Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Keman Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Keman Dersi

30
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Keman Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 49 oy
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Taha Güzelyurt
Taha Güzelyurt
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Yunus Serez
Yunus Serez
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Fidan Bıçakçı
Fidan Bıçakçı
0.0
Çevrimiçi
1 aydır gigbi'de
Sarıyer, İstanbul
Eda Şengül
Eda Şengül
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Nalan Erdoğan
Nalan Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Keman Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Keman Dersi Fiyatları 2023

İstanbul Keman Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 170 TL ile 210 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Keman Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Keman Dersi Müşteri Yorumları

Doğaçhan Mertoğlu
Doğaçhan Mertoğlu
Daha önce de keman dersi almıştım fakat aşama kaydedememiştim. Melis hocam öğrenme sürecini keyifli ve kolay hale getirdi:) Aynı zamanda müzikal donanımıyla merak ettiğim noktalarda beni bilgilendiriyor ve sorularıma cevap veriyor.
Melis Gözüoğlu
Kübra adakan
Kübra adakan
Yasemin öğretmen için her çocuk özel ve öğretemeyeceği öğrenci yok. Yetişkin olarak keman eğitimi, oğlum için piyano eğitimleri aldım. Bilgi içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir ders oluyor. Nota, teknik ve teori anlatıyor üstelik biraz ilerledikten sonra mutlaka modunuzu yükseltecek bilinen parçalardan çaldırıyor. Böylece çalarken kendinizi daha iyi hissediyorsunuz🌸
Yasemin Günüç
Cansu Tandoğan
Cansu Tandoğan
Emre Hocamla çok kısa sürede çok verimli bir çalışma süresi geçirdik. Düşündüğümden hızlı ilerliyoruz. Çünkü gerçekten motive ediyor ve çok destekliyor. Derslere devam edeceğim. Çok teşekkür ederim hocam😊
Emre Elifoğlu
Ilgaz Kambur
Ilgaz Kambur
Eda hocam her şey için çok teşekkür ederim. Her hafta derslerinizi heyecanla bekliyorum.
Eda Şengül
Batu Şinaz
Batu Şinaz
Konservatuvara hazırlık için Selin Hocadan ders alıyorum. Deşifre, ritim, parça seslendirmesi ve piyano üzerinde yoğun olarak çalışıyorum. Çok profesyonel bir hoca.
Selin Güzel

İstanbul Keman Dersi Talepleri

B Baki K. A.
Karya adında 8 yaşında bir kızımız var. Kendisi keman çalmayı öğrenmeyi ve konservatuara katılmayı çok istiyor. Derslere mümkün mertebe en kısa zamanda başlamayı arzu ediyoruz. Kemanımız vardır. Hafta arası kızımız okulundan saat 16:30 gibi geliyor. Bizler için hafta arası saat 17:00 - 20:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Hafta sonu ise 09:00 - 12:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Çok teşekkür ederim.
A Ahmet Y.
Merhaba,ben daha önce birkaç saat özel keman dersi almıştım fakat daha sonra derslere devam edemediğimden ilerleme kaydedemedim.Bu sebeple istediğim seviyeye maalesef ulaşamadım.Çok sevdiğim parçaları çalmak ve istediğim seviyeye gelmeyi tekrar denemek istiyorum.Özel ders aldığım hocamın yönlendirmesi üzerine keman edinmiştim.Eğer sizin içinde uygunsa derslerinize katılabilirim.
Z Zeliha K.
Merhaba Şebnem hanım, Zeliha ben 26 yaşındayım. Ortaöğretimde 6 ay ve geçen sene Eylül ayında tekrardan ders almaya başladığım keman için devam niteliğinde bir öğretmen arıyorum. Pendik Bahçelievler de oturuyorum metro ile ulaşım çok kolay. Anlaşma sağlayabilirsek sizinle görüşüp derslerimiz uyumlu olacak mı diye bakmak çok isterim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Y Yaren U.
Üniversite ogretimime devam ediyorum. Okul ders programima gore ders saatini belirlemek istiyorum. 11-14 yaslari arasinda bi keman gecmisim oldu fakat bati muzigi egitimi aldim. 7 yildir da hic calmiyorum. Nota ve keman bilgim tamamen sifir degil ama cogu seyi de unuttum. Simdi egitimime türk sanat müziğinden devam etmek istiyorum. Son olarak kemanim da var :)
A Adem A.
Selamlar.Keman için ders almak istiyorum, ama hiçbir bilgim yok,kemanımda yok.Ve çalmayı o kadar istiyorumki,onun için kendime keman almak istiyorum,.İlk önce başlangıç olanındanmı almalıyım?sizin tavsiyeniz nedir?Çalışan biri olarak,akşam ders almam mümkünmü?dersleriniz ne kadar sürüyor ve ücret bilgisi rica ediyorum.Teşekkürler
B Berfin T.
2014 yılında 7 ay boyunca keman eğitimi almıştım. Fakat eğitime ara vermek zorunda kalsam da kendim ara ara çalışmaya devam ettim. Şimdi tekrar başlamak ve ilerlemek istiyorum. Mevcut bir kemanım var. Küçükçekmece de ikamet ediyorum ve bu lokasyona yakın bir eğitmen ile derslere devam etmek istiyorum.Teşekkürler.
N Nural E.
Merhaba. Bir Tarih belirlemek zorunda olduğum için 28.04 diye işaretledim. Bu olmazsa olmazımız değil. Size uygun bir güne birlikte karar verebiliriz. Kemanımız var, Beşiktaş belediyesinin kursuna başladık ancak kalabalıkla birlikte ders aldığı için randıman alamadık, cevabınızı bekliyorum, teşekkürler
E Emine U.
Kemanım yok ve tutmayı bile bilmiyorum. Nasıl bi keman almalı ve nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum. Çekmeköydeyim ve evim müsait olmasıgı için eğitimcinin evinde yada online ders alabilirim. Cuma akşam saat 6 7 civarı müsait oluyorum. C. Tesi ve pazar tam gün müsait olabiliyorum
M Miray A.
Derslerı ortak belırledıgımız bır gun ve saatte yapabılırız.Kemanım yok iletişime gecıldıgı takdırde uygun bır keman satın almaya cıkıcam hemen bugun 14./01 tarıhınde saat 8 cıvarında ılk derse başlamak ıstıyorum.Evimiz beşiktaşta
S Selma A.
Kemanım var. Küçükken kursa gittim. Konser veriyordum hatta. Ancak uzun zamandır elime almamıştım. Son zamanlarda tekrar çalışıyorum. İlerletmek için ders almayı düşünüyorum. Öğrenciyim sizden bilgi almak istedim teşekkürler.

Keman Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Keman Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?