Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İzmir Tenis Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Tenis Dersi

14
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İzmir Tenis Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 33 oy
Aras Tanrıkulu
Aras Tanrıkulu
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Balçova, İzmir
Gökhan Kahraman
Gökhan Kahraman
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Erdem Boyalı
Erdem Boyalı
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Tenis Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İzmir Tenis Dersi Fiyatları 2024

İzmir Tenis Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 570 TL ile 700 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Tenis Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Tenis Dersi Müşteri Yorumları

A
Aykan Su
Hiçbir spor dalında bu denli yorulduğumu ve aynı zamanda da keyif aldığımı hatırlamıyorum. Bu da kaliteli ve profesyonel yaklaşan Serkan hoca sayesinde olmuştur. Teşekkürler Suna tenis kulübü....Bize tenisi sevdirdiginiz için.

E
Ece Gener
Çok disiplinli bir eğitmen ve tam olarak eksiklerimi görüp tamamladığı için çok kısa sürede çok şey öğrendim. Doğru teknikler sayesinde hızla gelişmemi sağladı. Dersler oldukça eğlenceli geçtiği için tenisi çok sevmemi sağladı. Normalde spor yapmayan biri olmama rağmen tenise koşa koşa gidiyorum.

Y
Yusuf Kazan
Oğlum için hizmet alıyoruz. Derslere devam ediyor, çabuk öğrendi ve tenisi çok sevdi. Aras Bey'in iletişimi ve çocuklara yaklaşımı çok iyi.

H
Hande Saydam
Gökhan Hoca sayesinde tenis dersi çok eğlenceli ve güzel geçiyor

H
Hasan Gür
Sayenizde arkadaşlarımla tenis maçlarında başarılı olabiliyorum teşekkür ederim Erdem hocam


İzmir Tenis Dersi Talepleri

S Selin E.
öğrenciyim. akşamları boş oluyorum. tenisi uzun süreli oynayıp bir süre önce oynamayı bırakmak zorunda kaldım. tenis hakkında temel bilgilerim var . uygun fiyatlı olması benim için çok önemli çünkü gerçekten fazla ders almak istiyorum (fiyatına göre haftada 3-4) karşılıklı hem iletişim hem de oyunu zevkli olan hoca arıyorum. eğer hocanın müsaitliğine göre deneme dersi yapıp hem hocanın beni görmesi açısından hem de benim hocayla detayları görüşmem açısından çok iyi olur. kort olarak olabildiğince hocanın her ayarladığı yere gidebilirim ama ekstra ücret veremem. ortalama aylık 600-650 tl verebilirim total derslere . :)
L Ladan J.
Merhabalar ben Ladan. İran’dan yeni göç etmiş bir aileyiz. Oğlum için kurs arıyorum. Oğlum dört yaşlarından beri tenis oynuyor. Ara vermek istemedim. hafta içi üç gün veya daha fazlası için uygun bir fiyat rica ediyorum lütfen. Hatta grup olarak da olabilir.Okullar açılmadan önce sabah ve tabii ki okullardan sonra akşamüstü saat 5:00’ten sonra olabilir. Teşekkür ederim
E Ekin E.
urlada yaşadığım için merkeze gidip gelmek uzun sürüyor derslerim de ağır bu yüzden haftada 1 kez eğitim almak istiyorum. kort üniversitemde(iyte) ya da yaşadığım yerde var ama sizin gelmeniz sıkıntı olur muhtemelen. pazar günü olması şart değil ancak haftada 1 gün olması benim için daha iyi. iyi bir öğrenciyimdir.
Z Zeynep K.
İki arkadaş ders almak istiyoruz. Daha önce hiç ders almadık. Raketlerimiz mevcut. Çalıştığımız için hafta içi ve cumartesi 5 den sonra veya pazar günü herhangi bir saat uygun olabilir. Grup dersleri var ise onlarada dahil olabiliriz. Konak, bornova yada karşıyaka civarında olur ise çok uygun olur. Teşekkürler.
A Anıl Ç.
2015 yılında 5 ay kadar eğitim aldım. 1 adet başlangıç seviyesi tenis raketim bulunmakta. Akşam 7 den sonra dersinize katılmak istiyorum. Aylık kurs ücretinizi belirtirseniz sevinirim. Birebir ders benim açımdan yorucu olacağından varsa eğer grup derslerinize katılmak istiyorum
P Pelin P.
Haftada bazen 1 bazen 2 olarak istiyorum yoğun calısıyorum ve nöbetlerim oldugu içiin her hafta aynı gün müsait olamıyorum o hafta uygun oldugum gün akşam 7 gibi olsun istiyorum. İlk birkaç ders ekipman ihtiyacım olabilir. Bornova ege üniye yakın bir lokasyonda olması tercihim
E Eda A.
Merhabalar, Eda ben, tenis öğretmeni arıyorum. Karşıyaka Nergiz'de oturuyorum. Bostanlı taraflarındaki kortlarda ders alabilirim. Sizin için en yakın uygunluk ne zaman acaba? Detayları konuşmak için iletişim numaram **. Dönüş yaparsanız sevinirim, görüşmek dileğiyle..
E Eylül G.
Hem çalışıp hemde derslere katılmayı planlıyorum günleri saatleri şuan net söyleyemem birkaç yere daha baktım fiyat almak istedim sizde de. (Kskde oturuyorum ) Bundan 5 sene önce oynamıştım düzenli olarak pek birşey hatırlamıyorum zübeyde hanım tenis kortlarında
S Selin Ç.
Cumartesi ya da Pazar günü, haftada bir defa, gündüzden olacak şekilde ayarlamak istiyorum. İşim oldukça yoğun bu sebeple hafta içi akşamları mümkün olmayacaktır. Daha önce hiç oynamadım, daha aktif olmak ve yeni bir şeyler öğrenmek istiyorum.
D Dilek T.
Ders günleri ve saatleri konusunda esnek olabilmeli. Çocuğumuzun diğer kurs ve sınav programlarındaki değişiklere göre esneklik sağlayabilmeli . Hafta sonu tercihimiz . Ancak havaların ısınması ile hafta içşne de alınabilir antrenmanlar.

Tenis Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Tenis Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?