Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ankara DJ

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Ankara DJ

358
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Ankara DJ için en iyi profesyonel listesi
4.9 735 oy
Avrasya Sanat Topluluğu
Avrasya Sanat Topluluğu
4.6
Çevrimiçi
21 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Ankara Balkan Bandosu
Ankara Balkan Bandosu
5.0
Çevrimiçi
20 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Emre Altay
Emre Altay
5.0
Çevrimiçi
18 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Şule Yiğit
Şule Yiğit
0.0
Çevrimiçi
2 aydır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Dj Ömer Gündoğdu
DJ Ömer Gündoğdu
5.0
Çevrimiçi
31 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Dj Uğur Başaran
Dj Uğur Başaran
5.0
Çevrimiçi
50 kez değerlendirildi.
7 yıldır gigbi'de
Dj Zehra&semiha
Dj Zehra&Semiha
5.0
Çevrimiçi
16 kez değerlendirildi.
7 yıldır gigbi'de
Mixed Organizasyon
Mixed Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Semih Akçagül
Semih Akçagül
5.0
Çevrimiçi
15 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Kaan Gündem
Kaan Gündem
0.0
Çevrimiçi
1 aydır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
DJ
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Ankara DJ Fiyatları 2024

Ankara DJ fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 12.290 TL ile 15.020 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara DJ fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ankara DJ Müşteri Yorumları

G
Gökçe Yeşiltaş
gecisleri cok iyi dj lik yaparken asla yerinizde duramiyorsunuz çok teşekkür ederiz basarillar

N
Nurullah Ezim
Merhabalar 5 yıl’dır yaptığımız yılbaşı organizasyonundaki en iyi dj’ydi gerçekden performans’ı ile ortamın enerjisini hiç düşürmedi ortamı sürekli canlandırdı. Bundan sonraki organizasyonlarımızın vazgeçilmez DJ’i oldu bile Teşekkürler 🎉 Emre Altay 🎉

S
Saygın Deniz
Tamamıyla profesyonel cihazı konuşturan mükemmel bir dj hazır listenizde varsa verin kendisine listeyi de konuştursun

G
Gülfem Özduyfu
Müslüm bey harika bir dj. Düğünümüz boyunca hiç kimse oturmadı masalar bomboştu herkes o kadar çok eğlendi ki sayelerinde harika bir anı oldu. Birlikte iki kez düğün yapma şansımız olduğu için çok mutluyuz 😊 profesyonel kaliteli ve pozitif bir ekip !

E
Engin Özkan
Muazzam repertuar muhteşem eğlence Özel organizasyonlarin 1 numaralı tercihi dj İsmail Özkan


Ankara DJ Talepleri

E Eylül K.
Merhabalar. Biz bir yardım toplamak amacıyla bayanlar matinası düzenlemek istiyoruz. Bunun içinde bir dj ayarlamak istedik. Ancak matina gelirlerimizin tamamını Afrika'da bulunan çocuklarımıza ve yetimlerimize bağış olacaktır. 8-16 şubat arası ekibimiz Afrika'da bulunan okulları ziyarete gidecek ve kırtasiye paket yardımında bulunacaktır. Tamamen yardım amaçlı düzenleyeceğimiz organizasyonun tüm gelirleri gönderilecektir. Bunun için ücretsiz tamamen yardıma katkı olmak isteyen yada en uygun bir ücretle destek olmak isteyen mekan ve dj araştırması yapmaktayım. Sizden ricam bizim için destek olmanız. Bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin
G Görkem Ç.
Ankara Raymar Otel'de 12 Haziran Pazar günü 19.00-00.00 saatleri arasında yapılacak olan mezuniyet balosu için ankara oyun havaları da dahil olmak üzere hareketli müzik çalabilecek DJ aramaktayız. Üniversite son sınıf öğrencilerinin katılacağı yaklaşık 150 kişilik bir organizasyon olacaktır. Otelde ses sistemi ve sinevizyon vardır. Fiyatın makul olması bizim için önemlidir. DJ'den memnun kalınması halinde fakültemizin diğer etkinliklerinde de aynı DJ ile çalışılması düşünülmektedir.
A Akın S.
merhaba , benim bir düğün organizasyonum var 8 temmuz tarihinde.. ağırlıklı enstürmantel folk metal , celtic-irish punk ve klasik rock parçaların modern uyarlaması (örn; yuna) şeklinde şahsi playlistim var. Arada horon ve halay'da olacak biraz komplike hatta belki absürd ve nasıl uygulamaya geçireceğimi bilemiyorum.. Bu tarz müziklerle (b)ilgili bir DJ bulmanın zor olduğunun farkındayım.. Uygun profilde DJ arıyorum.. Düğün Ankara'da olacak.. yardımınızı rica ediyorum.. sevgiler
H Hasan H. D.
Bilkent holding çalışanları olarak her yıl piknikte organizasyonu yapıyoruz genelde canlı müzik sanatçı tercih ediyoruz fakat bu yıl cazip bir fiyat olursa dj olmasını istiyoruz, çok fazla bir ses sistemine gerek yok bir amfi dahi yeterli olabilecektir toplam mevcut sayımız 60-80 kişi . Öğlen saat 13:00-15:00 arası uygundur en azından akşam programı dahi olsa engel taşımaz dj arkadaşa . Bütçe planlamasi için acil dönüş yapılmasını rica ediyorum
Ş Şevket G.
Duğun ve kına 1 gün içinde saat 18.00 ile 24.00 a kadar sürecek oyun havası halay ağırlıklı oyun oynanmayacak yerlerde Ankara ve Neşet Ertaş havalarından çalınmak üzere gelin ve damat çağırılcak duğun pastası için zamanında konuşulcak eğlenceli espirili olursa dj daha güzel olur. Konyanın kulu ilçesinde olacak duğun şerefli koçhisardan daha yakın. Işıklandırma sizin vereceğiniz teklife bağlı olacak. Saygılarımla
E Erdem K.
25 eylül 2021 akşamı düğünümüz için 20 30 23 30 arası dj hizmeti verebilecek birini arıyorum. Kişi sayısı yaklaşık 300, yaş aralığı 20-65. Aynı zamanda solistli orkestra da olacak yani bizim izin verdiğimiz ölçüde onlar da konuya dahil olabilir ancak şarkılar djden çalınacak. Hazır bir playlist varsa güzel olur, yasaklı şarkılar ve çalınmasını istediğimiz şarkılarla daha çabuk ve güzel bir liste ayarlayabiliriz.
G Gülçin E.
Elçiliğimizin yıldönümü dolayısıyla resmi bir resepsiyon vereceğiz. İlk olarak katılımcılar yemeklerini yerken hafif bir müzik istiyoruz. Daha sonra yemek bitiminde isteyenler dans edebilir. Müzik saatleri 20:00 ve 22:00 arası olmak üzere 2 saat istiyoruz. Bütçemiz en fazla 7000 TL . Ankara Cermodern'de organizasyonu yapacağız. Bize bilgi verirseniz memnun oluruz. Teşekkürler.
İ İlayda B. Y.
Düğünüm 23 Ağustos Ankara Akalın Sportsda olacak. Düğün akışının sonlanmasından sonra yine düğün mekanının içinde yer alan bir villada eğlenmeyi düşünüyoruz. Bu süre içerisinde dj lik hizmeti almak istiyorum. Yaklaşık 2 saat sürecek bir eğlence olacak. Mekandaki ses sistemiyle ilgili henüz bir bilgim yok. Fiyat teklifi almak istiyorum.
A Abdullah T.
30 dk 1 saat aralığında düğün sonuna doğru Yerli/Yabancı pop ağırlıklı bir DJ performans ile düğün kapanışı yapılması. Düğün İncek La Mozza da olacak hem açık hava hem kapalı salonu var kapalı da ekstra ses sistemine gerek olmaz diye düşünüyorum hem de DJ performans daha etkileyici olabilir.
B Beren S.
Ankara Yapracık ‘da haziran sonlarına doğru bir mezuniyet partisi vermek istiyoruz. Yaklaşık olarak 150-200 kişi arasında olacak bir parti ve akşam saatlerin de başlayacağını tahmin ediyoruz. Bunun için sizden bir nevi net bir fiyat almak istiyoruz. Yardımcı olursanız çok seviniriz.

Ankara DJ Kiralama: Başkentin Ritmini Hissedin!

Türkiye'nin kalbinde yer alan Ankara, siyasi ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra hareketli sosyal yaşantısıyla da dikkat çeker. Başkentte düzenlenen etkinlikler ve partiler, kaliteli bir DJ'in eşliğinde unutulmaz anlara dönüşebilir. Ankara'da bir etkinlik planlıyorsanız, bu rehberle DJ kiralamanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Ankara'da DJ Kiralama Fiyatları

Ankara'da DJ kiralama fiyatları, DJ'in deneyimine, ekipman seçeneklerine, etkinliğin süresine ve mekanına göre farklılık gösterebilir. Ankara'nın dinamik yapısına uygun, her bütçeye hitap eden DJ seçenekleriyle karşılaşmanız mümkün.

Ankara'da DJ Kiralama Hizmeti Verenler

Başkentte birçok profesyonel DJ ve DJ hizmeti sunan firma bulabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden talep oluşturarak, Ankara'daki DJ'lerin fiyat tekliflerini alabilir ve kullanıcı yorumlarına göz atarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Ankara'da DJ Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Müzik Tarzı Seçimi: Etkinliğinizin temasına uygun DJ'in müzik tarzını belirlemek önemlidir.
  • Deneyim ve Referans: DJ'in geçmişteki etkinlikleri ve referansları, seçiminizi yaparken size yol gösterebilir.
  • Teknik Ekipmanlar: Etkinliğinizin kalitesini artıracak kaliteli ses ve ışık ekipmanlarına sahip olması gerekir.

Ankara'da DJ Kiralamada Öne Çıkan Bölgeler

Ankara'da DJ kiralama hizmetine en fazla talep, Kızılay, Çankaya, Bahçelievler ve Tunalı Hilmi gibi hareketli bölgelerden gelmektedir. Bu bölgelerdeki etkinlikler ve organizasyonlar, seçkin DJ performanslarıyla birleşerek eşsiz bir atmosfere sahip olabilir.

Ankara'nın Eşsiz Atmosferinde Mükemmel Bir Etkinlik!

Etkinliğinizi Ankara'nın dinamik enerjisiyle buluşturmak için uygulamamız üzerinden talep oluşturarak DJ kiralama fiyat teklifi alabilir ve kullanıcı yorumlarına göz atarak en iyi DJ'i seçebilirsiniz. Başkentin ritmini en iyi şekilde yansıtmaya hazır olun!


DJ hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun DJ tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?