Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Tenis Dersi

Tenis Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
126
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Tenis Dersi için en iyi profesyonel listesi
4.9 116 oy
daha fazla...
Tenis Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Tenis Dersi Fiyatları 2023

Tenis Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 320 TL ile 400 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Tenis Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Tenis Dersi Müşteri Yorumları

Talha Kum
Talha Kum
Daha önce hiç ders almamıştım hocam sağolsun tenise başlangıcımı sayesinde doğru olarak yaptım
Ersin Demircan
Yiğit
Yiğit
Çok profesyonel ve aynı zamanda tenisi her açıdan öğretiyor.
Ata Kılavuz
Dilek  Dilek
Dilek Dilek
Profesyonel anlatim pozitif yaklaşım la dengeli keyifle çalıştığım bir tenis antrenörü
Enes Şahin
Soner MECUK
Soner MECUK
Ayhan hocadan tenis dersleri aldım, ilgi alka ve eğitimi iyiydi
Ayhan Çolak
Kürşat Duman
Kürşat Duman
mert hocayla düzenli tenis oynuyoruz dersler çok keyifli geçiyor. oynadığımız kortların yeri güzel. hocanın bilgisi ve öğretme yeteneği gayet iyi. tenis öğrenmek isteyenler için tavsiye ederim
Mert Konaklı

Tenis Dersi Talepleri

B Burçin G.
Merhaba, daha önce birkaç tenis dersine katılmıştım fakat üç kişilik bir grup dersiydi o yüzden başlangıç seviyesinde sayılırım. Fiyata bağlı olarak haftada 1 ya da 2 gün ders almak istiyorum. Uzun süredir spor yapmadığım için başlangıçta haftada 1 ile başlayıp, bir süre sonra haftada 2'ye çıkarabilirim. Tenis ekipmanım maalesef yok, eğer raket kiralama diye bir şey söz konusu ise bunu düşünebilirim, bir süre sonra raket satın alırım zaten. Eğer böyle bir şey mümkün değilse de raket konusunda ders alacağım kişinin tavsiyelerini isteyebilirim. Evim Kadıköy-Merdivenköy'de, ders alacağım yerin mümkün olabildiğince evime yakın olmasını tercih ederim. Ders günleri için hafta sonları öncelikli tercihim fakat haftada 2 gün almaya başlarsam hafta içi akşam saatleri de uygun olurum. Şimdiden teşekkürler.
A Alkım Y.
Cuma akşam 18.00'dan itibaren kapalı bir kortta. Hava açık olarak gözüküyorsa bir gün önceden açık bir kort için de anlaşabiliriz. Raketim ve 6 topum var. Daha önceden yaklaşık 1.5 sene eğitim aldım (10 sene kadar önce). Servis atmayı gösterdilerse de zaman içinde unuttum. Yakın zamanda arkadaşımla oynamaya tekrar başladım. Düzenli bir şekilde ralli çevirebiliyorum. Vole ve smaç vurabiliyorum. Forehandim iyi, backhand unuttum, bu yüzden daha çok kesme atıyorum ama backhandimi toplamak isterim. Sizden istediğim önceden öğrendiğim bilgileri hatırlamak, backhandimi düzeltmek, servis atmayı tekrar öğrenmek. Maç çevirebilmek.
S Selin E.
öğrenciyim. akşamları boş oluyorum. tenisi uzun süreli oynayıp bir süre önce oynamayı bırakmak zorunda kaldım. tenis hakkında temel bilgilerim var . uygun fiyatlı olması benim için çok önemli çünkü gerçekten fazla ders almak istiyorum (fiyatına göre haftada 3-4) karşılıklı hem iletişim hem de oyunu zevkli olan hoca arıyorum. eğer hocanın müsaitliğine göre deneme dersi yapıp hem hocanın beni görmesi açısından hem de benim hocayla detayları görüşmem açısından çok iyi olur. kort olarak olabildiğince hocanın her ayarladığı yere gidebilirim ama ekstra ücret veremem. ortalama aylık 600-650 tl verebilirim total derslere . :)
B Beytullah Y.
Merhaba Ezgi Hanım, Kız arkadaşım tenise ilgi duymakta ama başlamak için kendisine fırsat yaratamamaktadır. Ben de ona doğum günü hediyesi olarak kendisine tenis dersi aldırmak istiyorum. Bunun için bir kaç sorum olacaktı: 1- Dersleri nerede veriyorsunuz ? 2- Tenis raketi gibi teçhizatları kendimiz mi ayarlamamız gerekiyor yoksa siz tedarik ediyor musunuz? 3- Eğer öyle ise nasıl bir marka ve model tenis raketi almamı önerirsiniz ? Teşekkürler
F Fatma U.
Dersler 5 buçuktan sonra yapılırsa daha memnun olurum. Kendi malzemelerim var. Sadece topum az. Teniste topu karşı sahaya atabiliyorum. Aynı zamanda solak olduğum için backhand benim için daha kolay oluyor. Ama yine de Topu atarken, kolumu serbest bırakamıyorum, omzuma doğru hareket etmesine izin vermiyorum. İleride kolumda sakatlığa sebep olabilir. Kolumu neden kastığımı bilmiyorum. Hoca ile biraz ders alırsam belki sorunu öğrenebilirim
S Sinem B.
Ders akşam 19:00 dan sonra veya hafta sonu yapılabilir. Tenis ekipmanım yok ancak edinebilirim. Daha önce hiç oynamadım ancak basketbol ve badminton gibi deyenimlerim var. Şu an işsizim ancak uzun zamandır istediğim bir hobi. İssizligimin noktalandigi yerde tenis e başlamak istiyorum. Bu neden ile genel bir ücret fiyatı bilgisine ihtiyacım bulunmaktadır. Değerli geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Sağlıkla kalın.
E Eren O.
Merhabalar kız arkadaşım ve ben tenis dersi almak istiyoruz, profesyonel anlamda gelişmek gibi bir gayemiz yok, tenis oynamayı öğrenip kendi aramızda oynayacak kadar bilgiye sahip olalım yeterli bizim için. İkimizde çok istekli ve hızlı öğrenem bireyleriz.Bu haddeye gelene kadar sizce en az kaç saatlik eğitim almamız gerekli ve ikimiz için saatlik ücretinizde değişiklik olur mu acaba?
D Derin D.
Saat olarak gün ortası olabilir. Torunum için talep oluşturdum. Göktürk ve çevresinde olmasını istiyorum. Kort ücretini de dahil edilsin lütfen . Ayrıca bi ödeme yapmak istemiyorum. İlk dersler için sizin ekipmanlarınız varsa onlarla başlayalım Derin tenisi sever ve devam etmek isterse ekipmanları sonrasında almak istiyoruz. Teklif veren kişiler iletişime de geçebilirler.
A Aylin A.
Acıbadem Marmara Güzel Sanalar Fakültesi'nin orada oturuyorum. Civar semtlerde de alabilirim eğitimi. Tenis hiç bilmiyorum, ekipmanım yok. Niyetim hem spor yapmak hem de kısa zamanda arkadaşlarımla oynayacak seviyeye gelmek.. Saat olarak hafta içi akşam 17:00 ve sonrasını tercih ederim ama müsaitliğe göre konuşabiliriz.
E Elis S. V.
Tenisle daha yeni tanıştım. Fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum (varsa eğer tenisçi dirseği sıkıntınızda, yoksa geri kalan tüm sıkıntılarda hemen halledebilirimm :) Şuanda da fiyat araştırması yapıyorum. Dediğim gibi öğrenci olduğumda fiyatın düşüklüğü önemli bi kriter. Umarım kendimi geliştirebilirim. İyi günlerrrr

Tenis Dersi Almadan Önce Bilmen Gereken 3 Önemli Şey

Tenis dersi, ilgisi olan her yaştan kesimin alabileceği ve kendini geliştirebileceği bir spor dalıdır. Sen de tenis özel ders almayı düşünüyorsan bir eğitmen ile anlaşmadan önce bu yazımızı kesinlikle okumanı tavsiye ederim!

Tenis dersleri hakkında bilinen yanlışlardan birisi, tenis oynamak ya da öğrenmek için bu spora çok erken yaşlarda başlanması gerektiğini düşünmektir. Eğer profesyonel olarak bu sporu yapmak, milli sporcu olmak ve büyük turnuvalarda rekabet etmek istiyorsan evet. Çok erken yaşlarda tenise başlamalı ve sıkı bir çalışma temposu ile tüm hayatını ona göre şekillendirmelsin. Ancak tüm bunlar dışında da tam etkin bir tenis oyuncusu olmak, amatör turnuvalara katılmak için kaç yaşında olursan ol, sağlıklı olduğun sürece tenis özel ders alabilir ve kendini geliştirebilirsin. Peki tenis özel ders almadan önce bilmen gerekenler nelerdir?

Tenisin yaşı var mı?

Tenis dersleri hakkında bilinen yanlışlardan birisi, tenis oynamak ya da öğrenmek için bu spora çok erken yaşlarda başlanması gerektiğini düşünmektir. Eğer profesyonel olarak bu sporu yapmak, milli sporcu olmak ve büyük turnuvalarda rekabet etmek istiyorsan evet. Çok erken yaşlarda tenise başlamalı ve sıkı bir çalışma temposu ile tüm hayatını ona göre şekillendirmelsin. Ancak tüm bunlar dışında da tam etkin bir tenis oyuncusu olmak, amatör turnuvalara katılmak için kaç yaşında olursan ol, sağlıklı olduğun sürece tenis özel ders alabilir ve kendini geliştirebilirsin

Tenis kursu ne kadar sürer?

Tenis ne kadar sürede öğrenilir diye merak ediyorsan genellikle tenis dersi öğretmenleri 8 - 16 saat arasında değişen bir program ile sana tenis sporu ile ilgili tüm detayları aktararak pratik maçlar da içeren bir tenis dersi programı sunuyorlar.

Tenis dersi fiyatları ne kadar?

Tenis dersi fiyatları her bölgeye göre değişkenlik gösterse de ortalama fiyatlar saatlik 100 TL civarındadır. 15-16 saatlik bir tenis dersi programı satın aldığın zaman saatlik ücret daha uygun maliyetli olacaktır. Tenis dersi fiyatlarına ek olarak kort ücretleri de düşünüldüğü zaman sana ekstra saatlik 25-30 TL maliyet çıkabilir.


Tenis Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Tenis Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?