Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Gitar Dersi

Gitar Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
102
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Gitar Dersi Fiyatları 2023

Gitar Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 310 TL ile 380 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Gitar Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Gitar Dersi Müşteri Yorumları

Naz Kıralı
Naz Kıralı
Buket hocam ile 3 aydır gitar dersi yapıyoruz. Bana müziği sevdiren kişidir kendisi. Çok pratik yöntemler ile kısa sürede bir çok şey öğrendim pozitif ve güler yüzlü her şey için teşekkür ederim . :)
Buket Karaosmanoğlu
Özcan E.
Özcan E.
Şan dersi için gittim, gitarda eksiklerimi görüp gitar dersine de başladım. Hiç bir hoca bu şekilde diaolog kurmamıştı. Bugün 6. dersimi aldım, tek kelimeyle harika. Saygılar Balkan Hoca. :D
Balkan Bayraktar
Murat Demirci
Murat Demirci
Eda Hocadan gitar eğitimi alıyorum. Sıfırdan başladık ve çok kısa sürede parça çalışmaya başladık. Öğrenme süreci çok sıkıcı olur diye düşünüyordum ancak çok keyifli ve verimli geçiyor. Teşekkür ederim
Eda Şengül
Nesrin Eryılmaz
Nesrin Eryılmaz
Çok Güler yüzlü ve iyi eğitim veren bir hoca
Ali Tuğşad Gül
Fehmi Öztürk
Fehmi Öztürk
Enes Hoca ile iki senedir çalışıyorum. Hem iyi bir eğitmen hem de gerçek bir sanatçı. Zor konuları bile öyle basitleştirip öğretiyor ki ders almak keyfe dönüşüyor. Ders almanızı gerçekten tavsiye ederim.
Enes Özkaya

Gitar Dersi Talepleri

E Emine K.
Merhaba aydın efeler de yaşıyorum. Kendi başıma gitar öğrenmeye çalışıyorum fakat bir şeyleri doğru yapıp yapmadığım konusunda emin olamıyorum. İstikrarlı olarak kontrol eden olmadığı için tekrar tekrar başa dönmem gerekiyor. Hem bunun olmaması hem doğru şekilde öğrenmek hem de müzik teorisine ve nota bilgisine hakim olmak istiyorum. Akdeniz Akşamları tadında bir öğrenme şekli istemiyorum. Gerçekten bir enstrüman öğrenmek istiyorum. Aydın Efeler de yüz yüze eğitim alabileceğim hoca arıyorum
K Koray D.
Pazartesi , çarşamba öğleden sonra olabilir, yada cuma , cumartesi , pazar öğleden sonra olabilir. Nota bilgisi teori olarak bilmiyorum ama gitarı kendim evde bir noktaya kadar öğrendim çoğu akoru biliyorum. Akustik ve Klasik gitarım var. Akustik gitar üzerinden ders almak istiyorum. Ders alma amacım daha akıcı bir şekilde gitarı çalmak , doğru teknikleri öğrenmek ve eksiklerimi geliştirmek
S Sude A.
Merhaba ben Sude.Elektronik gitar çalmayı ve kariyerimi ek olarak bu yönde ilerletmeyi istiyorum.Şu an klasik gitara sahibim ve gitar çalmayı öğrendikten sonra elektronik gitar alacağım.Elektronik gitara karşı büyük bir tutkum var ve bundan dolayı öğrenme açısından hevesliyim.Antalya'da yaşıyorum.18 yaşındayım.İlgilenirseniz sizden haber bekliyorum.
G Görkem D. D.
Esnek çalışma saatim nedeni ile ders saatini haftalık olarak görüşmek isterim. Klasik gitar ile başlamıştım ancak uzun dönemdir ilgilenemedim.alayliyim, Elektro gitarım var ancak uzman tarafından değerlendirilmeli. Tel değişimi vs. Amfi edinmistim ancak şu an arızalı, tadilat durumu olabilir. Teşekkürler
S Seymen A.
** hocam sakıncası yoksa bu numaradan ulaşırsanız mutlu olurum sms üzerinden yazarsanız.Üniversite öğrencisiyim akor basmayı gitar tutmayı ritim atmayı amatör seviyede biliyorum. hedefim popüler muzikleri rahatça çalabilmek .derslerin hafta sonu olmasını talep ediyorum
G Gülcan Y.
Merhaba Talha bey benim gitarım var cok istiyorum çalmak bir süre ders alsam daha iyi olacagını düşündüm ve çalışıyorum ben hafta sonları müsaitim hiç bir bilğim yok gerçekten ama gitar saz piyona cok severim ama önceliğim gitar ögrenmek siz KADIKÖY neresindensiniz
A Ahmet T.
yoğun 2 haftalık birprogram istiyoruz.. yüzyüze , kendi yerimizde ( istanbul sultanahmet ) istiyoruz.. 12 yaşında kız çocuğumuz için okul açılana kadar.. sonrasını okul programına bağlı olarak düşünebiliriz.. çocuk başlangıç seviyesinde.. kendi gitarı var.
U Uğur U.
Ders benim evimde de yapılabilir, sizin ya da benim evim önemli değil. Nota bilgim hiç yok, çok iyi gitar çalmak ve her şarkıyı çalabilmek istiyorum. Ayrıca sesim çok kötü ama sesime bir bakmanızı ve eğer uygunsam şan eğitimi de vermenizi istiyorum.
H Halil M. Z.
Dersler akşamları yapılması gerekiyor çünkü sabah ve öğlen okulum var. Başlangıç bir gitarım var bir iki ay kendim videolar izleyerek öğrenmeye çalıştım ama tam verim olmadı. Düzenli bir şekilde çalışırsam üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum
A Ayşe A.
Merhaba ben Tenor Sanat Evinden ulaşıyorum size gitar hocam ailesel bazı nedenlerden ötürü suan bizimle değil onun yerine devam edecek gitar ve piyano bölümüne hakim bir öğretmen ariyorum musaitliginiz varmidir acaba

Gitar Dersi Hakkında Bilmen Gereken 3 Önemli Konu!

Gitar dersi almayı düşünüyorsan bu yazıyı dikkatle okumanı öneriyoruz.

Gitar kursu her yaştan bireyin alabileceği bir ders olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi gitarın internet üzerinden öğrenilebileceğini savunsa da, özel dersin sağladığı çok büyük faydalar olduğunun aksi söylenemez. İşte gitar dersi hakkında bilmen gereken 3 önemli konu!

1. Gitar öğrenme hakkında:

Gitar öğrenmek konuşmaya ya da araba kullanmaya benzer. Bir sonraki adımın kendiliğinden gelişmesi gerekir. Gitar; bir taraftan akor ve ritimleri eksiksiz çalmak, notaları takip etmek gerekirken diğer taraftan şarkı söylemek gibi birçok işlevi aynı anda yapmayı gerektiriyor. Gitar derslerinde öğreneceğin şey de tam olarak bu. Farklı işlevleri bir uyum içinde yapma, bu uyumun kendiliğinden gelişmesi için yeterli ve doğru pratikler ile çalışmaların düzenli olarak sürülmesi.

Gitar çalma dersleri kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. Bunlardan en yaygın olanları; klasik gitar dersleri, akustik gitar dersler, bas gitar dersi, elektro gitar dersi vb. olarak söylenebilir.

2. Online gitar dersleri hakkında:

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve yaşam koşullarının değişmesi ile online gitar dersleri ciddi anlamda trend oldu. Artık gitar öğrenmek isteyen kişilerin birçoğu -sıfırdan gitar dersi alacak olsa dahi- gitar dersini online olarak rahat ve verimli olarak sürdürebiliyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ise eğitmen seçimini doğru yapabilmekte saklı. İster yerinde gitar dersi ister online gitar dersi alacak ol, dikkat etmen gereken çok önemli bir konu var. Gitar dersi için eğitmen seçimi!

3. Gitar dersi için eğitmen seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Gitar dersleri başlangıç aşamasındaki en önemli konu eğitmen seçimidir. Öncelikle bilmeni isteriz ki gigbi.com üzerinden ücretsiz olarak gitar dersi için bir talep oluşturabilirsin Oluşturduğun talebe uygun gitar eğitmenleri kısa süre içinde sana tekliflerini göndermeye başlayacaktır. Kendin için uygun profesyoneli bul ve gitar dersi için anlaşanı sağla! Gitar dersi için eğitmen seçerken dikkat etmen gerekenleri maddeler halinde senin için derledik!

  • Eğitmenin müzik geçmişi: Teklif gönderen eğitmenlerin geçmişine biraz göz atabilirsin. Daha önce müzikle ilgili bir eğitim almışlar mı? Ya da belli kurumlarda daha önce gitar dersleri vermişlermi vb. konuların yanıtlarını aramaya çalış.
  • Vermiş olduğu derslere ait öğrenci değerlendirmeleri: Eğitmenin profilinde yer alan, daha önce eğitmenden ders almış kişilerim yapmış oldukları değerlendirmeleri dikkatle incele ve fikir edin!
  • Karşılaşırma: Teklif gönderen tüm gitar dersi eğitmenlerinin verdiği fiyatlar, teklif içerikleri, aldığı değerlendirmeler ve bu güne kadar verdiği hizmetler.

Gitar Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Gitar Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Keman Dersi Şan Dersi Piyano Dersi Bağlama Saz Dersi
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?