Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Öğrenci Koçu

Öğrenci Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
240
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Öğrenci Koçu için en iyi profesyonel listesi
5.0 164 oy
daha fazla...
Öğrenci Koçu
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Öğrenci Koçu Fiyatları 2023

Öğrenci Koçu fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 230 TL ile 280 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Öğrenci Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Öğrenci Koçu Müşteri Yorumları

Doğa
Doğa
Dersflix'i seçmemde, buradaki sınırsız özel ders imkanları ve öğrenciler ile fazlasıyla ilgilenen koçlar olmuştu. Tecrübeli hocalarımla saat tutmadan yaptığımız uzun birebir dersler ile konularımı yılbaşından önce bitirdim. Şimdi bol bol soru çözüyorum ve Dersflix'in güzel ders çalışma ortamında bol bol çalışıyorum.
Dersflix
Şirvan YESİLDAĞ
Şirvan YESİLDAĞ
İşinde uzman ve çocuk dilinden anlayan bir eğitimci. İlk derseten itibaren farkı gördük.
Ali Turan
Sami Aydın
Sami Aydın
Hocam çocuğumuza karşı son derece ilgili güleryüzlü birisi. Aynı zamanda profesyonel formasyonuyla eğitim öğretiminden memnun kaldık. Bursluluk sınavına hazırlanan oğlum bir kolejden girdiği sınavdan sonra güzel indirim kazandı. Kendisine buradan desteği için teşekkür ederiz.
Sibel Canar
Sibel Gül
Sibel Gül
Kendisinden çocuğumuz için çok memnun kaldık. Kısa sürede eksiklerini belirleyip farklı kaynak kitaplar üzerinden çalışmalarını uygulayarak tamamlayıcı destekleri için kendisine ailem adına teşekkür ederiz.
Mustafa Gürbüz
Koray şencan
Koray şencan
Kaliteli bir eğitim konusunda aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, öğretmen kalitesi ve sunulan eğitimler gerçekten profesyonel ellerden yapılıyor
Anahtar Kişisel Gelişim

Öğrenci Koçu Talepleri

G Gülendam Y.
Merhaba Erdoğan bey, oglum için yazıyorum size. Bu sene TED lise hazırlığı bitiriyor,seneye lise 1 olacak ama bu seneyi bomboş geçirdi. Ona canayakın,ilgili davranarak hem rol model olacak bir abi hem de derslerde,ödevlerde yardimcı olacak bir hoca istiyoruz. Dersler ingilizce olacak okulda. Siz ingilizce de verebiliyor musunuz mat ı vs..bilmiyorum ama size yine de yazmak istedim. Narlıdere'de oturuyoruz. Haftada 3 kere bazen 4 kere bile olabilir dersler. Sık sık görüşüp,ona destek olup derslerini toparlamamiz lazım. Çoğunlukla bizim evde olur ama bazen değişiklik olsun diye size de gelebilir. Fiyat uygun olursa bol bol çalışılır,hem biz rahat ederiz hem size de rahat olur diye düşünüyorum. Daha kendisinin haberi yok ama çözum şimdiden duşünmek zorundayım.
A Aleyna Ö.
Yüksek hedefleri olan bir fen lisesi öğrencisiyim fazlasıyla özel derse ve etüde gidiyorum maddi açıdan ailemi fazlasıyla yoruyorum. Ama hala istediğim başarıyı sağlanamıyorum ve bu beni mental açıdan çok yoruyor.( takıntılı bir insanım) eğitim koçu teklif verirken aşırı başarıya takık mükemmeliyetçi birine teklif verdiğini bilsin lütfen. Ve çalışma konusunda hiçbir sorunum yok çalışıyorum ama yanlış veya eksik çalışma gibi problemlerini çözebilecek bir koça ihtiyacım var. Bu kadar...
Ç Çağla K.
Merhabalar, 11 yaşındaki yeni yeni ergenliğe giren oğlum için sosyal gelişimini desteklemek amacı ile rol model olarak alabileceği bir öğrenci koçuna ihtiyacımız var. Yazılım konusuna ilgisi olan farkındalığı yüksek bir çocuk olduğu için bazı konularda iletişim sorunu yaşayabiliyoruz. Bu konuda destek arayışındayız.
A Ahmet B. T.
Çok öğrenci yerine az öğrenci ile hedef odaklı ve benimle birlikte canla başla çalışabileceğim bir koç arıyorum. 4.5 ay gibi bir kısa süre kaldı ve bu kısa sürede eksiklerimi bana yol haritası çizerek kapatabilecegim birisini arıyorum. Bunun yanında belirli birikimi olması benim açımdan önemli. Hedefim ilk 5 bin
N Nurullah S.
Sayısal öğrencisiyim. Hedefim ODTÜ Bilgisayar Müh. Netlerim TYT 75 civarında şu an. AYT netlerim TYT’ye göre daha düşük. Ders çalışma planımla alakalı soru sormak istediğimde zaman ayırt etmeden sormak istiyorum. Haftalık takibimin yapılmasını istiyorum. Ödev verilip kontrolünün yapılmasını istiyorum
H Halil İ. Y.
Hocam ben bir iş yerinde çalışan ama üniversite okumak isteyen orta derece bir ögrenciyim hedefim çok yüksek ve yapabileceğime inancım tam ve bu hedefim ne kadar zamanımı alırsa alsın vazgeçmeyeceğim isteğim profesyonel bir hocamdan çalışma programı ve nasıl çalışmam gerektiğini ögrenmek
T Tuna Ç.
Kızım 8. Sınıfta okuyor. Bu sene lgs sınavına girecek.devlet okulu ve dershaneye devam ediyor. Cep telefonuyla çok vakit geçiriyor Sınav motivasyonu çok zayıf sürekli biz, ders çalış hadi kızım! diyoruz yinede olmuyor. Bu konuda bir desteğin bize ıyi geleceğini düşünüyorum.
İ İlayda V. K.
DGS sınavıma göre bir kariyer planı çizmek istiyorum. Aynı zamanda ikinci üniversite konusunda daha .ok bilgi almak ve okuduğum ön lisans bölümünü hayatım da daha fazla ileriye taşımak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek öğrenci koçları ile iletişime geçmek istiyorum.
N Nur O.
Öğrencinin sorumluluklarını yerine zamanında ve tam olarak uygulamasına. Hedefi doğrultusunda istikrarlı bit şekilde çalışmasına. Eksikliklerini tespit ettikten sonra onu atlamadan ileri konuya geçmemek. Veli bilgilendirmesinin düzenli yapılması.
A Ayşe V.
Çocuğumun zamanı iyi ve etkin kullanma becerisini artırabilecekmi. Motive edebilecek i. Zamanı güzel kullanabilme yetisi kazandırabilecekmi. Derslerini başarıya götürmesini destekleyecek i. Ücret ne kadar olacak. Çocuğumu nasıl takip edicek.

Öğrenci Koçu Neden Önemlidir?

Sınava hazırlanan öğrencilerin birçoğu bu dönemde oldukça stres ve baskı altında hissedebiliyor. Öğrenci koçu danışmanları tam da bu noktada öğrencilerin omzundaki bu büyük yükü almak için yardıma yetişiyor. Peki öğrenci koçluğu nedir?

Eğitim koçluğu; öğrenci sınava kadar konular yetişecek mi? Öğrenci sınav heyecanı ile nasıl baş edecek? Sınavdan istediği dereceyi elde edebilecek mi? Sınav sonrasında nasıl bir başvuru süreci geçirecek? Tercihlerini en doğru şekilde yapabilecek mi? gibi onlarca sorunla baş edebilmesi için öğrenciye danışmanlık sağlar. Yks, koçu, lgs koçu gibi belli bir alana yönelik danışmanlık sağlayan öğrenci koçları da bulunmaktadır. Öğrenci koçu, sadece sınav dönemindeki öğrenciler için değil ilkokul çağındaki öğrencilerin gelişimde de büyük rol oynarlar.

Öğrenci Koçluğu Fiyatları

Eğitim koçluğu hizmeti veren danışmanlar hizmet bedelini belirlerken birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Peki eğitim koçluğu nedir?

Öğrenci koçu, bazı öğrenciler için sadece birkaç saat hizmet verirken, bazıları içinse uzun bir dönem düzenli aralıklarla danışmanlık sağlayabilir. Bu noktada düzenli danışmanlık sağladığı öğrenciler için daha uygun bir fiyatlandırma yapabilir. Bunların yanı sıra öğrenci koçu, hizmeti yerinde mi yoksa online olarak mı vereceğine göre de farklı fiyatlandırmalar sunabilir. Bu sebeplerden dolayı da öğrenci koçluğu seans fiyatları için geniş bir aralık vermek doğru olacaktır. Öğrenci koçu saatlik hizmet için 60TL ile 150TL arasında fiyat verirken. Düzenli ve uzun süreli seanslar için aylık 600 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Öğrenci Koçluk Sistemi Nedir?

Öğrenci koçu profesyonelce hazırlanmış ilgili testleri uygun gördüğü zamanlarda öğrencinin yapmasını ister. Bu testlere göre yaptığı analizler doğrultusunda öğrenci için bir yol haritası ve çalışma programı oluşturur. Çalışma programının düzenli kontrolünü sağlar ve öğrencinin durumuna göre programda iyileştirmeler yapar. Öğrenci koçu aynı zamanda öğrencinin motivasyonunu da en yüksek seviyede tutmak için düzenli olarak öğrenciyle iletişimde olur ve onu motive eder.


Öğrenci Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Öğrenci Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?