Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Tenis Dersi

Tenis Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
24
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

daha fazla...
Tenis Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Tenis Dersi Fiyatları

Tenis Dersi fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Tenis Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Tenis Dersi Müşteri Yorumları

İlayda
İlayda
Okan Hocadan tenis dersi almak çok keyifli. Dersler çok enerjik Okan Hocam çok profesyonel.Sıfırdan başlamama rağmen enerjisi pozitifliği ve konuya hakimiyetiyle bana tenisi sevdirdi. Etrafımda tenise başlamak isteyen herkese tavsiye ettim :)
Okan Erbalı
Hande Saydam
Hande Saydam
Gökhan Hoca sayesinde tenis dersi çok eğlenceli ve güzel geçiyor
Gökhan Kahraman
Burcu Baran
Burcu Baran
Profesyonel olarak tenis oynuyorum. Mert hoca ile turnuvalara hazırlanıyorum. Teknikleri ve antrenman çalışmaları çok çok faydalı. Çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.
Mert Uzer
Yusuf Kazan
Yusuf Kazan
Oğlum için hizmet alıyoruz. Derslere devam ediyor, çabuk öğrendi ve tenisi çok sevdi. Aras Bey'in iletişimi ve çocuklara yaklaşımı çok iyi.
Aras Tanrıkulu
Hasan Gür
Hasan Gür
Sayenizde arkadaşlarımla tenis maçlarında başarılı olabiliyorum teşekkür ederim Erdem hocam
Erdem Boyalı

Tenis Dersi Talepleri

B Burçin G.
Merhaba, daha önce birkaç tenis dersine katılmıştım fakat üç kişilik bir grup dersiydi o yüzden başlangıç seviyesinde sayılırım. Fiyata bağlı olarak haftada 1 ya da 2 gün ders almak istiyorum. Uzun süredir spor yapmadığım için başlangıçta haftada 1 ile başlayıp, bir süre sonra haftada 2'ye çıkarabilirim. Tenis ekipmanım maalesef yok, eğer raket kiralama diye bir şey söz konusu ise bunu düşünebilirim, bir süre sonra raket satın alırım zaten. Eğer böyle bir şey mümkün değilse de raket konusunda ders alacağım kişinin tavsiyelerini isteyebilirim. Evim Kadıköy-Merdivenköy'de, ders alacağım yerin mümkün olabildiğince evime yakın olmasını tercih ederim. Ders günleri için hafta sonları öncelikli tercihim fakat haftada 2 gün almaya başlarsam hafta içi akşam saatleri de uygun olurum. Şimdiden teşekkürler.
F Fatma U.
Dersler 5 buçuktan sonra yapılırsa daha memnun olurum. Kendi malzemelerim var. Sadece topum az. Teniste topu karşı sahaya atabiliyorum. Aynı zamanda solak olduğum için backhand benim için daha kolay oluyor. Ama yine de Topu atarken, kolumu serbest bırakamıyorum, omzuma doğru hareket etmesine izin vermiyorum. İleride kolumda sakatlığa sebep olabilir. Kolumu neden kastığımı bilmiyorum. Hoca ile biraz ders alırsam belki sorunu öğrenebilirim
S Sinem B.
Ders akşam 19:00 dan sonra veya hafta sonu yapılabilir. Tenis ekipmanım yok ancak edinebilirim. Daha önce hiç oynamadım ancak basketbol ve badminton gibi deyenimlerim var. Şu an işsizim ancak uzun zamandır istediğim bir hobi. İssizligimin noktalandigi yerde tenis e başlamak istiyorum. Bu neden ile genel bir ücret fiyatı bilgisine ihtiyacım bulunmaktadır. Değerli geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Sağlıkla kalın.
A Aylin A.
Acıbadem Marmara Güzel Sanalar Fakültesi'nin orada oturuyorum. Civar semtlerde de alabilirim eğitimi. Tenis hiç bilmiyorum, ekipmanım yok. Niyetim hem spor yapmak hem de kısa zamanda arkadaşlarımla oynayacak seviyeye gelmek.. Saat olarak hafta içi akşam 17:00 ve sonrasını tercih ederim ama müsaitliğe göre konuşabiliriz.
E Elis S. V.
Tenisle daha yeni tanıştım. Fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum (varsa eğer tenisçi dirseği sıkıntınızda, yoksa geri kalan tüm sıkıntılarda hemen halledebilirimm :) Şuanda da fiyat araştırması yapıyorum. Dediğim gibi öğrenci olduğumda fiyatın düşüklüğü önemli bi kriter. Umarım kendimi geliştirebilirim. İyi günlerrrr
A Ayşenur P.
2 raket 6-7 topum var. dersler günün herhangi bir saati olabilir haftaiçi/haftasonu... 1 ay boyunca bursa büyükşehir belediyesi'nin düzenlediği yetişkinler için tenis kursuna katıldım ve kendimi geliştirmek istiyorum. Yıldırım'da oturuyorum. Yıldırım/Osmangazi/Nilüfer tarafları benim için uygundur.
P Pelin P.
Haftada bazen 1 bazen 2 olarak istiyorum yoğun calısıyorum ve nöbetlerim oldugu içiin her hafta aynı gün müsait olamıyorum o hafta uygun oldugum gün akşam 7 gibi olsun istiyorum. İlk birkaç ders ekipman ihtiyacım olabilir. Bornova ege üniye yakın bir lokasyonda olması tercihim
E Edip A. B.
Mesleğim gereği ders saatlerini belki ara ara değiştirmemiz gerekebilir. Üniversitede tenis dersi aldım ve ara ara oynadım ama servislerim hep kötüydü. 5-6 yıldır da oynamıyorum. Haftaiçleri kısmen haftasonları tamamen müsait olabilirim bunu görüşüp ayarlayabiliriz.
İ İrem S. U.
Şu an için araştırma sürecindeyim. Daha önceden hiç ilgilenme fırsatı bulamadım. Hobi olarak ilgilenmek istiyorum. Eğitimin nerede verildiğini ve fiyat aralığını öğrendikten sonra da yüz yüze görüşerek daha detaylı bilgi edinmek isterim.
B Busenaz E.
Tenis’den 1 ders aldım 1 ay önce. Haftada 1 ders düşünüyorum. Florya’ya olabildiğince yakın bir kort olursa iyi olur ulaşım açısından. Tenis malzemem yok. Kendimi geliştirmek istediğim bir dal. Sporu hayatıma daha çok katmaya çalışıyorum


Tenis Dersi Almadan Önce Bilmen Gereken 3 Önemli Şey

Tenis dersi, ilgisi olan her yaştan kesimin alabileceği ve kendini geliştirebileceği bir spor dalıdır. Sen de tenis özel ders almayı düşünüyorsan bir eğitmen ile anlaşmadan önce bu yazımızı kesinlikle okumanı tavsiye ederim!

Tenis dersleri hakkında bilinen yanlışlardan birisi, tenis oynamak ya da öğrenmek için bu spora çok erken yaşlarda başlanması gerektiğini düşünmektir. Eğer profesyonel olarak bu sporu yapmak, milli sporcu olmak ve büyük turnuvalarda rekabet etmek istiyorsan evet. Çok erken yaşlarda tenise başlamalı ve sıkı bir çalışma temposu ile tüm hayatını ona göre şekillendirmelsin. Ancak tüm bunlar dışında da tam etkin bir tenis oyuncusu olmak, amatör turnuvalara katılmak için kaç yaşında olursan ol, sağlıklı olduğun sürece tenis özel ders alabilir ve kendini geliştirebilirsin. Peki tenis özel ders almadan önce bilmen gerekenler nelerdir?

Tenisin yaşı var mı?

Tenis dersleri hakkında bilinen yanlışlardan birisi, tenis oynamak ya da öğrenmek için bu spora çok erken yaşlarda başlanması gerektiğini düşünmektir. Eğer profesyonel olarak bu sporu yapmak, milli sporcu olmak ve büyük turnuvalarda rekabet etmek istiyorsan evet. Çok erken yaşlarda tenise başlamalı ve sıkı bir çalışma temposu ile tüm hayatını ona göre şekillendirmelsin. Ancak tüm bunlar dışında da tam etkin bir tenis oyuncusu olmak, amatör turnuvalara katılmak için kaç yaşında olursan ol, sağlıklı olduğun sürece tenis özel ders alabilir ve kendini geliştirebilirsin

Tenis kursu ne kadar sürer?

Tenis ne kadar sürede öğrenilir diye merak ediyorsan genellikle tenis dersi öğretmenleri 8 - 16 saat arasında değişen bir program ile sana tenis sporu ile ilgili tüm detayları aktararak pratik maçlar da içeren bir tenis dersi programı sunuyorlar.

Tenis dersi fiyatları ne kadar?

Tenis dersi fiyatları her bölgeye göre değişkenlik gösterse de ortalama fiyatlar saatlik 100 TL civarındadır. 15-16 saatlik bir tenis dersi programı satın aldığın zaman saatlik ücret daha uygun maliyetli olacaktır. Tenis dersi fiyatlarına ek olarak kort ücretleri de düşünüldüğü zaman sana ekstra saatlik 25-30 TL maliyet çıkabilir.


Tenis Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Tenis Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer