Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Tenis Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Tenis Dersi

53
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Tenis Dersi için en iyi profesyonel listesi
4.9 91 oy
Okan Erbalı
Okan Erbalı
5.0
Çevrimiçi
18 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Ezgi Yavuz
Ezgi Yavuz
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beykoz, İstanbul
Ata Kılavuz
Ata Kılavuz
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Bahçelievler, İstanbul
Erdem Boyalı
Erdem Boyalı
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Gökhan Kahraman
Gökhan Kahraman
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Vlada Datsenko
Vlada Datsenko
0.0
Çevrimiçi
2 aydır gigbi'de
Zeytinburnu, İstanbul
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Tenis Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Tenis Dersi Fiyatları 2022

İstanbul Tenis Dersi fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 250 TL ile 310 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Tenis Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Tenis Dersi Müşteri Yorumları

Yiğit
Yiğit
Çok profesyonel ve aynı zamanda tenisi her açıdan öğretiyor.
Ata Kılavuz
Dilek  Dilek
Dilek Dilek
Profesyonel anlatim pozitif yaklaşım la dengeli keyifle çalıştığım bir tenis antrenörü
Enes Şahin
Soner MECUK
Soner MECUK
Ayhan hocadan tenis dersleri aldım, ilgi alka ve eğitimi iyiydi
Ayhan Çolak
Kürşat Duman
Kürşat Duman
mert hocayla düzenli tenis oynuyoruz dersler çok keyifli geçiyor. oynadığımız kortların yeri güzel. hocanın bilgisi ve öğretme yeteneği gayet iyi. tenis öğrenmek isteyenler için tavsiye ederim
Mert Konaklı
İlayda
İlayda
Okan Hocadan tenis dersi almak çok keyifli. Dersler çok enerjik Okan Hocam çok profesyonel.Sıfırdan başlamama rağmen enerjisi pozitifliği ve konuya hakimiyetiyle bana tenisi sevdirdi. Etrafımda tenise başlamak isteyen herkese tavsiye ettim :)
Okan Erbalı

İstanbul Tenis Dersi Talepleri

B Burçin G.
Merhaba, daha önce birkaç tenis dersine katılmıştım fakat üç kişilik bir grup dersiydi o yüzden başlangıç seviyesinde sayılırım. Fiyata bağlı olarak haftada 1 ya da 2 gün ders almak istiyorum. Uzun süredir spor yapmadığım için başlangıçta haftada 1 ile başlayıp, bir süre sonra haftada 2'ye çıkarabilirim. Tenis ekipmanım maalesef yok, eğer raket kiralama diye bir şey söz konusu ise bunu düşünebilirim, bir süre sonra raket satın alırım zaten. Eğer böyle bir şey mümkün değilse de raket konusunda ders alacağım kişinin tavsiyelerini isteyebilirim. Evim Kadıköy-Merdivenköy'de, ders alacağım yerin mümkün olabildiğince evime yakın olmasını tercih ederim. Ders günleri için hafta sonları öncelikli tercihim fakat haftada 2 gün almaya başlarsam hafta içi akşam saatleri de uygun olurum. Şimdiden teşekkürler.
A Alkım Y.
Cuma akşam 18.00'dan itibaren kapalı bir kortta. Hava açık olarak gözüküyorsa bir gün önceden açık bir kort için de anlaşabiliriz. Raketim ve 6 topum var. Daha önceden yaklaşık 1.5 sene eğitim aldım (10 sene kadar önce). Servis atmayı gösterdilerse de zaman içinde unuttum. Yakın zamanda arkadaşımla oynamaya tekrar başladım. Düzenli bir şekilde ralli çevirebiliyorum. Vole ve smaç vurabiliyorum. Forehandim iyi, backhand unuttum, bu yüzden daha çok kesme atıyorum ama backhandimi toplamak isterim. Sizden istediğim önceden öğrendiğim bilgileri hatırlamak, backhandimi düzeltmek, servis atmayı tekrar öğrenmek. Maç çevirebilmek.
B Beytullah Y.
Merhaba Ezgi Hanım, Kız arkadaşım tenise ilgi duymakta ama başlamak için kendisine fırsat yaratamamaktadır. Ben de ona doğum günü hediyesi olarak kendisine tenis dersi aldırmak istiyorum. Bunun için bir kaç sorum olacaktı: 1- Dersleri nerede veriyorsunuz ? 2- Tenis raketi gibi teçhizatları kendimiz mi ayarlamamız gerekiyor yoksa siz tedarik ediyor musunuz? 3- Eğer öyle ise nasıl bir marka ve model tenis raketi almamı önerirsiniz ? Teşekkürler
F Fatma U.
Dersler 5 buçuktan sonra yapılırsa daha memnun olurum. Kendi malzemelerim var. Sadece topum az. Teniste topu karşı sahaya atabiliyorum. Aynı zamanda solak olduğum için backhand benim için daha kolay oluyor. Ama yine de Topu atarken, kolumu serbest bırakamıyorum, omzuma doğru hareket etmesine izin vermiyorum. İleride kolumda sakatlığa sebep olabilir. Kolumu neden kastığımı bilmiyorum. Hoca ile biraz ders alırsam belki sorunu öğrenebilirim
S Sinem B.
Ders akşam 19:00 dan sonra veya hafta sonu yapılabilir. Tenis ekipmanım yok ancak edinebilirim. Daha önce hiç oynamadım ancak basketbol ve badminton gibi deyenimlerim var. Şu an işsizim ancak uzun zamandır istediğim bir hobi. İssizligimin noktalandigi yerde tenis e başlamak istiyorum. Bu neden ile genel bir ücret fiyatı bilgisine ihtiyacım bulunmaktadır. Değerli geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Sağlıkla kalın.
E Eren O.
Merhabalar kız arkadaşım ve ben tenis dersi almak istiyoruz, profesyonel anlamda gelişmek gibi bir gayemiz yok, tenis oynamayı öğrenip kendi aramızda oynayacak kadar bilgiye sahip olalım yeterli bizim için. İkimizde çok istekli ve hızlı öğrenem bireyleriz.Bu haddeye gelene kadar sizce en az kaç saatlik eğitim almamız gerekli ve ikimiz için saatlik ücretinizde değişiklik olur mu acaba?
D Derin D.
Saat olarak gün ortası olabilir. Torunum için talep oluşturdum. Göktürk ve çevresinde olmasını istiyorum. Kort ücretini de dahil edilsin lütfen . Ayrıca bi ödeme yapmak istemiyorum. İlk dersler için sizin ekipmanlarınız varsa onlarla başlayalım Derin tenisi sever ve devam etmek isterse ekipmanları sonrasında almak istiyoruz. Teklif veren kişiler iletişime de geçebilirler.
A Aylin A.
Acıbadem Marmara Güzel Sanalar Fakültesi'nin orada oturuyorum. Civar semtlerde de alabilirim eğitimi. Tenis hiç bilmiyorum, ekipmanım yok. Niyetim hem spor yapmak hem de kısa zamanda arkadaşlarımla oynayacak seviyeye gelmek.. Saat olarak hafta içi akşam 17:00 ve sonrasını tercih ederim ama müsaitliğe göre konuşabiliriz.
E Elis S. V.
Tenisle daha yeni tanıştım. Fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum (varsa eğer tenisçi dirseği sıkıntınızda, yoksa geri kalan tüm sıkıntılarda hemen halledebilirimm :) Şuanda da fiyat araştırması yapıyorum. Dediğim gibi öğrenci olduğumda fiyatın düşüklüğü önemli bi kriter. Umarım kendimi geliştirebilirim. İyi günlerrrr
Y Yunus E. U.
Merhabalar.Kendim ve kız arkadasim icin tenis dersi almak istiyorum,kadıkoyde olmasını istiyoruz ve ikimizinde onceden baska spor dallarında yıllar süren tecrübeleri var ama tenisi oynamadik ayrica ekipman icinde sizin onereceginiz ekipmani almak isteriz.Simdiden cok tesekkurler.

Tenis Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Tenis Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?