Svm Organizasyon & Catering

Hakkında

SVM Organizasyon & Catering ekibi 2008 yılından günümüze düzenlediği Açılış, Düğün, Konser, sergi ,toplantı, kongre, temel atma, fuar , festival organizasyonların da müşterilerinin heyecanını paylaşarak , profesyonelce çözümler üretmiş , kusursuz organizasyonlara imza atmıştır.

Albümler

Müşteri Değerlendirmeleri

vesile donmez
Vesile Donmez
09/07/2019

Svm Organizyonla 2farkli organizasyonumuzda çalıştık. Teklif ve planlama aşamasında verdikleri sözleri yerine getirmelerinin yani sıra bizim dusunemedigimiz detaylarida ön görüp hazırlıkli olmaları kesinlikle profesyonelliklerinin kanitiydi. Teşekkürler İzmir Svm Organizasyon

serkan k.
Serkan K.
02/08/2018

Svm Organizasyon ile düğünümüzü organize ettik, her şey mükemmeldi, gelen tüm misafirler memnun ayrıldı, düğünden sonra kimse o eksikti bu eksikti, şöyle olmadı böyle olmadı diye cümle kuramadı :) Muratcan bey ve ekibi sağolsunlar büyük emek gösterdiler, buradan tekrar her şey için teşekkür ederim kendilerine.

s.
S.
02/08/2017

Geçen sene ödemişte sünnet düğünümüzde muhteşem bir organizasyon gerçekleştiren svm organizasyon ekibine çok teşekkür ederiz. çocukların unutamadığı bir gece oldu.

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Tahmini kaç kişi katılacak?
Lütfen bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.