Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Yüzme Dersi

Kartal Yüzme Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Kartal Yüzme Dersi
11
Yüzme Dersi sana hizmet vermek için hazır.

Kartal Yüzme Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 137 oy
Nurdan Albayrak
Nurdan Albayrak
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Abdurrahman Demirhan
Abdurrahman Demirhan
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Kartal
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Kartal Yüzme Dersi Fiyatları 2024

Kartal Yüzme Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.080 TL ile 1.320 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kartal Yüzme Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kartal Yüzme Dersi Müşteri Yorumları

M
Mahmut K
Çok memnun kaldım arkadaşlar, gerçekten yüzme alanındaki bilgisi ve iyi bir eğitim vermesinden dolayı çok memnun kaldım. gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.

S
Sena Bayın
yüzme dersi alma konusunda endişelerim vardı fakat kendisi tüm önyargılarımı ortadan kaldırdı gerek enerjisi gerek profesyonelliğiyle işinde gerçekten başarılı diyebilirim

B
Burcu Akkuzu
Nurdan hanım sayesinde oğlum yüzme öğrendi ve yüzmeyi çok sevdi kendisine çalışma disiplini çocuklara yaklaşımı verilerle iletişimi için sonsuz teşekkürler

N
Nazife Özeren
Selva hanım mükemmel bir eğitmen. Çocukluğumdan beri kabusum olan derin suda yüzme korkumu, Selva hocamın bitmek bilmeyen enerjisi, azmi ve bana verdiği güven duygusu sayesinde yenebildim, hemde 61 yaşında:) Artık ayağım yerden kesildiği anda yaşadığım korku dolu dakikalar ve çırpınmalar yok. Masmavi denizde, korkmadan yüzmenin keyfini çıkarıyorum ve bu muhteşem bir duygu. Selva hocama, benim bu duyguyu yaşamamı sağladığı için sonsuz teşekkürler.

F
Furkan Tunç
Çocuğumu gönderdim sudan çok korkuyordu şimdi her gün yüzmeye gidiyoruz


Yüzme Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Kartal Yüzme Dersi Talepleri

E Ebru Z.
2,5 yaşındaki kızım için eğitim almak istiyoruz. Daha önce bizimle birlikte havuza girmişliği var sudan korkmaz, tam tersi suyu çok sever. Sitemizin havuzunda bire bir eğitmenle eğitim almasını istiyoruz. Yabancılara karşı ilk başta çekingendir. Ancak eğitmenin güler yüzü, ilgisi ve sabrıyla bu konuyu çabuk aşacağımızı düşünüyorum.
H Hakan A.
karşlıklı konusarak kararlaştıtılabilir ama oncesinde; 5 yaşında oğlum . 3 ders özel ders almıştı ama sonra öğretmen sehir dışına çıkmak zorunda kaldığı için başka bir öğretmenle devam ettirmek istiyoruz. Suda durmayı yeni yeni öğreniyor. Buna görer 4-5 saatlik ders paketi düşünüyoruz bu konuda bilgi talep ediyorum
A Ahmet S. D.
selamlar, kızım için bir arayışım var. kendisi bir süre özel ders aldı ama tam olarak ilerleyemedik. Maltepe bölgede oturuyoruz ve sitemizin havuzu var, eğer mümkünse burada ders almak isteriz. zaman konusunda da daha rahat yer bulabiliriz burada. haftada 1 ve uzun süreli bir program düşünüyoruz. Teşekkürler
B Berrin A. D.
Ben ve eşim için yüzme eğitimi alarak su korkumuzu yenmek istiyoruz. Ben derin suda akıntısı olmadığı sürece durabiliyorum, yavaş da olsa yüzebiliyorum fakat eşim hiç bilmiyor ve boğulma tehlikesi öyküsü olduğı için sudan korkuyor. İyi bir eğitmene ihtiyacımız var. Teşekkürler.
N Nisa Ç.
Bel ve boyun fıtıklarım var aynı zamanda kiloluyum, hem sağlık hem zayıflamak amacıyla yüzmeye başlamak istiyorum, profesyonel bir yüzücü olacak kadar da ilerletmek hedefindeyim. Maalesef Türkiyede yaşıyoruz ayıracağım bütçe kısıtlı, bu duruma göre fiyat vermenizi rica ederim.
D Dilek S.
Derslere ancak cumartesi pazar günleri vaktimiz var. Zümrütevlerdeki sitemizde bulunan kapalı havuzda mümkünse eğitim talep ediyorum. 7 yaşında. Su korkusunu geçen sene biraz yendi bu yaz tatilinde denizde simitle yüzdü. Eğer uygun olursa cmts pazar 2 gün eğitim umuyorum.
Ş Şule D.
Tek kişi olarak kendim için yüzme dersi istiyorum. Su korkum çok fazla, küçüklükte boğulma tehlikesi yaşadım. Site havuzumuz var ama fiyat uygun olacaksa eğitmenin önerdiği havuzda da yüzme öğrenebilirim. Havuz derinliğinin maks. 150 olmasını istiyorum.
Ç Çağla Ö.
28 temmuz tarihinde saat 19:00 sonrası olsun dersim, kartal bölgesinde eğitmenin önerdiği bir havuzda olabilir. Suda durabiliyorum, ekipmansız köpekleme yüzebiliyorum ama çok iyi değilim daha yeni başladım öğrenmeye.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yüzme Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?