Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Piyano Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Piyano Dersi

52
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Piyano Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 54 oy
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Balkan Bayraktar
Balkan Bayraktar
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Yunus Serez
Yunus Serez
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Taha Güzelyurt
Taha Güzelyurt
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Fidan Bıçakçı
Fidan Bıçakçı
0.0
Çevrimiçi
2 aydır gigbi'de
Sarıyer, İstanbul
Nalan Erdoğan
Nalan Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Eda Şengül
Eda Şengül
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Piyano Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Piyano Dersi Fiyatları 2023

İstanbul Piyano Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 300 TL ile 370 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Piyano Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Piyano Dersi Müşteri Yorumları

Kübra adakan
Kübra adakan
Yasemin öğretmen için her çocuk özel ve öğretemeyeceği öğrenci yok. Yetişkin olarak keman eğitimi, oğlum için piyano eğitimleri aldım. Bilgi içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir ders oluyor. Nota, teknik ve teori anlatıyor üstelik biraz ilerledikten sonra mutlaka modunuzu yükseltecek bilinen parçalardan çaldırıyor. Böylece çalarken kendinizi daha iyi hissediyorsunuz🌸
Yasemin Günüç
Orhun Sayısız
Orhun Sayısız
Kızımız için piyano dersi veriyor Nalan Hocamız. Güvenilir ve tam bir profesyonel. Kendisine çok teşekkür ediyoruz emekleri için.
Nalan Erdoğan
Doğuşhan Coşansu
Doğuşhan Coşansu
Oğlum için piyano dersi veriyor. Kendisi çok yetenekli ve efendi birisi.
Taha Güzelyurt
Batu Şinaz
Batu Şinaz
Konservatuvara hazırlık için Selin Hocadan ders alıyorum. Deşifre, ritim, parça seslendirmesi ve piyano üzerinde yoğun olarak çalışıyorum. Çok profesyonel bir hoca.
Selin Güzel
Miray Yılmaz
Miray Yılmaz
Oğlumun piyanoyu tanıyıp sevmesi ve devam etme hevesi Dilan Öğretmen sayesinde oldu. Kendisi çok olumlu ve sevecen biri ♡
Müzik Lazım

İstanbul Piyano Dersi Talepleri

N Noyan P.
Merhaba, oğlumuz Ata (3 yas 9 ay) icin piyano ogretmeni aramaktayiz. Muzik icin hem yetenegini gormek hem iyi bir altyapi olusturmak istiyoruz. Tabi ki kendisi haylaz bir erkek cocugu oldugu icin hem alaninda teknik anlamda basarali hem de onu motive edebilecek bir ogretmen arayisimiz var. Detaylari gorusmek icin beni arayabilirsiniz.
E Elif G.
Merhaba evimizde piyano var 3 hatta haftada 1 gün olabilir. Cuma günleri 17.00 gibi okula gidiyor o nedenle. Güler yüzlü ve sempatik biri olmasını tercih ediyoruz?. Fiyatta yapabilieceğiniz en makul teklif rica ediyorum ?bütçe malum şartlarda bıraz zorluyot hepimizi. Teşekkürler.
R Resat E.
Merhaba, Kızım Sena 15 yaşında ve Berlin'de CPE Bach Musikgymnasium'da 10. sınıf piyano öğrencisi. Çalışmalarını desteklemek için piyano dersi almasını istiyoruz. Haftaiçi okula gittiği için derslerin akşam saatlerinde ve haftasonu olacak ise öğleden sonra olması uygun olacaktır.
N Nuray A.
Piyanomuz yok hocanın tavsiyesine göre almayı düşünüyoruz oğlum 5 yaşında ve otizmli yaratıcı drama hocası oğlumun piyanoya yeteneği olduğunu mutlaka ders alması gerektiğini söyledi. Özel eğitim hocası ve psikoloğu da yaptıkları görüşmeler ve derslerde bunu farketmişler
O Onay B.
Merhabalar Piyanomuz var. Kızım 5 yaşında. Son 10 aydır piyano dersi alıyor. Kadıköy tarafına taşıdığımız için bu bölgeye yakın oturan bir öğretmenden destek almak istiyoruz. Online eğitim tercihimiz değildir. Evimizde eğitim almasını istiyoruz. Teşekkürler
G Gülce Ş.
haftasonu olsa daha iyi olabilir benim icin hazırlık okuyorumhafta ici her gün dersim var ulasımımı rahatca saglayabilirim böylece. Piyanom yok yurtta kaldigim icin olması da pek mümkün degil ama tus hassasiyetli org tarzı bi sey alabilirim baslayip ögrendikce
G Gülhan B.
Evde piyanomuz olmadığı için kendi evinde ders verebilecek bayan öğretmen tercihimiz. Geçen yıl haftada 1 saat 1 yıl eğitim aldı temeli var sayılır. Esenler giyimkent de oturuyoruz yakın olabilecek yerler tercihimiz.
D Dilara C.
Seçtiğimiz günlerin saatleri aynı olması çok önemli. Bir de nota bilgimi arttırmak istiyorum. Notaları rahat bir şekilde okuyup çalmak istiyorum. Ve akıcı bir şekilde piyanoyu çalma seviyesine gelmek istiyorum
F Fatih U.
Dijital piyanom var 10-15 yıl önce 1 sene piyano eğitimi almışlığım var müzik kulağım da kendimce olduğunu düşünüyorum. Türk müziği parçaları çalabilmek ve eşlik edebilecek seviyede çalmak istiyorum.
C Canan A.
Akşam 5-6 sonrası saatleri uygundur, piyanom yok. Kendime yeni bir hobi yaratmak istiyorum piyano sesini cok seviyorum geceleri piyano sesi ile uyuyorum. Çalabilmek o hisse kapılmayı çok istiyorum.

En İyi Piyano Kursu İstanbul Önerileri ve Tavsiyeleri

Hoş sesi ve müziğe verdiği harikulade tınıların dışında piyano çalmak kas, müzik el koordinasyonu ve zihinsel gelişimi de arttırıcı etki göstermektedir. Hayatın can sıkıcı yönleri ve yaşadığınız tüm zorluklara rağmen yine de müzik ve piyano diyenler için piyano kursu İstanbul seçeneklerini sunuyoruz.

En İyi Piyano Kursu İstanbul Tavsiyeleri

Piyano öğrenimi çocukluk çağlarından bu yana her yaş döneminde öğrenilebilecek bir müzik enstrümanıdır. Ancak piyano öğrenmek için ne kadar küçük yaşta kurs alınırsa parmaklar o kadar eğitimli olmakta ve başarı şansı artmaktadır. İstanbul’da piyano kursu arayanlar için bu yazımızda en iyi piyano kursu İstanbul seçeneklerini derledik.

Beşiktaş Sanat Merkezi

İstanbul Beşiktaş’taki en iyi kurs merkezleri arasında yer alan Beşiktaş Sanat Merkezi’nde 5 yaşından başlayarak her yaşa yönelik ayrı ayrı oluşturduğu sınıflarda yaşa uygun etkili öğrenme metodlarını uygulayarak eğitim vermektedir.

Piyano Kursu Beşiktaş

Sanat merkezinin piyano eğitmenleri bu anlamda pedogojik formasyon eğitimlidir. Kurum MEB onaylı olduğu için piyano alanında sertifika almak için kurslar da düzenlenmektedir. Piyano kursu İstanbul anlamında Beşiktaş Sanat Merkezi’nde piyano ve caz piyano olmak üzere iki çeşit kurs düzenlenmektedir.

Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu

Royal Academy of Music isimli dünyaca ünlü sertifikanın İstanbul yetkili merkezi olan Bolero Müzik Kursu, MEB onaylı piyano kursu İstanbul merkezlerindendir.

Piyano Kursu Anadolu Yakası

Piyano kursu İstanbul listesinde bulunan ve Anadolu yakasında yer alan Bolero’dan alınan kurslar sayesinde hem müzik okuryazarlığı sağlanmakta hem de kursiyerlere kulaktan duydukları dahi çalma yeteneği kazandırılmaktadır. Kurslar farklı yaş grubundan kişilere göre düzenlenmektedir.

Piyano Kursu Avrupa Yakası

Kurs Beyoğlu’nda yer alan piyano kursu İstanbul seçeneklerinden olup konusunda uzman eğitmenleriyle farklı yaş gruplarına piyano eğitimi vermektedir. Çocuk yaştaki kursiyerler ve öğrenciler için ücret indirimi de yapmaktadır. Taksim Sanat katılımcılarına el kol kordinasyon derslerinden en son aşamada repertuar oluşturmaya kadar çok geniş bir eğitim vermektedir.

Piyano Kursu Kadıköy

Piyano eğitiminin çocuk yaşta başlayacağına inanan bir piyano kursu İstanbul Kadıköy’deki en iyi kurslardır. Piyano kursu ücretleri ile eğitim merkezinin düzenlediği piyano kursları 4-6 yaş, 7 yaş ve üzeri olmak üzere iki farklı eğitim yöntemiyle uygulanmaktadır. 7 yaş ve üzerinde ise yaş grubuna göre sınıf düzenlemesi yapılmaktadır. Kurs sonunda öğrenciler duyduğunu çalabilen hale getirilmektedir. Piyano kursu İstanbul seçenekleri arasında yer alan bu öneriyi de değerlendirebilirsiniz.

Metronom Kültür Sanat

Sancaktepe’de hizmet veren Metronom, Eğitim ve Konservatuar mezunu hocalarla üst düzey piyano eğitimi vermektedir. Üstelik profesyonel eğitmenleri pedogojik formasyon eğitimi aldığı için çocuk guruplarına da etkili öğrenme yöntemlerini kullanarak üst düzey piyano öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Kuğu Sanat Piyano Kursu

Ataşehir’de bulunan ve piyano kursu İstanbul seçenekleri arasında yer alan Kuğu Sanat, en iyi piyano kursu İstanbul seçeneklerindendir. Diğer tanıttığımız kurslarda olduğu gibi 4-6 ve 7 yaş üzeri iki ana gurup olmak üzere farklı eğitim yöntemleri kullanılarak yaşa göre kurslar verilmektedir. Haftada 1 saat olmak üzere 1 gün verilen derslerle piyano öğrenebilirsiniz.


Piyano Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Piyano Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?