemle eğitim alacaksınız. 15 yıllık eğitmenlik tecrübemiz ve kurduğumuz yeni eğitim sistemi ile bu garantiyi veriyoruz.

Eğitimde yaş sınırları yoktur. Azim ve kararlılıkla birleştiğinde, profesyonel eğitim sistemimizde çok kısa sürede kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!

Hocalarımız, yurt içi Türk müziği ve yurt dışı Batı müziği bölümlerinden mezun konservatuvar eğitmenleri, 15-20 yıllık tecrübeleri, dinamik, sabırlı ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla sizlere hizmet sunacaklar.

Klasik, akustik veya elektro gitar üzerinden, tüm tarzlar ve teknikler - solo, ritm, arpej, klasik ve 'fingerstyle' (kombinasyonlu) eğitimlerimiz, ayrıca basit yöntemlerle şarkı okuma ve çalma teknikleri eğitimi sunuyoruz.

Klasik gitar, elektro gitar, bas gitar, bağlama (saz), ud, org, piyano, bateri, asma davul, şan (ses ve sahne eğitimi), konservatuara ve güzel sanatlar liselerinin müzik bölümlerine hazırlık dersleri veriyoruz. Kolay, anlaşılır ve doğru bir öğretim sistemiyle herkes herhangi bir müzik aleti çalmayı ve şarkı okumayı öğrenebilir. Bona, solfej, Batı ve Türk müziği teorisi – müzik nazarıyatı, armoni eğitimi gibi derslerimiz mevcut. "Benim sesim kötü" diyenler için; her insanın ses rengi kendine has ve güzeldir. Kötü ses yoktur, eğitimsiz ses vardır. Eğitim uzun sürmez, bu basit bir sistem çalışmasıdır.

Şarkı Okuma ve Çalma Tekniği - Basit Yöntem: Kolay öğrenme metotlarıyla şarkı okuma ve çalma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Gitar, Bağlama (Saz), Ud, Bateri, Asma Davul, Org ve Şan (Ses-Sahne) Eğitiminde: Makam, usul ve yöresel çalışmalarla tam anlamıyla bir sahne hazırlığı sunuyoruz.

Enstrüman Eğitiminde: Eğitim sistemimizde, 1, 2 veya 3 ay sadece nota derslerinden sonra enstrümana geçiş yerine, eğlenceli ve enstrümana bağlayan yeni, basit eğitim sistemimizle ilk dersten itibaren notalı enstrüman eğitimine başlıyorsunuz. Nota ve enstrümandaki uygulamalar aynı anda gerçekleşiyor.

Notaları Çok Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Öğrenme Formülü - Yeni Sistem: Yeni sistemimizle notaları kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Öğretim Sistemi ve Yöntemi Doğru Olunca Saatlerce Çalışmanız Gerekmiyor: Doğru öğretim sistemimiz ve yöntemlerimizle uzun süre çalışma gereksinimi duymadan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Basitleştirilmiş Bir Sistemde Solfej (Diyagram Çalışmaları), Bona ve Müzik Teorisi Eğitimi: Solfej, bona ve müzik teorisi eğitimlerimizi de basitleştirilmiş sistemimizle alabilir, ders bitiminden sonra evde de dersteymiş gibi çalışmaya devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için uygulama üzerinden "teklif al" butonu kullanabilirsiniz.
Adres
Beşiktaş, İstanbul
Genel Bakış
Ortalama 8 saatte teklif veriyor
9 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
1995 yılında işe başladıDeğerlendirmeler
5.0
9 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Zeliha Aydın
Şuana kadar öğrendiğim çok şeyin yanlış olduğunu Balkan Hocamdan aldığım eğitimle farkettim. Kullandığı teknikler, anlatımı , pozifligi inanılmaz tek kelimeyle muhtesem iyi ki burayi tercih ettim çok içime sindi.
10 Mayıs, 2024

Emir Yalçın
Balkan Hocam işini hakkıyla yapan çok kıymetli ve kaliteli bir insan. Kendisinden eğitim alma fırsatını yakaladığım için çok şanslı hissediyorum.
15 Aralık, 2023

Samet Tutuş
10 Mart, 2023

Şaban Olcay
21 Aralık, 2022

Mert A.
Eğitimleri gerçekten çok iyi. Hatta Türkiye'nin en iyisi diyebilirim. Adım adım ve net bir şekilde ilerliyoruz. Derslerde özellikle şarkı değil teknik öğretiyorlar. Parasal bir hırsları yok. Neyse onu söylüyorlar, çok memnunum.
16 Ağustos, 2022

Özcan E.
Şan dersi için gittim, gitarda eksiklerimi görüp gitar dersine de başladım. Hiç bir hoca bu şekilde diaolog kurmamıştı. Bugün 6. dersimi aldım, tek kelimeyle harika. Saygılar Balkan Hoca. :D
13 Kasım, 2021

Zehra D.
Beklerken başka bir veli ile karşılaştım, memnuniyetini dile getirip içimizi rahatlattı. Görüşmede övgülerin yersiz olmadığını farkettim. Bugün ilk dersini aldı. Kızım oldukça keyifli, bende bu durumdan mutluyum. ilgi ve alakalarına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz...
02 Ekim, 2021

Mikail G.
fevkaladenin fevkinde bir eğitim herkese tavsiye ederim balkan hoca gerçekten her konuda çok yardımcı oluyor teşekkür ederim tekrardan :)
24 Ocak, 2020

Hasan V.
İleri düzey ders dediğimden dolayı hiç bir yerden teklif gelmedi sadece fon müzik merkezi attı. Gerçekten işlerini professiyonel yapan bir yer. Teşekkürler Balkan hoca
20 Ocak, 2020

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
gigbi-customer

Balkan Bayraktar sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?Devam
gigbi-customer
Balkan Bayraktar
Balkan Bayraktar gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer profesyonellerden fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?