Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Oğuzhan Hoca

Oğuzhan Hoca

5.0 (7)
Çevrimiçi
Teklif Al

Oğuzhan Hoca
5.0 7 oy
Hakkında
Hacettepe Üniversitesi matematik bölümünden mezunum, 14 yıldır matematik ve geometriden özel ders vermekteyim. Saygın birçok okul ve kurs merkezlerinde görev yaptım. Şu an çalışmaya devam ettiğim bir özel okul bulunmaktadır. Birebir öğrenci odaklı özel ders konseptimizle ders almak isteyen öğrencimizin dilerse evine giderek dilerse de Çankaya Kızılay’da bulunan özel ders ofisimizde özel derslerimizi yapmaktayım. Ofisimizde tüm gruplara yönelik her dersten özel ders imkanı mevcuttur. Yorumlarımı okuyarak özel ders işleyişi ve öğrenci memnuniyeti hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dileyenler için referans olarak özel ders verdiğim öğrencilerle görüşme imkanı sunmaktayım. Tecrübe ve etkin eğitim metotlarından yararlanmak için teklif al kısmına tıklayabilirsiniz.
Adres
Yenimahalle, Ankara
Genel Bakış
Ortalama 3 saatte teklif veriyor
7 kez değerlendirildi.
1 kişi çalışıyor
1 yıldır gigbi'de
2008 yılında işe başladı

Fotoğraflar ve Videolar
2 Fotoğraf
Oğuzhan Hoca
Oğuzhan HocaDeğerlendirmeler
5.0
7 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Zeynep Kaya
Oğlum, Oğuzhan Hocadan 1 aydır ders alıyor. Gerek ders anlatımı olsun, gerekse çocuklara yaklaşımı olsun oldukça başarılı. Çocuklarına özel ders aldırmayı düşünen velilerimize kesinlikle tavsiye ederim..
09 Ekim, 2022

Ömriye Samur
11. Sınıfa giden ikiz oğullarım matematik dersi alıyorlar çok memnunlar çok iyi ders işliyorlar matematiği sevdirdiğiniz için teşekkür ederim Oğuzhan hocamm.
09 Ekim, 2022

Gamze K.
Oğuzhan hocam işinde oldukça başarılı. Çocuğun seviyesine inerek dersi son derece güzel anlatıyor. Öğrenciyi takibi oldukça iyi. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.
13 Ocak, 2022

Emrah D.
Oğuzhan hoca sayesinde oğlum matematik dersini daha çok sevmeye başladı. Özverili yaklaşımı, kibarlığı, dersi iyi anlatması, öğrencinin seviyesine inebilmesi bizi çok olumlu etkiledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. ilk kez özel ders alıyoruz ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz:)
30 Kasım, 2021

Suna Ç.
Hocamdan 1,5 aydır YKS için matematik dersi alıyoruz. Hem bilgisi ve hem ilgisinden dolay! çok memnunuz. Oğlumla rahatlıkla iletişim kurabildiler. Matematik konusunda eksikliklerinizi tamamlamak isterseniz Oğuzhan hocamız tercih edebilirsiniz. Benim oğlum derse başladıktan sonra memnun kaldığımız için kardeşimin oğlu da hocamdan ders almaya başladı.
25 Ekim, 2021

İbrahim Ç.
Oğuzhan hocam hem ilgisi alakası hem de öğrenci ile iletişiminde çok başarılı. Ders, konu takibi ve öğrenci koçluğu sayesinde öğrencimizin sınava olan yaklaşımını ve performansını görülür şekilde etkiledi. Matematik konusunda Ankara'da gözünüz kapalı destek alacağınız ender isimlerden biridir.
14 Haziran, 2021

Hale K.
Oğlumu Üniversite sınavlarına hazırlıyor, Öncelikle efendiliği ve bilgi birikimi , dakikliği ve motivasyonu için kendisine oğlum adına teşekkür etmek istedim. Ayrıca pandemi kurallarına da uyuyor olması! bizleri ayrıca sevindirdi. Başarılarının devamını dilerim.
26 Mart, 2021

Sık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ortalama saatlik 250 -350 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
İlk görüşmede veliden öğrenci hakkında bilgi alırım. Ders isteklerini sorarim ( online veya yüzyüze). Sonrasında ilk dersimi planlarim. İlk derse tanışmak için genelde yarım saat erken giderim.
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
Hacettepe Üniversitesi lisans düzeyinde matematik bölümünden mezun oldum. Bunun dışında 2017 ALES de 80 soruda 80 matematik netiyle Türkiye derecesi yaptım
Bu işi yapmaya nasıl başladınız?
2007 yılında bir arkadaşım beni bir öğrenci velisine tavsiyesiyle basladim.o zaman 17 yaşındaydım. Ders anlattığım öğrenci de 17 yaşındaydı:)
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Hemen hemen butun sınav gruplarıyla çalıştım. LGS TYT AYT HAZIRLIK. ayrıca İngilizce eğitim dili olan IB okul öğrencileriyle ve italyada Torino üniversitesinin yapmış olduğu TIL-I sinavi öğrencileriyle çalışma fırsatım oldu
İyi iş çıkardığınız bir projeyi açıklayın. Ne kadar zaman aldı? Nasıl bir projeydi?
Su ana kadar en iyi netice çalışmış olduğum kurumda dersine girdiğim öğrencinin Türkiye 10. Su olması

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
Oğuzhan Hoca
/
Oğuzhan Hoca
/
gigbi-customer

Oğuzhan Hoca sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?Devam
gigbi-customer
Oğuzhan Hoca
Oğuzhan Hoca gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer profesyonellerden fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?