Gülhan Photography

Hakkında

AÖF Fotoğrafçılık kameramanlık mezunuyum.9 senedir profesyonel anlamda fotoğraf çekiyorum.Son dört yıldır kızkardeşimle beraber bebek doğum fotoğrafçılığı konusunda hizmet veriyoruz .Kızkardeşimde universite fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü okuyor.Her doğumda ve çekimler sırasında sizinle beraber bizde aynı duyguları yaşıyoruz.Büyük bir merakla ve heyecanla bebeğinizin dünyaya geldiği ilk âna bizde tanık oluyoruz… Gelin en mutlu gününüzde sizi en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirelim. En kısa zamanda görüşmek dileklerimle.

Albümler

Müşteri Değerlendirmeleri

nimet ozen
Nimet Özen
07/04/2020

Mükemmel bir ekip.. Ne yazsam bilemiyorum. Çok anlayışlılar her konuda... iyi ki tanımışım. allah çok müşteri versinç GÜVENEBİLİRSİNİZ GÖZÜ KAPALI <3

emel arslan
Emel Arslan
17/10/2019

Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

hamit t.
Hamit T.
02/04/2019

Gerçekten çok iyi bir iş çıkardılar. Hem ben hem eşim albümü çok beğendik. Ayrıca çok sakin, sabırlı ve her şeye çözüm bulan insandır. Kendisine ve kardeşine verdikleri emekten dolayı teşekkür ederiz. Artık bizim ile fotoğrafçımız oldu diyebilirim. Herkese tavsiye ederim.

Tüm Yorumları Gör (Diğer yorumları görebilmek için bu profesyonelden teklif almanız gerekmektedir.)

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
Nasıl bir doğum planlıyorsun?
Normal doğum için seni, en yakın doğum fotoğrafçılarımız ile eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Hastane belli mi?
Lütfen bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.