Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Yüzme Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Yüzme Dersi

129
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Yüzme Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 137 oy
İbrahim Caner Acar
İbrahim Caner Acar
5.0
Çevrimiçi
15 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bağcılar, İstanbul
Güler Koçak
Güler Koçak
5.0
Çevrimiçi
21 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Başakşehir, İstanbul
Emir Şanlı
Emir Şanlı
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Beylikdüzü, İstanbul
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Pendik, İstanbul
Gökhan Kahraman
Gökhan Kahraman
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Süreyya Bulut
Süreyya Bulut
4.9
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Murat Bulgur
Murat Bulgur
0.0
Çevrimiçi
5 aydır gigbi'de
Beylikdüzü, İstanbul
Yunus Keptig
Yunus Keptig
0.0
Çevrimiçi
4 aydır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Yüzme Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Yüzme Dersi Fiyatları 2023

İstanbul Yüzme Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 3.300 TL ile 4.030 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Yüzme Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Yüzme Dersi Müşteri Yorumları

Mahmut k
Mahmut k
Çok memnun kaldım arkadaşlar, gerçekten yüzme alanındaki bilgisi ve iyi bir eğitim vermesinden dolayı çok memnun kaldım. gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.
Ramazan Dalgalan
Sena bayın
Sena bayın
yüzme dersi alma konusunda endişelerim vardı fakat kendisi tüm önyargılarımı ortadan kaldırdı gerek enerjisi gerek profesyonelliğiyle işinde gerçekten başarılı diyebilirim
Kerem Şişmanoğlu
Burcu Akkuzu
Burcu Akkuzu
Nurdan hanım sayesinde oğlum yüzme öğrendi ve yüzmeyi çok sevdi kendisine çalışma disiplini çocuklara yaklaşımı verilerle iletişimi için sonsuz teşekkürler
Nurdan Albayrak
Nazife Özeren
Nazife Özeren
Selva hanım mükemmel bir eğitmen. Çocukluğumdan beri kabusum olan derin suda yüzme korkumu, Selva hocamın bitmek bilmeyen enerjisi, azmi ve bana verdiği güven duygusu sayesinde yenebildim, hemde 61 yaşında:) Artık ayağım yerden kesildiği anda yaşadığım korku dolu dakikalar ve çırpınmalar yok. Masmavi denizde, korkmadan yüzmenin keyfini çıkarıyorum ve bu muhteşem bir duygu. Selva hocama, benim bu duyguyu yaşamamı sağladığı için sonsuz teşekkürler.
Maviakya SK
Furkan Tunç
Furkan Tunç
Çocuğumu gönderdim sudan çok korkuyordu şimdi her gün yüzmeye gidiyoruz
Mina Atan

İstanbul Yüzme Dersi Talepleri

D Doğa C.
Merhabalar, ben Koç Üniversitesi'nde 2. sınıf bilgisayar mühendisliği ve fizik öğrencisiyim. Daha öncesinde yine özel bir hocadan birkaç ders yüzme eğitimi almıştım ama tam öğrenmeye başlamışken bırakmak zorunda kaldım. En azından normalin üstü bir düzeyde yüzme öğrenmek istiyorum. Kendime özel bir havuzum yok ama kampüsümüzde hem açık hem kapalı havuz bulunmaktadır. Derinlikleri boyumu geçtiği için en azından bu aşamada o havuzları kullanabileceğimi sanmıyorum. Sizin için uygun olan anlaşmalı havuzlarınızdan bana en yakın olanında başlayabiliriz diye düşünüyorum. Hemen öğrenip en azından yazın tatile gittiğimde arkadaşlarımla birlikte yüzebilmek istiyorum. Haftasonları daha müsaitim ama hafta içi akşam saatleri de sizin uygunluk durumunuza göre ders saati ayarlayabiliriz. Yüz yüze ve bireysel ders almak istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
Ü Ümit E.
Kamu çalışanı olduğum için hafta içi 5'e kadar mesaide oluyorum. Onun dışında gün ve saat sıkıntım yok. Avrupa yakasında Bahçelievlerdeyim. Ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğim yerleri değerlendirebilirim. Daha önce yüzme kursuna gittim az çok biliyorum yüzmeyi diyebilirim fakat benim sorunum derinlik korkusu. Denizde 3 kere boğulma tehlikesi atlattım ve her defasında biri tarafından kurtarıldım hatta birinde bilincim gitti o yüzden durumum ciddi yani :) Bu derinlik korkusunu yenmek için derin havuzda yüzme dersi almak istiyorum en azından mantıklı olanın bu olduğunu düşünüyorum ayağımın değmediği yerde su üzerinde kalabilmeyi öğrenmek istiyorum. Ayağımın değdiği yerde bu korkuyu yenemiyorum ki daha önce kursa gittiğimi belirtmiştim. Boyum 1.83. Teşekkürler
C Cem B.
İstanbul bahçelievler ilçesi veya yakın ilçelerinde 57 yaşında olan annem için kadın yüzme hocası aramaktayım. bahçelievlerde arel kolejine annem ve sizi serbest yüzme kursuna tarafımca yazdırıp, sizin talep edeceğiniz tutarı ayriyetten konuşadabilirz. veya benim önerdiğim yerde ders verebilirim derseniz detayları yine konuşabiliriz. amaç yüzme öğrenmesi değil, son derece dikkatli olacak şekilde bacak ve bel kaslarının çalışması gerekiyor. sebebi ise kalçasına platin takıldı ve bacağı zayıf kaldı ağrılar, kasılmalar oluyor. yüksek önem ve dikkat edilecek şekilde sadece kas çalışması gerekiyor bilginize.
T Tuğçe F.
Selamlar Faruk Bey 6 yaşındaki oğlumuz için ders istiyoruz. Geçen yıl ders aldı. Kolluksuz, köpekleme şeklinde suda kalabiliyor, ufak sürelerde dalabiliyor ama stilini geliştirmesini ve antreman düzeyinde yüzme ile ilgilenmesini istiyoruz. Oturduğumuz sitede havuz mevcut. (altunizade). Öncelikle talebimiz oturduğumuz yerde ders alması olur. Ama olmazsa sizin işaret ettiğiniz yere de gelmeyi düşünürüz. Grup dersinde dikkati dağılabiliyor. Gruptansa tek kişi ders düşündük. Belki yeterli stil gelişimini sağladıktan sonra grup dersi de olabilir.
C Cansu Y.
4 yaşındaki oğlum için istiyorum. yüzmeyi bilmiyor sadece simitle suyun içinde geziyor, kolluklarla havuzun kenarında tutunarak ilerliyor, cesareti var çok istekli öğrenmeye meyilli . ilk ders için 14 temmuz-15 temmuz müsaitiz hafta sonları kamp alanımızda havuz oldugundan orda öğrenebilir rahatlıkla. belirttiğim tarihlerden sonra cumartesi pazar müsaitliklerimiz olucak. fiyat olarak 1 saati 200 tl olacak kadar bütçem vardır. daha yüksek fiyat verecek olanlar lütfen dönüş yapmasın. teşekkür ediyorum.
Ç Çağla A.
Merhaba :) Ben suda ayaklarımın yere değdiği yerlerde kendi çapımda ilerleyebiliyorum. Ama suda yüzmeden durabilmek, denizin ortasında yüzebilmek istiyorum. Çok teknik öğrenmek istemiyorum önceliğim tatile gittiğimde boğulma tehlikesi yaşamadan korkmadan denize girebilmek :) Sitede kapalı havuzumuz var anlaşmamız durumunda size de uygun olursa dersleri orada yapabiliriz. Küçükçekmece’de ikamet ediyorum. Haftada 2 gün sabah 9-10 veya akşam 5-6 saatleri gibi, hangisi uygun olursa ders almak isterim.
B Bilge D.
Daha önce özel ve grup yüzme dersleri aldim fakat özel dersin daha yararlı olacağını düşünüyorum. Yüzmemi geliştirmek ve suyun içerisinde daha rahat hareket etmek istiyorum. Daha sonrasında stil öğrenmek istiyorum. Şu an tahtayla yüzebiliyorum fakat nefesimi kontrol edemiyorum. Ders saatlerinde de esneklik olması benim açımdan iyi olabilir. Dersler akşam saatinde 17.30 dan sonra olursa daha rahat katılım sağlayabilirim. Salı, çarșamba, cuma, cumartesi ve pazar günlerinde müsait olabileceğim.
K Kübra Ş.
Ben Kübra Şahin 24 yaşındayım kısmi olarak yüzme biliyorum lakin boyumu aşan yerlerde korkuyorum. Daha profesyonel olmak istiyorum. Sitede oturmadığım için önerebildiğiniz havuza gelebilirim belki anlaşmalı olduğunuz yer olabilir. Ümraniye oturuyorum çalıştığım için hafta içleri 19.30 dan sonrası için müsait olabilirim. Tesettürlüyüm bu arada grup dersi istemiyorum birebir ders ile kısa sürede öğrenmek istiyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.. iyi günler dilerim :)
R Rabia K.
Birebir derslerde ücrette anlaşılabilirse haftada 2 den fazla, eğitmeni önerdiği kadar gün gelip kısa sürede eğitimimi tamamlamak istiyorum. Önümüzdeki 2 hafta boyunca boşum. Sonrasında çalışmaya başlıyorum günlerim daha kısıtlı. Sıfır değilim, ayaklarımın değdiği yerde rahatça hareket edebiliyorum ama sonrasında nefes kontrolünü yapamıyorum ve panik oluyorum. En kısa süre içerisinde öğrenmeye ihtiyacım var.
E Emrah O.
Merhaba Çekmeköy taşdelende havuzlu bir site sakiniyim. Sitemiz butik bir site kapalı havuzu var sitenin yüzme bilmeyen kadınları ve çocukları için yüzme dersi almalarını istiyoruz adet kişi belli değil teklif edeceğiniz fiyat kişi sayısında etkisi olacaktır. Hafta da bir yada 2 gün olacak şekilde aylık bir fiyat söylerseniz komşularımıza iletelim uygun görürlerse size bildirelim teşekkürler.

Yüzme Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yüzme Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?