Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Keman Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Keman Dersi

44
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Keman Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 55 oy
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Taha Güzelyurt
Taha Güzelyurt
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Yunus Serez
Yunus Serez
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Eda Şengül
Eda Şengül
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Nalan Erdoğan
Nalan Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Keman Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Keman Dersi Fiyatları 2024

İstanbul Keman Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 870 TL ile 1.070 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Keman Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Keman Dersi Müşteri Yorumları

M
Meltem Koçdemir
Cansu hocam sayesinde keman hakkında birçok bilgi öğrendim ve birçok şarkı çalabiliyorum.. Teşekkür ederim..

D
Doğaçhan Mertoğlu
Daha önce de keman dersi almıştım fakat aşama kaydedememiştim. Melis hocam öğrenme sürecini keyifli ve kolay hale getirdi:) Aynı zamanda müzikal donanımıyla merak ettiğim noktalarda beni bilgilendiriyor ve sorularıma cevap veriyor.

K
Kübra Adakan
Yasemin öğretmen için her çocuk özel ve öğretemeyeceği öğrenci yok. Yetişkin olarak keman eğitimi, oğlum için piyano eğitimleri aldım. Bilgi içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir ders oluyor. Nota, teknik ve teori anlatıyor üstelik biraz ilerledikten sonra mutlaka modunuzu yükseltecek bilinen parçalardan çaldırıyor. Böylece çalarken kendinizi daha iyi hissediyorsunuz🌸

C
Cansu Tandoğan
Emre Hocamla çok kısa sürede çok verimli bir çalışma süresi geçirdik. Düşündüğümden hızlı ilerliyoruz. Çünkü gerçekten motive ediyor ve çok destekliyor. Derslere devam edeceğim. Çok teşekkür ederim hocam😊

I
Ilgaz Kambur
Eda hocam her şey için çok teşekkür ederim. Her hafta derslerinizi heyecanla bekliyorum.


İstanbul Keman Dersi Talepleri

F Fatma Z. K.
Merhabalar, ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim keman dinlemeyi çok seviyordum. Bu yüzden kendime bir keman aldım evde biraz biraz öğrenebilirim ümidiyle. Ancak başaramadım. Uzun bir süredir bazanın altında duruyordu bu gün çıkardım ve iki tıngırdattım. Bu sesin beni ne kadar rahatlattığını tekrar hatırladım. Hobi olarak öğrenmek istiyorum. Bir markette çalışıyorum. Vardiya sistemimiz bir hafta sabah diğer hafta akşamcı olarak dönüyor. Sabahçı olduğumda 08.30 işbaşı yapıyorum 17.00 mesaim bitiyor. Akşamcı olduğumda öğlen 13.30 mesaim başlıyor, 22.00 mesaim bitiyor bunları göz önünde bulundurarak bana uygun bir teklif yapacağınızı umuyorum. İyi akşamlar.
A Aleyna Y.
Merhaba ben 6 ay keman dersi aldım lakin şehir değişikliği nedeniyle bırakmak zorunda kaldım burda da bir hocayla 2 ay çalıştık ama bazı sebeplerden dolayı devam edemedik yaklaşık bir aydır çalmıyorum. Kemana aşığım ve çalmayı çok seviyorum uzun süre devam edebileceğim işinde uzman anlayışlı bir hocayla çalışmak istiyorum.İşimden dolayı her hafta aynı gün ve saatte uygun olamıyorum esnek ders saatleri olması benim için çok önemli. Teşekkür ederim .
B Baki K. A.
Karya adında 8 yaşında bir kızımız var. Kendisi keman çalmayı öğrenmeyi ve konservatuara katılmayı çok istiyor. Derslere mümkün mertebe en kısa zamanda başlamayı arzu ediyoruz. Kemanımız vardır. Hafta arası kızımız okulundan saat 16:30 gibi geliyor. Bizler için hafta arası saat 17:00 - 20:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Hafta sonu ise 09:00 - 12:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Çok teşekkür ederim.
S Sena G.
Merhaba mevcutta kemanım yok. Bu konuda sizden destek talep edeceğim. Çok küçükken gitar çalıyordum ancak şuan nota bilgim sıfır her şeyi unuttum. Dersleri iş akışıma göre kimi zaman kendi evimde kimi zaman sizin uygun gördüğünüz yerde yapmayı istiyorum uygunluğunuza göre. Hobi olarak öğreneceğim ancak bir sınava hazırlanıyormuş gibi iyi derecede çalabilecek konuma gelmek idealim. Şimdiden teşekkür ederim.
N Nisa T.
Şimdilik kemanım yok ama bana yardımcı olan bir arkadaşım var eğitmenimle de uyumu yakalamam açısından onunla görüşüp yönlendirmeleri doğrultusunda ilerleyeceğim. Üniversite öğrencisiyim, dersler dolayısıyla yoğun bir programım var. Kendime rahatlayabileceğim o güvenli alanı oluşturmak adına hep aklımda olan ama yıldızların bir türlü barışamadığı kemana yönlendim ve çok heyecanlıyım :)
A Ahmet Y.
Merhaba,ben daha önce birkaç saat özel keman dersi almıştım fakat daha sonra derslere devam edemediğimden ilerleme kaydedemedim.Bu sebeple istediğim seviyeye maalesef ulaşamadım.Çok sevdiğim parçaları çalmak ve istediğim seviyeye gelmeyi tekrar denemek istiyorum.Özel ders aldığım hocamın yönlendirmesi üzerine keman edinmiştim.Eğer sizin içinde uygunsa derslerinize katılabilirim.
B Banu Z.
Kemanım var ancak çok kalifiye değil, akort edilmesi gerekiyor. Eskiden kullanmışlığım var notalara o zamanlar hakimdim fakat maalesef tekrar hatırlamam zaman alabilir. Özgürce keman çalabilecek seviyeye erişmek isterim, sürecin uzun olabileceğinin farkındayım, yeterince çaba harcarım. Sadece bana yardımcı olabilecek ilham olabilecek sıcakkanlı bir eğitmeni tercih ederim
Z Zeliha K.
Merhaba Şebnem hanım, Zeliha ben 26 yaşındayım. Ortaöğretimde 6 ay ve geçen sene Eylül ayında tekrardan ders almaya başladığım keman için devam niteliğinde bir öğretmen arıyorum. Pendik Bahçelievler de oturuyorum metro ile ulaşım çok kolay. Anlaşma sağlayabilirsek sizinle görüşüp derslerimiz uyumlu olacak mı diye bakmak çok isterim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Y Yaren U.
Üniversite ogretimime devam ediyorum. Okul ders programima gore ders saatini belirlemek istiyorum. 11-14 yaslari arasinda bi keman gecmisim oldu fakat bati muzigi egitimi aldim. 7 yildir da hic calmiyorum. Nota ve keman bilgim tamamen sifir degil ama cogu seyi de unuttum. Simdi egitimime türk sanat müziğinden devam etmek istiyorum. Son olarak kemanim da var :)
E Eray K.
merhaba,kemanım yok(alabilirim).hevesliyim, keman çok dikkatimi çekiyor ve öğrenmek istiyorum. sizce artık çalabiliyorum demek için ne kadarlık bir eğitim almam gerekecek,ona göre planlama yapacağım. kendi evimde ders görürsem sizin yerinizde görürsem ayrı ayrı fiyat alabilir miyim.şunu da belirteyim bu siteyi ilk defa kullanıyorum. not yaşım 31 ismim Eray

İstanbul Keman Özel Ders Öğretmeni: Tarihi Şehrin Melodik Hikayesi

İstanbul, tarih boyunca birçok kültüre ev sahipliği yapmış, bu çeşitlilik ve zenginlik kentin müzikal dokusunu da etkilemiştir. Keman, bu tarihi atmosferin melodik bir yansımasıdır. İstanbul'da keman dersi almak, şehrin hüzünlü ve enerjik ruhunu notalara dökmek demektir.

İstanbul'da Keman Dersinin Avantajları

  • Kültürel Zenginlik: Bizans'tan Osmanlı'ya, İstanbul'da birçok kültürün izleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, keman derslerine de yansır ve öğrencilere farklı müzikal perspektifler kazandırır.
  • Deneyimli Eğitmenler: İstanbul, Türkiye'nin müzik başkenti olarak birçok deneyimli ve yetenekli keman öğretmenine ev sahipliği yapmaktadır.
  • Konser ve Etkinlikler: Şehirde düzenlenen keman konserleri, masterclasslar ve workshoplar, öğrencilere eşsiz öğrenme fırsatları sunar.

İstanbul'da Keman Dersi Alabileceğiniz Yerler

  • Beyoğlu: İstanbul'un sanatın ve müziğin kalbi olan Beyoğlu, birçok keman okulu ve özel ders öğretmenine ev sahipliği yapmaktadır.
  • Kadıköy: Anadolu yakasının kültürel merkezi Kadıköy, sıcak ve samimi eğitmenlerle keman dersi alabileceğiniz atölye ve kurs merkezleriyle doludur.
  • Beşiktaş: Genç ve dinamik yapısıyla Beşiktaş'ta, modern keman tekniklerini öğrenebileceğiniz eğitmenler bulabilirsiniz.

Öneri: Boğaziçi'nin kıyısında, tarihi yarımada manzarası eşliğinde keman pratiği yaparak İstanbul'un benzersiz atmosferini kemanınıza yansıtın.


Keman Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Keman Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?