Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Öğrenci Koçu

Öğrenci Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
65
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Öğrenci Koçu için en iyi profesyonel listesi
5.0 66 oy
daha fazla...
Öğrenci Koçu
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Öğrenci Koçu Fiyatları

Öğrenci Koçu fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Öğrenci Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Öğrenci Koçu Müşteri Yorumları

Sultan Eda Ören
Sultan Eda Ören
Kızımla ilgili eğitim almıştım. Gerçekten birebir ilgilenilmesi ulaştığımız zaman her sorumuza cevap verilmesi, pozitifligi ve güler yüzlülüğü bizi çok mutlu etti. Kızım da ki gözle görülebilir değişiklikler ayrıca mutlu ediciydi tesekkur ederiz.
Bir Leblebi Şekeri Eğitim
Zozan AKDOĞAN
Zozan AKDOĞAN
Üniversite öncesi şehir ve bölge değişiminden korktuğum ve konuşma bozukluğunun yarattığı anksiyete sebebi ile diksiyon eğitimi alma kararı aldım. Bu süreçte arkadaşların önerisi ile Kübra Hanımla tanıştım pozitifliği vealışma stili ile kısa sürede etkili bir eğitim alıp diksiyonum düzeldi ve konuşma bozukluğum giderildi. Kendisinden oldukça memnumum sık sık ihtiyacı olan arkadaşlarıma da öneriyorum.
Kübra
Tuğba  Sezer
Tuğba Sezer
Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyoruz cok kibar anlayışlı güler yüzlü hocamız her konuda yardımcı oldu bize bundan sonra okul konusunda her zaman kendisinden destek alacağız çok memnunuz
Ahmet Eves
Furkan durmuş
Furkan durmuş
Utku hoca inanılmaz derecede bilgili ve güler yüzlü iyi diksiyonu sayesinde çok daha iyi anlatım şekli var
Utku Burgu
Esra turan
Esra turan
Öncelikle çocuğun öğretmeni sevmesi önemli öğretmen sevgisi önde gelir aldığımız ders çok faydalı oldu 😊
Ebruadr

Öğrenci Koçu Talepleri

Ç Çağla K.
Merhabalar, 11 yaşındaki yeni yeni ergenliğe giren oğlum için sosyal gelişimini desteklemek amacı ile rol model olarak alabileceği bir öğrenci koçuna ihtiyacımız var. Yazılım konusuna ilgisi olan farkındalığı yüksek bir çocuk olduğu için bazı konularda iletişim sorunu yaşayabiliyoruz. Bu konuda destek arayışındayız.
E Elif U.
11. Sınıf öğrencisiyim. Sağlık meslek lisesine gidiyorum. Üniversite sınavına hazırlanmak için açık öğretime geçeceğim. Bu sebepten ötürü bana programda yardım edecek bir öğrenci koçuna ihtiyacım var. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
F Fatoş K.
Oğlum lise 1.sınıfta fen lisesinde okuyor Derslerinde ve ders dışı zamanlarda mental abilik yapacak üniversite öğrencisi erkek bir öğrenci arıyorum
E Eren O.
6 Aylık sürecim var Verimli Şekilde Geçirmemi Sağlamalı Ve Programı Takip ederek analizler yaparak beni En iyi şekilde hazırlamalı
N Nejla Ç.
Haftalık çalışma programı yapıp öğrencinin uygulayıp uygulamadığını takip etmelidir.
B Berfin K.
Verdiği sisteme kişiye özel olabilmesine özen gösteren bir öğrenci koçu arıyoruz.
I Irfan A.
Bu işte en iyisini arıyorum ve oğlumda sınavlarda potansiyeli iyi bir öğrenci
A Almina S.
Odev takibi Program hazirlayabilme Sinava yonelik calisma hazirlayabilme
N Nursen Y.
Haftada 1 gun pazar gunu olmasi tercihimiz diger gunler kurs ve okul var
Y Yeşim A.
Nasıl çalılmam neler yapmam gerektiğini merak ediyorum

Öğrenci Koçu Neden Önemlidir?

Sınava hazırlanan öğrencilerin birçoğu bu dönemde oldukça stres ve baskı altında hissedebiliyor. Öğrenci koçu danışmanları tam da bu noktada öğrencilerin omzundaki bu büyük yükü almak için yardıma yetişiyor. Peki öğrenci koçluğu nedir?

Eğitim koçluğu; öğrenci sınava kadar konular yetişecek mi? Öğrenci sınav heyecanı ile nasıl baş edecek? Sınavdan istediği dereceyi elde edebilecek mi? Sınav sonrasında nasıl bir başvuru süreci geçirecek? Tercihlerini en doğru şekilde yapabilecek mi? gibi onlarca sorunla baş edebilmesi için öğrenciye danışmanlık sağlar. Yks, koçu, lgs koçu gibi belli bir alana yönelik danışmanlık sağlayan öğrenci koçları da bulunmaktadır. Öğrenci koçu, sadece sınav dönemindeki öğrenciler için değil ilkokul çağındaki öğrencilerin gelişimde de büyük rol oynarlar.

Öğrenci Koçluğu Fiyatları

Eğitim koçluğu hizmeti veren danışmanlar hizmet bedelini belirlerken birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Peki eğitim koçluğu nedir?

Öğrenci koçu, bazı öğrenciler için sadece birkaç saat hizmet verirken, bazıları içinse uzun bir dönem düzenli aralıklarla danışmanlık sağlayabilir. Bu noktada düzenli danışmanlık sağladığı öğrenciler için daha uygun bir fiyatlandırma yapabilir. Bunların yanı sıra öğrenci koçu, hizmeti yerinde mi yoksa online olarak mı vereceğine göre de farklı fiyatlandırmalar sunabilir. Bu sebeplerden dolayı da öğrenci koçluğu seans fiyatları için geniş bir aralık vermek doğru olacaktır. Öğrenci koçu saatlik hizmet için 60TL ile 150TL arasında fiyat verirken. Düzenli ve uzun süreli seanslar için aylık 600 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Öğrenci Koçluk Sistemi Nedir?

Öğrenci koçu profesyonelce hazırlanmış ilgili testleri uygun gördüğü zamanlarda öğrencinin yapmasını ister. Bu testlere göre yaptığı analizler doğrultusunda öğrenci için bir yol haritası ve çalışma programı oluşturur. Çalışma programının düzenli kontrolünü sağlar ve öğrencinin durumuna göre programda iyileştirmeler yapar. Öğrenci koçu aynı zamanda öğrencinin motivasyonunu da en yüksek seviyede tutmak için düzenli olarak öğrenciyle iletişimde olur ve onu motive eder.


Öğrenci Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Öğrenci Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?