Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Keman Dersi

Keman Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
76
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Keman Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 64 oy
Eda Şengül
Eda Şengül
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Karşıyaka, İzmir
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Taha Güzelyurt
Taha Güzelyurt
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Yunus Serez
Yunus Serez
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Nalan Erdoğan
Nalan Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Keman Dersi Fiyatları 2024

Keman Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 880 TL ile 1.070 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Keman Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Keman Dersi Müşteri Yorumları

M
Meltem Koçdemir
Cansu hocam sayesinde keman hakkında birçok bilgi öğrendim ve birçok şarkı çalabiliyorum.. Teşekkür ederim..

K
Kübra Adakan
Yasemin öğretmen için her çocuk özel ve öğretemeyeceği öğrenci yok. Yetişkin olarak keman eğitimi, oğlum için piyano eğitimleri aldım. Bilgi içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir ders oluyor. Nota, teknik ve teori anlatıyor üstelik biraz ilerledikten sonra mutlaka modunuzu yükseltecek bilinen parçalardan çaldırıyor. Böylece çalarken kendinizi daha iyi hissediyorsunuz🌸

D
Doğaçhan Mertoğlu
Daha önce de keman dersi almıştım fakat aşama kaydedememiştim. Melis hocam öğrenme sürecini keyifli ve kolay hale getirdi:) Aynı zamanda müzikal donanımıyla merak ettiğim noktalarda beni bilgilendiriyor ve sorularıma cevap veriyor.

I
Ilgaz Kambur
Eda hocam her şey için çok teşekkür ederim. Her hafta derslerinizi heyecanla bekliyorum.

B
Batu Şinaz
Konservatuvara hazırlık için Selin Hocadan ders alıyorum. Deşifre, ritim, parça seslendirmesi ve piyano üzerinde yoğun olarak çalışıyorum. Çok profesyonel bir hoca.


Keman Dersi Talepleri

F Fatma Z. K.
Merhabalar, ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim keman dinlemeyi çok seviyordum. Bu yüzden kendime bir keman aldım evde biraz biraz öğrenebilirim ümidiyle. Ancak başaramadım. Uzun bir süredir bazanın altında duruyordu bu gün çıkardım ve iki tıngırdattım. Bu sesin beni ne kadar rahatlattığını tekrar hatırladım. Hobi olarak öğrenmek istiyorum. Bir markette çalışıyorum. Vardiya sistemimiz bir hafta sabah diğer hafta akşamcı olarak dönüyor. Sabahçı olduğumda 08.30 işbaşı yapıyorum 17.00 mesaim bitiyor. Akşamcı olduğumda öğlen 13.30 mesaim başlıyor, 22.00 mesaim bitiyor bunları göz önünde bulundurarak bana uygun bir teklif yapacağınızı umuyorum. İyi akşamlar.
S Sema K.
Daha önce başladım ancak hocam uzakta olduğu için zor oluyor ve ben de yüz yüze devam etmek istiyorum. Amacım iyi bir seviyeye gelmek, memnun kalırsam uzun süre devam edebilirim. Ancak evim ses için uygun değil, sizin evinize gelme durumu da şartlar ve yere göre değerlendirilmeli ancak online istemiyorum. Bu sebeple uygun başka bir mekanda yapılabilmesi durumunu gözden geçirebiliriz. Bu durumda uygunluğunuzu belirtirseniz vakit kaybetmeden başlamak isterim. Bir de sizin daha detaylı keman eğitiminizi ve yetkinliğinizi öğrenmek isterim. Benim için artık zaman kaybı olmasını istemediğim bir durum. Teşekkürler.
A Aleyna Y.
Merhaba ben 6 ay keman dersi aldım lakin şehir değişikliği nedeniyle bırakmak zorunda kaldım burda da bir hocayla 2 ay çalıştık ama bazı sebeplerden dolayı devam edemedik yaklaşık bir aydır çalmıyorum. Kemana aşığım ve çalmayı çok seviyorum uzun süre devam edebileceğim işinde uzman anlayışlı bir hocayla çalışmak istiyorum.İşimden dolayı her hafta aynı gün ve saatte uygun olamıyorum esnek ders saatleri olması benim için çok önemli. Teşekkür ederim .
B Baki K. A.
Karya adında 8 yaşında bir kızımız var. Kendisi keman çalmayı öğrenmeyi ve konservatuara katılmayı çok istiyor. Derslere mümkün mertebe en kısa zamanda başlamayı arzu ediyoruz. Kemanımız vardır. Hafta arası kızımız okulundan saat 16:30 gibi geliyor. Bizler için hafta arası saat 17:00 - 20:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Hafta sonu ise 09:00 - 12:00 arasındaki saat dilimleri uygundur. Çok teşekkür ederim.
S Sena G.
Merhaba mevcutta kemanım yok. Bu konuda sizden destek talep edeceğim. Çok küçükken gitar çalıyordum ancak şuan nota bilgim sıfır her şeyi unuttum. Dersleri iş akışıma göre kimi zaman kendi evimde kimi zaman sizin uygun gördüğünüz yerde yapmayı istiyorum uygunluğunuza göre. Hobi olarak öğreneceğim ancak bir sınava hazırlanıyormuş gibi iyi derecede çalabilecek konuma gelmek idealim. Şimdiden teşekkür ederim.
N Nisa T.
Şimdilik kemanım yok ama bana yardımcı olan bir arkadaşım var eğitmenimle de uyumu yakalamam açısından onunla görüşüp yönlendirmeleri doğrultusunda ilerleyeceğim. Üniversite öğrencisiyim, dersler dolayısıyla yoğun bir programım var. Kendime rahatlayabileceğim o güvenli alanı oluşturmak adına hep aklımda olan ama yıldızların bir türlü barışamadığı kemana yönlendim ve çok heyecanlıyım :)
N Neslihan B.
Dersler hafta içi herhangi bir gün yapılabilir sabah saatlerinde ancak kemanım yok maddi açıdan da sıkıntılı bir dönemdeyim ancak psikolojik olarak zor bi dönemdeyim terapistimle kendimi yenilemek ve beni mutlu edecek hobiler edinmem gerektiğine karar verdik ve keman çalabilmek benim çok uzun yıllardır hayalim ruhuma çok iyi geliyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
A Ahmet Y.
Merhaba,ben daha önce birkaç saat özel keman dersi almıştım fakat daha sonra derslere devam edemediğimden ilerleme kaydedemedim.Bu sebeple istediğim seviyeye maalesef ulaşamadım.Çok sevdiğim parçaları çalmak ve istediğim seviyeye gelmeyi tekrar denemek istiyorum.Özel ders aldığım hocamın yönlendirmesi üzerine keman edinmiştim.Eğer sizin içinde uygunsa derslerinize katılabilirim.
Z Zeliha K.
Merhaba Şebnem hanım, Zeliha ben 26 yaşındayım. Ortaöğretimde 6 ay ve geçen sene Eylül ayında tekrardan ders almaya başladığım keman için devam niteliğinde bir öğretmen arıyorum. Pendik Bahçelievler de oturuyorum metro ile ulaşım çok kolay. Anlaşma sağlayabilirsek sizinle görüşüp derslerimiz uyumlu olacak mı diye bakmak çok isterim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
C Cemil C.
5 yaşındaki kızım için keman dersi , hafta sonu eğitimi bizim için uygun olacaktır eğitimi verecek kişinin belirlediği bir yerde yada bizim evde eğitim almak istiyoruz ..kemanımız yok.. bir kaç dersten sonra durumu değerlendirip keman almayı düşünüyorum..haftada bir ders olarka başlayıp yine değerlendirmeden sora kur adetini arttırmanın iyi olacağını düşünüyoruz

Keman Dersi Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar

Keman dersi almak istiyorsun ancak bu alanda hiç bilgin yok mu? O halde bu yazımız tam da sana göre! Senin için, keman dersi hakkında bilmen gereken önemli konuları derledik.

Keman dersi ile düzenli bir çalışma programı çervesinde profesyonel bir eğitmen yardımıyla çok daha sağlıklı ve verimli bir öğrenme süreci geçirmiş olursun. Herkesin merak ettiği bir konu "Keman çalmayı öğrenmek kolay mı?" sorusunu senin için yanıtlandırdık.

Keman çalmayı öğrenmek kolay mı?

Keman dersi veren eğitmenler yardımıyla kolayca keman çalmayı öğrenebilirsin!

Kemal çalmayı öğrenmek herkesin bildiğinin aksine zor değildir. İyi bir eğitmen ile keman kursuna giden ya da düzenli keman dersi alan bir kişi kısa sürede basit parçaları çalmaya başlayabilir. Keman çalmayı öğrenmek kolaydır ancak bu süreçte, özverili ve disiplinli olarak çalışma programına uymak gerekir. Keman dersi için en iyi ve en güvenilir profesyonellere ulaşmak için hemen tıklayabilirsin

Keman çalmak ne kadar zamanda öğrenilir?

Keman çalmak için çok uzun süreler gerekmeyecektir. Ancak kendini geliştirmek ve kusursuz olarak keman çalmak istiyorsan bu işe büyük bir zaman ayırmalı ve çok çalışmalısın.

Keman dersi ile eğitmenin yönlendirmeleri ve verdiği çalışmaları düzenli olarak yapar ve tekrar edersen yaklaşık 2 ay içinde basit parçaları çalmaya başlayabilirsin! İleride profesyonel olarak keman çaşmaya devam etmek istiyorsan bu işe ciddi zaman ayırmalı ve çok fazla çalışmalısın.

Keman dersi fiyatları hangi aralıkta?

Keman dersi için en sık sorulan sorulardan birisi de keman kursu fiyatlarıdır. Peki özel keman dersi fiyatları nedir?

Keman dersi fiyatları, özel keman dersi veren eğitmenin tecrübesine göre, yerinde eğitim ya da online keman dersi olması gibi etkenlere göre de keman dersi fiyatları değişiklikler göstermektedir. Ancak ortalama bir fiyat araştırması yaptığımızda 80 ila 140 TL arasında eğitmenlerin fiyat verdiğini söylemek mümkündür.


Keman Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Keman Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?