Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Öğrenci Koçu

Öğrenci Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
369
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Öğrenci Koçu için en iyi profesyonel listesi
4.9 236 oy
daha fazla...
Öğrenci Koçu
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Öğrenci Koçu Fiyatları 2023

Öğrenci Koçu fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 300 TL ile 360 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Öğrenci Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Öğrenci Koçu Müşteri Yorumları

Bayram Çetin
Bayram Çetin
Bir baba olarak çocuklarımı çok önemsediğim için hayatına yön veren eğitimcileri titizlikle seçerim. İlk başta daha yıllarını vermiş bir koç ile çalışmayı düşünürken Ezgi Hanım ile bir vesile ile tanışmamız ve aldığı eğitimlerin kalitesini de gördükten sonra çalışma kararı aldık. Bu kararın ne kadar isabetli olduğunu kendisinin pozitif, enerjik ve işini seven bir yaklaşım ile bize destek vermesinden anladım. Eğitim Koçluğunun tecrübeden ziyade kişide bittiğini böylelikle anlamış oldum. Herkese kesinlikle Ezgi Hanımı tavsiye ediyorum. Özellikle bizim gibi ödev yapmaktan imtina eden teknoloji bağımlısı çocukları olan ailelere.
Ezgi Kaynak
Nurhayat
Nurhayat
Harika bir koç tekrar çalışmak isteriz kendisiyle
Asuman Ural
Elif Ünüvar
Elif Ünüvar
Bu yıl koçluk görüşmemi seher hocam yaptı. Harika pozitif ilgili bir öğretmen. Süreci birlikte çok güzel yönettik.
Seher Zayim
Tugba Koçak
Tugba Koçak
Ahmet Bey bir yıl kızım için ders koçluğu yaptı.Sayesinde düzenli ve verim aldığımız bir yıl geçirdik.Verdiği emek için öğretmenimize çok teşekkür ederim.
Ahmet Eves
Baybars
Baybars
Gerek profesyonelliği olsun gerek teknik taktik açıdan doluluğu gerekse öğrencisine yaklaşımları ve tutumu açısından bulunmaz bir hoca, koç ve antrenör. Gerçekten kendinizi antrene etmek için , serbest zamanınızı etkili ve kaliteli geçirmek için doğru nokta ve doğru kişi teşekkürler Mahir hocam..
Mahir Karaca

Öğrenci Koçu Talepleri

G Gülendam Y.
Merhaba Erdoğan bey, oglum için yazıyorum size. Bu sene TED lise hazırlığı bitiriyor,seneye lise 1 olacak ama bu seneyi bomboş geçirdi. Ona canayakın,ilgili davranarak hem rol model olacak bir abi hem de derslerde,ödevlerde yardimcı olacak bir hoca istiyoruz. Dersler ingilizce olacak okulda. Siz ingilizce de verebiliyor musunuz mat ı vs..bilmiyorum ama size yine de yazmak istedim. Narlıdere'de oturuyoruz. Haftada 3 kere bazen 4 kere bile olabilir dersler. Sık sık görüşüp,ona destek olup derslerini toparlamamiz lazım. Çoğunlukla bizim evde olur ama bazen değişiklik olsun diye size de gelebilir. Fiyat uygun olursa bol bol çalışılır,hem biz rahat ederiz hem size de rahat olur diye düşünüyorum. Daha kendisinin haberi yok ama çözum şimdiden duşünmek zorundayım.
A Aleyna Ö.
Yüksek hedefleri olan bir fen lisesi öğrencisiyim fazlasıyla özel derse ve etüde gidiyorum maddi açıdan ailemi fazlasıyla yoruyorum. Ama hala istediğim başarıyı sağlanamıyorum ve bu beni mental açıdan çok yoruyor.( takıntılı bir insanım) eğitim koçu teklif verirken aşırı başarıya takık mükemmeliyetçi birine teklif verdiğini bilsin lütfen. Ve çalışma konusunda hiçbir sorunum yok çalışıyorum ama yanlış veya eksik çalışma gibi problemlerini çözebilecek bir koça ihtiyacım var. Bu kadar...
A Ahmed F.
Kardeşim bu sene liseye geçti, lgs’den %82 dilimine girerek yerleşti Kendisi hiç ders çalışmadığı yanı sıra o kadar çalıştırmayı denedim ben çözdüm yapamıyorum tarzında yalanlar söyleyerek kaçmaya çalışıyor hep. Ailemde herkes eğitimli olmasına rağmen neden o öyle çıktı. Ayrıca çoğu zaman saçma sapan salak sakak davranışları oluyor. Koç’tan çok bir psikoloğa ihtiyacım var gibi duruyor ama dersi düzelirse kendisi de düzelir mantığındayım
H Hülya A.
Merhabalar üniversite hazırlık mezun olmuş olan oğlum için yazıyorum süreci doğru yönetebilmesi, test çözümü haftalık ders programı oluşturulması takibi disiplinli bir şekilde sürdürülmesi kontrol edilmesi ve doğru ders çalışmanın nasıl olacağı hususlarıyla ilgili profesyonel bir destek almasının iyi olacağını düşüncesindeyim. Teşekkür ederim
S Songül D.
Oğlumun potansiyeli olduğunu biliyorum, bunun ortaya çıkmasını istiyorum.duzenli planlı çalışmanın alışkanlık,devamında davranış haline gelmesini istiyoruz. 7. sınıfa geçti.Dört temel derste matematik , Türkçe vb. üst düzey noktaya gelmesini, birey olma noktasında değerler eğitiminde sahip olacaği güzel yetkilere katkı sağlanmasını istiyorum.
Ç Çağla K.
Merhabalar, 11 yaşındaki yeni yeni ergenliğe giren oğlum için sosyal gelişimini desteklemek amacı ile rol model olarak alabileceği bir öğrenci koçuna ihtiyacımız var. Yazılım konusuna ilgisi olan farkındalığı yüksek bir çocuk olduğu için bazı konularda iletişim sorunu yaşayabiliyoruz. Bu konuda destek arayışındayız.
A Ahmet B. T.
Çok öğrenci yerine az öğrenci ile hedef odaklı ve benimle birlikte canla başla çalışabileceğim bir koç arıyorum. 4.5 ay gibi bir kısa süre kaldı ve bu kısa sürede eksiklerimi bana yol haritası çizerek kapatabilecegim birisini arıyorum. Bunun yanında belirli birikimi olması benim açımdan önemli. Hedefim ilk 5 bin
Y Yaren H.
geçen sene sınava dilden girdim bu yüzden aytde neredeyse sıfırım (edebiyatta bir şeyler biliyorum) ayrıca depremzedeyim odağım çok dağıldı toparlanıp 2 ayda yönetim bilişim sistemleri kazanmak istiyorum acil yardıma ihtiyacım var bana yardımcı olabilecek her an ulaşabileceğim bir Koç hatta arkadaş arıyorum
H Hilalnur D.
Ben hilalnur. Lise 2 ye gidiyorum. Çalışmayı gerçekten seviyorum fakat bazen sanki ne kadar çalışırsam çalışayım olmuyor gibi geliyor. Sınav kaygılarım var tabiki. Hep eksik konularım var gibi geliyor. Yetiştiremiyorum konuları. Beni motive edecek, planlar yapıp kontrol edecek bir eğitmene ihtiyacım var.
B Buse K.
2023 yksde 12. Sinif olarak sinava girdim ve sonuclar aciklandiginda mezuna kaldigimi ogrendim mezun senem de dershaneye gitmeyi dusunmuyorum ozel ders ve Kutuphaneye gitmeyi dusunuyorum tek. Kocluk almak istememim sebebide duzensiz ve programsiz biri olmam beni sürekli sıkıcak bi hocaya ihtiyacım var :)

Öğrenci Koçu Neden Önemlidir?

Sınava hazırlanan öğrencilerin birçoğu bu dönemde oldukça stres ve baskı altında hissedebiliyor. Öğrenci koçu danışmanları tam da bu noktada öğrencilerin omzundaki bu büyük yükü almak için yardıma yetişiyor. Peki öğrenci koçluğu nedir?

Eğitim koçluğu; öğrenci sınava kadar konular yetişecek mi? Öğrenci sınav heyecanı ile nasıl baş edecek? Sınavdan istediği dereceyi elde edebilecek mi? Sınav sonrasında nasıl bir başvuru süreci geçirecek? Tercihlerini en doğru şekilde yapabilecek mi? gibi onlarca sorunla baş edebilmesi için öğrenciye danışmanlık sağlar. Yks, koçu, lgs koçu gibi belli bir alana yönelik danışmanlık sağlayan öğrenci koçları da bulunmaktadır. Öğrenci koçu, sadece sınav dönemindeki öğrenciler için değil ilkokul çağındaki öğrencilerin gelişimde de büyük rol oynarlar.

Öğrenci Koçluğu Fiyatları

Eğitim koçluğu hizmeti veren danışmanlar hizmet bedelini belirlerken birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Peki eğitim koçluğu nedir?

Öğrenci koçu, bazı öğrenciler için sadece birkaç saat hizmet verirken, bazıları içinse uzun bir dönem düzenli aralıklarla danışmanlık sağlayabilir. Bu noktada düzenli danışmanlık sağladığı öğrenciler için daha uygun bir fiyatlandırma yapabilir. Bunların yanı sıra öğrenci koçu, hizmeti yerinde mi yoksa online olarak mı vereceğine göre de farklı fiyatlandırmalar sunabilir. Bu sebeplerden dolayı da öğrenci koçluğu seans fiyatları için geniş bir aralık vermek doğru olacaktır. Öğrenci koçu saatlik hizmet için 60TL ile 150TL arasında fiyat verirken. Düzenli ve uzun süreli seanslar için aylık 600 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Öğrenci Koçluk Sistemi Nedir?

Öğrenci koçu profesyonelce hazırlanmış ilgili testleri uygun gördüğü zamanlarda öğrencinin yapmasını ister. Bu testlere göre yaptığı analizler doğrultusunda öğrenci için bir yol haritası ve çalışma programı oluşturur. Çalışma programının düzenli kontrolünü sağlar ve öğrencinin durumuna göre programda iyileştirmeler yapar. Öğrenci koçu aynı zamanda öğrencinin motivasyonunu da en yüksek seviyede tutmak için düzenli olarak öğrenciyle iletişimde olur ve onu motive eder.


Öğrenci Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Öğrenci Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?