Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

İstanbul Direksiyon Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Direksiyon Dersi

20
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


İstanbul Direksiyon Dersi Fiyatları

İstanbul Direksiyon Dersi fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 200 TL ile 600 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Direksiyon Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Direksiyon Dersi Tavsiyeleri

Emre Kanlısu
Emre Kanlısu
Orhan hocam bu iş için çok sabırlı ve sakin. Hevesinizi kirmadan anlayana kadar uygulamali olarak gosteriyor. Hic araba deneyimim olmama ragmen orhan hocam sayesinde tek seferde direksiyon sinavini gectim. Bu iş için cok dogru kisi.
Orhan Savaş Çakmak
Gani  Akan
Gani Akan
profesyonelliğiyle sakin ve anlaşılır şekilde anlatımıyla bana çok yardımcı oldu 3 gün ders aldım ibrahim hoca sayesinde çok yol kattettim ders almaya devam edeceğim çok memnun kaldım kesinlikle herkese tavsiye edebilirim.
İbrahim Kaplan
Emre Solmaz
Emre Solmaz
Sınavdan 2 gün önce 2 saatlik bir ders aldım ve bu sınavı nuray hanım sayesinde geçtim. Her konuda yardımcı oluyor. Direksiyon dersi alacaksanız nuray hanımı herkese tavsiye ediyorum. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.
Direksiyon Hocası Nuray
Merve Yüks
Merve Yüks
Hocam bu kişi siz olmasaydınız inanın çok zor olurdu. Tekniği anlamamda çok yardımcı oldunuz. Herşey için teşekkürler 🙌
Ahmet Burak Çakmak
Hakan Barış
Hakan Barış
Çok verimli geçiyor eğitimler. Oldukça memnun kaldım.
Gökhan Kahraman

İstanbul Direksiyon Dersi Talepleri

H Helin Ö.
Ders 23 nisan günü yapılmalı. Cumartesi günü direksiyon sınavım var, ona yönelik birkaç saatlik direksiyon dersine acil olarak ihtiyacım bulunmakta. Debriyaj kavrama noktası ve direksiyon hakimiyetinde gerçekten zorlanıyorum. Bunlara ağırlık vererek biraz da park çalıştırabilecek bir hocaya ihtiyacım var.
E Eda K.
Ehliyet aldığımdan beri yıllar oluyor ama aracım olmadigi için trafik tecrübem yok. Yakınlarım ile çalışmak istedim ama çok fazla korkuttular trafikte beni. Özguvenim kırıldı. Bir daha kullanmasam mı derken böyle yapmamam gerekir diye özel ders almak istedim. Ehliyetim eski olabilir ama çok acemiyim.
H Hikmet T.
Hafta içi akşam saat 19:00'dan sonra uygun olur çalışmakta olduğum için. Hafta sonu eğitim verilebiliyorsa daha uygun olur. Direksiyon tecrübem yok. 34 yaşındayım. Trafikte aktif bir şekilde araç kullanabilmek için bu dersi istiyorum. Tecrübeli bir eğitmen olması tercih sebebimdir.
O Okan T.
Merhaba; 2010 yılında ehliyet almıştım. Aktif hiç araç kullanmadım ancak işim gereği yakın zamanda otomatik vites araç aktif kullanmam gerekiyor. Bunun için tek başıma hızlıca trafiğe çıkabilecek, park ve kritik kullanım konusunda eğitmen arayışım bulunuyor.
M Melike K.
4 dersin yeterli olacağını düşünüyorum tabi eğitmenim buna daha iyi karar verecektir. 22 yaşındayım öğrenciyim 4 sene önce ehliyet aldım ve babamın arabasını kaçırmaya başlamak için öncelikle bir eğitmenden geçmem gerek
F Ferhat Ö.
Yağmurlu günlerde tüm gün müsaitim. Diğer günlerde 6ya kadar bazen. 6dan sonra her gün müsaitim. Trafiğe hiç çıkmadığım için ders almak istiyorum. Kalkış ve park etmede sorun yaşıyorum. 27 yaşında inşaat mühendisiyim
N Nedret U.
Bahçeşehir 2.Kısım da ikamet etmekteyim. 20 saatlik ders düşünüyorum. Bunun son 5 dersi kendi aracımızda olacak. Araba acemiliğini atlatmak için. İşini severek yapan öğretici kişi olursa sevinirim. Teşekkürler
S Seren Y.
Bu haftaiçi evden çalıştığım için saatlerim müsait. 27 yaşındayım. Ehliyetim var ancak tek başıma trafiğe çıkmaya korkuyorum, direksiyon dersi ile biran önce bu korkumu aşıp aktif araç kullanmak istiyorum
S Selma G.
Haftasonu ve hafta ici bir gun 38 yaşındayım ehliyetim var trafiğe çıkmadım gibi birşey yakın mesafe çıktım parklarda sıkıntım var trafikte araç kullanmak park etmek amaclı istiyorum
E Erem S.
Çalıştığımdan dolayı Şu zamanlarda saat 5 ten sonra yasak olmadığı saatlerde, firmamızda araba kullanmak mecburi olduğundan İstanbul Trafiğinde araç kullanmayı pekiştirmek istiyorum

Direksiyon Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Direksiyon Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer