Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Öğrenci Koçu

Öğrenci Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
200
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Öğrenci Koçu için en iyi profesyonel listesi
5.0 136 oy
daha fazla...
Öğrenci Koçu
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Öğrenci Koçu Fiyatları 2022

Öğrenci Koçu fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 200 TL ile 240 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Öğrenci Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Öğrenci Koçu Müşteri Yorumları

Doğa
Doğa
Dersflix'i seçmemde, buradaki sınırsız özel ders imkanları ve öğrenciler ile fazlasıyla ilgilenen koçlar olmuştu. Tecrübeli hocalarımla saat tutmadan yaptığımız uzun birebir dersler ile konularımı yılbaşından önce bitirdim. Şimdi bol bol soru çözüyorum ve Dersflix'in güzel ders çalışma ortamında bol bol çalışıyorum.
Dersflix
Gizem Yilmaz
Gizem Yilmaz
Ablamiz ile ucuncu dersimizi bitirdik ve kizimin ve benim icin her sey bekledigimizden cok daha guzel gidiyor.Umarim hep boyle devam ederiz.Cok tesekkur ederiz Gizem ogretmenimiz.
Gizem Tayar
Furkan Yenitürk
Furkan Yenitürk
Kadir hoca sayesinde tıp fakültesi kazandım.9dayken başladığımızda mattan 60 alan ben TYT 37 AYT 39 matematik yaptım.
Kadir Balaban
Hakan Öztürk
Hakan Öztürk
Mükemmel bir öğretmen Tavsiye ederim
Ülkü Uluç
Şerife  Çakal
Şerife Çakal
Daha bir hizmet alamadım ufak bir aksilik çıktı aile içinde lakin çok pozitif düşünceli bir hoca tavsiye ederim
Aylin Özçelik

Öğrenci Koçu Talepleri

G Gülendam Y.
Merhaba Erdoğan bey, oglum için yazıyorum size. Bu sene TED lise hazırlığı bitiriyor,seneye lise 1 olacak ama bu seneyi bomboş geçirdi. Ona canayakın,ilgili davranarak hem rol model olacak bir abi hem de derslerde,ödevlerde yardimcı olacak bir hoca istiyoruz. Dersler ingilizce olacak okulda. Siz ingilizce de verebiliyor musunuz mat ı vs..bilmiyorum ama size yine de yazmak istedim. Narlıdere'de oturuyoruz. Haftada 3 kere bazen 4 kere bile olabilir dersler. Sık sık görüşüp,ona destek olup derslerini toparlamamiz lazım. Çoğunlukla bizim evde olur ama bazen değişiklik olsun diye size de gelebilir. Fiyat uygun olursa bol bol çalışılır,hem biz rahat ederiz hem size de rahat olur diye düşünüyorum. Daha kendisinin haberi yok ama çözum şimdiden duşünmek zorundayım.
Ç Çağla K.
Merhabalar, 11 yaşındaki yeni yeni ergenliğe giren oğlum için sosyal gelişimini desteklemek amacı ile rol model olarak alabileceği bir öğrenci koçuna ihtiyacımız var. Yazılım konusuna ilgisi olan farkındalığı yüksek bir çocuk olduğu için bazı konularda iletişim sorunu yaşayabiliyoruz. Bu konuda destek arayışındayız.
H Halil İ. Y.
Hocam ben bir iş yerinde çalışan ama üniversite okumak isteyen orta derece bir ögrenciyim hedefim çok yüksek ve yapabileceğime inancım tam ve bu hedefim ne kadar zamanımı alırsa alsın vazgeçmeyeceğim isteğim profesyonel bir hocamdan çalışma programı ve nasıl çalışmam gerektiğini ögrenmek
T Tuna Ç.
Kızım 8. Sınıfta okuyor. Bu sene lgs sınavına girecek.devlet okulu ve dershaneye devam ediyor. Cep telefonuyla çok vakit geçiriyor Sınav motivasyonu çok zayıf sürekli biz, ders çalış hadi kızım! diyoruz yinede olmuyor. Bu konuda bir desteğin bize ıyi geleceğini düşünüyorum.
İ İlayda V. K.
DGS sınavıma göre bir kariyer planı çizmek istiyorum. Aynı zamanda ikinci üniversite konusunda daha .ok bilgi almak ve okuduğum ön lisans bölümünü hayatım da daha fazla ileriye taşımak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek öğrenci koçları ile iletişime geçmek istiyorum.
E Elif U.
11. Sınıf öğrencisiyim. Sağlık meslek lisesine gidiyorum. Üniversite sınavına hazırlanmak için açık öğretime geçeceğim. Bu sebepten ötürü bana programda yardım edecek bir öğrenci koçuna ihtiyacım var. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
İ İpek E.
bu yıl gireceğim sınavda aileme yeterince yük bindi özel derslere bile daha başlamadım kendim halletmeye çalışıyorum bir yere kadar fazla yük olmak istemiyorum fiyat açısından zorlansınlar istemiyorum zaten dershaneye de karşıyım gitmiyorum
B Beyza D.
Merhaba,kızım bu sene LGS ye hazırlanıyor.Etüde başladık ancak kızım adapte olamadı.Matematik ve fenden eğitim koçu desteği ile özel ders düşünüyoruz.Mersin Mezitlide ikamet etmekteyiz.Bilgilerinizi rica ederim
Y Yunus E. Ş.
Beni düzenli takip etmeli, düzenli olarak konu çalıştırmalı yani kısaca sınava kadar haftalık olarak bana şu konuya şu derse çalış şu konuları bitir diyecek ve düzenli deneme yaptırıp analiz yapıcak.
A Ayşe A.
6.sinifa giden kızım günlük program yapma ve bu programa uymak konusunda zorlanıyor.Bu konuda ve görüşme sonunda sizin desteklenmesi gereken diğer hususlar ile ilgili görüşmek ve tanışmak isterim

Öğrenci Koçu Neden Önemlidir?

Sınava hazırlanan öğrencilerin birçoğu bu dönemde oldukça stres ve baskı altında hissedebiliyor. Öğrenci koçu danışmanları tam da bu noktada öğrencilerin omzundaki bu büyük yükü almak için yardıma yetişiyor. Peki öğrenci koçluğu nedir?

Eğitim koçluğu; öğrenci sınava kadar konular yetişecek mi? Öğrenci sınav heyecanı ile nasıl baş edecek? Sınavdan istediği dereceyi elde edebilecek mi? Sınav sonrasında nasıl bir başvuru süreci geçirecek? Tercihlerini en doğru şekilde yapabilecek mi? gibi onlarca sorunla baş edebilmesi için öğrenciye danışmanlık sağlar. Yks, koçu, lgs koçu gibi belli bir alana yönelik danışmanlık sağlayan öğrenci koçları da bulunmaktadır. Öğrenci koçu, sadece sınav dönemindeki öğrenciler için değil ilkokul çağındaki öğrencilerin gelişimde de büyük rol oynarlar.

Öğrenci Koçluğu Fiyatları

Eğitim koçluğu hizmeti veren danışmanlar hizmet bedelini belirlerken birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Peki eğitim koçluğu nedir?

Öğrenci koçu, bazı öğrenciler için sadece birkaç saat hizmet verirken, bazıları içinse uzun bir dönem düzenli aralıklarla danışmanlık sağlayabilir. Bu noktada düzenli danışmanlık sağladığı öğrenciler için daha uygun bir fiyatlandırma yapabilir. Bunların yanı sıra öğrenci koçu, hizmeti yerinde mi yoksa online olarak mı vereceğine göre de farklı fiyatlandırmalar sunabilir. Bu sebeplerden dolayı da öğrenci koçluğu seans fiyatları için geniş bir aralık vermek doğru olacaktır. Öğrenci koçu saatlik hizmet için 60TL ile 150TL arasında fiyat verirken. Düzenli ve uzun süreli seanslar için aylık 600 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Öğrenci Koçluk Sistemi Nedir?

Öğrenci koçu profesyonelce hazırlanmış ilgili testleri uygun gördüğü zamanlarda öğrencinin yapmasını ister. Bu testlere göre yaptığı analizler doğrultusunda öğrenci için bir yol haritası ve çalışma programı oluşturur. Çalışma programının düzenli kontrolünü sağlar ve öğrencinin durumuna göre programda iyileştirmeler yapar. Öğrenci koçu aynı zamanda öğrencinin motivasyonunu da en yüksek seviyede tutmak için düzenli olarak öğrenciyle iletişimde olur ve onu motive eder.


Öğrenci Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Öğrenci Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?