Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Yüzme Dersi

Yüzme Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
252
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Yüzme Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 252 oy
daha fazla...
Yüzme Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Yüzme Dersi Fiyatları 2023

Yüzme Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 2.270 TL ile 2.780 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Yüzme Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Yüzme Dersi Müşteri Yorumları

Mahmut k
Mahmut k
Çok memnun kaldım arkadaşlar, gerçekten yüzme alanındaki bilgisi ve iyi bir eğitim vermesinden dolayı çok memnun kaldım. gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.
Ramazan Dalgalan
Mücahit Sungur
Mücahit Sungur
Aldığım hizmeti çok beğendim. Cana yakın, güleryüzlü bir o kadar da profesyonel. Ne yaptığını bilen biri. Bu yaklaşımı sayesinde su korkumdan eser kalmadı. Sayesinde artık ben de yüzme biliyorum. Daha önce hiç yüzmediğim için şu an yüzmeyi teknik bir şekilde öğrenmiş oldum. Kendisine buradan teşekkürlerimi borç bilirim..
Ömer Faruk Şekerci
Sena bayın
Sena bayın
yüzme dersi alma konusunda endişelerim vardı fakat kendisi tüm önyargılarımı ortadan kaldırdı gerek enerjisi gerek profesyonelliğiyle işinde gerçekten başarılı diyebilirim
Kerem Şişmanoğlu
Burcu Akkuzu
Burcu Akkuzu
Nurdan hanım sayesinde oğlum yüzme öğrendi ve yüzmeyi çok sevdi kendisine çalışma disiplini çocuklara yaklaşımı verilerle iletişimi için sonsuz teşekkürler
Nurdan Albayrak
Nazife Özeren
Nazife Özeren
Selva hanım mükemmel bir eğitmen. Çocukluğumdan beri kabusum olan derin suda yüzme korkumu, Selva hocamın bitmek bilmeyen enerjisi, azmi ve bana verdiği güven duygusu sayesinde yenebildim, hemde 61 yaşında:) Artık ayağım yerden kesildiği anda yaşadığım korku dolu dakikalar ve çırpınmalar yok. Masmavi denizde, korkmadan yüzmenin keyfini çıkarıyorum ve bu muhteşem bir duygu. Selva hocama, benim bu duyguyu yaşamamı sağladığı için sonsuz teşekkürler.
Maviakya SK

Yüzme Dersi Talepleri

D Doğa C.
Merhabalar, ben Koç Üniversitesi'nde 2. sınıf bilgisayar mühendisliği ve fizik öğrencisiyim. Daha öncesinde yine özel bir hocadan birkaç ders yüzme eğitimi almıştım ama tam öğrenmeye başlamışken bırakmak zorunda kaldım. En azından normalin üstü bir düzeyde yüzme öğrenmek istiyorum. Kendime özel bir havuzum yok ama kampüsümüzde hem açık hem kapalı havuz bulunmaktadır. Derinlikleri boyumu geçtiği için en azından bu aşamada o havuzları kullanabileceğimi sanmıyorum. Sizin için uygun olan anlaşmalı havuzlarınızdan bana en yakın olanında başlayabiliriz diye düşünüyorum. Hemen öğrenip en azından yazın tatile gittiğimde arkadaşlarımla birlikte yüzebilmek istiyorum. Haftasonları daha müsaitim ama hafta içi akşam saatleri de sizin uygunluk durumunuza göre ders saati ayarlayabiliriz. Yüz yüze ve bireysel ders almak istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
A Ahmet T.
Merhaba, Ben Ahmet ve Trabzon'da yaşıyorum. Yüzme öğrenmek ve suda rahat hareket etmek için yüzme dersi almak istiyorum. Yüzme konusunda hiç deneyimim yok, bu yüzden sıfırdan başlayacağız. Temmuz ayında müsait olduğunuz bir zamanda derslerinize katılmak istiyorum. Sizden, yüzme konusundaki tecrübeniz ve eğitmenlik geçmişiniz hakkında bilgi alabilir miyim? Ayrıca, hangi yüzme tekniklerini öğreteceğiniz konusunda da bir fikir edinmek istiyorum. Dersler için ne tür malzemelerin gerekeceğini de öğrenmek istiyorum. Ben yüzme havlusu ve mayo gibi temel eşyalarımı getireceğim. Fakat, sizin önerileriniz doğrultusunda başka eşyalar da temin edebilirim. Son olarak, yüzme dersi ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Haftada kaç ders yapmayı önerirsiniz ve her bir ders ne kadar sürecek?
Ü Ümit E.
Kamu çalışanı olduğum için hafta içi 5'e kadar mesaide oluyorum. Onun dışında gün ve saat sıkıntım yok. Avrupa yakasında Bahçelievlerdeyim. Ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğim yerleri değerlendirebilirim. Daha önce yüzme kursuna gittim az çok biliyorum yüzmeyi diyebilirim fakat benim sorunum derinlik korkusu. Denizde 3 kere boğulma tehlikesi atlattım ve her defasında biri tarafından kurtarıldım hatta birinde bilincim gitti o yüzden durumum ciddi yani :) Bu derinlik korkusunu yenmek için derin havuzda yüzme dersi almak istiyorum en azından mantıklı olanın bu olduğunu düşünüyorum ayağımın değmediği yerde su üzerinde kalabilmeyi öğrenmek istiyorum. Ayağımın değdiği yerde bu korkuyu yenemiyorum ki daha önce kursa gittiğimi belirtmiştim. Boyum 1.83. Teşekkürler
C Cem B.
İstanbul bahçelievler ilçesi veya yakın ilçelerinde 57 yaşında olan annem için kadın yüzme hocası aramaktayım. bahçelievlerde arel kolejine annem ve sizi serbest yüzme kursuna tarafımca yazdırıp, sizin talep edeceğiniz tutarı ayriyetten konuşadabilirz. veya benim önerdiğim yerde ders verebilirim derseniz detayları yine konuşabiliriz. amaç yüzme öğrenmesi değil, son derece dikkatli olacak şekilde bacak ve bel kaslarının çalışması gerekiyor. sebebi ise kalçasına platin takıldı ve bacağı zayıf kaldı ağrılar, kasılmalar oluyor. yüksek önem ve dikkat edilecek şekilde sadece kas çalışması gerekiyor bilginize.
D Derin E.
12. sınıfım bu yüzden çok fazla sporla ilgilenme gibi bir şansım olmayacak bu sene içinde. Yüzmeyi uzun zamandır istiyordum ama başlayamadım. Elimden geldiğince vakit ayırmak istiyorum çünkü geç kaldım ve açığı en kısa sürede kapatmaya çalışacağım sizlerin de desteğiyle. Üniversite dönemimde de triatlona başlamak istiyorum. Alt temelim olmadığı için bir an önce başlamam gerek diye düşündüm. Sizden ricam ücret anlamında çok yüksek bir teklif vermemeniz, zaten çok fazla bir zamanım olamayacak. Sadece bir spora başlayıp ona hakim olmak istiyorum:)
T Tuğçe F.
Selamlar Faruk Bey 6 yaşındaki oğlumuz için ders istiyoruz. Geçen yıl ders aldı. Kolluksuz, köpekleme şeklinde suda kalabiliyor, ufak sürelerde dalabiliyor ama stilini geliştirmesini ve antreman düzeyinde yüzme ile ilgilenmesini istiyoruz. Oturduğumuz sitede havuz mevcut. (altunizade). Öncelikle talebimiz oturduğumuz yerde ders alması olur. Ama olmazsa sizin işaret ettiğiniz yere de gelmeyi düşünürüz. Grup dersinde dikkati dağılabiliyor. Gruptansa tek kişi ders düşündük. Belki yeterli stil gelişimini sağladıktan sonra grup dersi de olabilir.
C Cansu Y.
4 yaşındaki oğlum için istiyorum. yüzmeyi bilmiyor sadece simitle suyun içinde geziyor, kolluklarla havuzun kenarında tutunarak ilerliyor, cesareti var çok istekli öğrenmeye meyilli . ilk ders için 14 temmuz-15 temmuz müsaitiz hafta sonları kamp alanımızda havuz oldugundan orda öğrenebilir rahatlıkla. belirttiğim tarihlerden sonra cumartesi pazar müsaitliklerimiz olucak. fiyat olarak 1 saati 200 tl olacak kadar bütçem vardır. daha yüksek fiyat verecek olanlar lütfen dönüş yapmasın. teşekkür ediyorum.
Ç Çağla A.
Merhaba :) Ben suda ayaklarımın yere değdiği yerlerde kendi çapımda ilerleyebiliyorum. Ama suda yüzmeden durabilmek, denizin ortasında yüzebilmek istiyorum. Çok teknik öğrenmek istemiyorum önceliğim tatile gittiğimde boğulma tehlikesi yaşamadan korkmadan denize girebilmek :) Sitede kapalı havuzumuz var anlaşmamız durumunda size de uygun olursa dersleri orada yapabiliriz. Küçükçekmece’de ikamet ediyorum. Haftada 2 gün sabah 9-10 veya akşam 5-6 saatleri gibi, hangisi uygun olursa ders almak isterim.
B Bilge D.
Daha önce özel ve grup yüzme dersleri aldim fakat özel dersin daha yararlı olacağını düşünüyorum. Yüzmemi geliştirmek ve suyun içerisinde daha rahat hareket etmek istiyorum. Daha sonrasında stil öğrenmek istiyorum. Şu an tahtayla yüzebiliyorum fakat nefesimi kontrol edemiyorum. Ders saatlerinde de esneklik olması benim açımdan iyi olabilir. Dersler akşam saatinde 17.30 dan sonra olursa daha rahat katılım sağlayabilirim. Salı, çarșamba, cuma, cumartesi ve pazar günlerinde müsait olabileceğim.
E Erdal Ş.
İlk ders 23 Eylül Cumartesi günü olacak şekilde haftada bir gün (gün-saat her hafta değişebilir çalışma programına göre) ders almak istiyoruz, iki kişi olarak. İkimiz de 28 yaşındayız, öyle yüzme fobisi gibi durumlar yok, ben 2 yıl öncesine kadar ayağımın değmediği yerlere açılamıyordum o işi hallettim ama tabii ki çocuklukta öğrenen biri kadar rahat değilim. Kız arkadaşım benden biraz daha tecrübesiz ama onda da yüzme fobisi yok. İkimiz birlikte aynı saatte almak istiyoruz.

Yüzme Dersi Ücretleri, Bilgileri ve Tavsiyeleri

Vücudun ayak ve kola bölgelerini kullanarak salınım yaparak suyun üstünde ya da altında yol kat etmeye yüzme denir. Yüzme, çok uzun yıllardır spor amaçlı gerçekleştirilirken, vücuttaki bütün kasları çalıştırması ile normalden 1.5 daha fazla kalori yakılmasını sağlar. Günümüzde yüzme dersi ile çok küçük yaş gruplarından itibaren çocuklarınızın yüzmeyi öğrenmesini sağlayabilir ve bu önemli sporu onlara daha çok küçük yaşta sevebilirsiniz. Küçük çocuklar yüzme dersi ile yüzmeyi öğrenmesi ile birlikte hem denizde tehlike yaşama ihtimalleri azalır, hem de sağlıklı ve fit bir şekilde yaşamlarını devam ettirebilirler.

Yüzme dersi ile yüzme öğrenmek ne kadar sürer?

Derslere düzenli olarak devam edilmesi ile birlikte yüzme dersi ile yüzme öğrenmek 10-12 saat aralığında öğrenebilir.

Özel yüzme dersi ne kadar?

Özel yüzme dersi fiyatları, havuz ücretinin dahil olup olmayacağı gibi detaylara da bağlı olmakla birlikte saatlik 100 TL civarındadır. Yüzme dersi fiyatları şehir ya da bölge bazlı değişkenlik gösterebilir.

Ilk yüzme dersinde ne yapılır?

Yüzme dersinin ilk saatinde yüzme eğitmeni size yüzmenin temel bilgilerinin aktarır. Yüzme dersinde nefes egzersizleri, su üstünde kalma gibi teknik detaylar da aktarılmaktadır.

Yüzme dersi kaç yaşında başlıyor?

Ülkemizde en yaygın olarak yüzme dersi için öğrenciler 5 yaşında başlamaktadır. Daha küçük ve uygun havuzlarda 3 yaşına kadar yüzme dersi verilmektedir.

Özel yüzme dersi için öğretmen seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Yüzme dersi için özel öğretmen seçerken yüzme eğitmeninin mutlaka geçmiş müşteri değerlendirmelerini inceleyin. gigbi.com profilleri üzerinden geçmiş müşteri değerlendirmelerini inceleyerek yüzme dersi fiyatlarını ve yorumlarını karşılaştırabilir, en iyi yüzme eğitmenini seçebilirsiniz.


Yüzme Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yüzme Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?