Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sakarya Direksiyon Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Sakarya Direksiyon Dersi

7
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Sakarya Direksiyon Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 12 oy
Meltem Alpbek
Meltem Alpbek
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Adapazarı, Sakarya
Cengiz Yıldırım
Cengiz Yıldırım
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Direksiyon Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Sakarya Direksiyon Dersi Fiyatları 2022

Sakarya Direksiyon Dersi fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 130 TL ile 160 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Sakarya Direksiyon Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Sakarya Direksiyon Dersi Müşteri Yorumları

Seher Çakmak
Seher Çakmak
Merhaba, Benim ehliyetim olmasına rağmen direksiyon ve trafik konusunda sıfırdım. Artı trafiğe çıkma korkusu yaşayan biriydim. Meltem Hanımla çalışmaya başladım ve sayesinde başardım. Güvenle trafiğe çıkabiliyorum. Profesyonel yaklaşımı, nazik ve güvenilir eğitimiyle kısa sürede bana çok şey kattı, bu konudaki özgüvenimi kazandırdı. Zamanını ve emeğini esirgemeyen fazlasıyla aktaran bir eğitmen. Onunla karşılaşmam benim için büyük bir şans ✨ Meltem hocama ve gigbi platformuna çok teşekkür ederim. 🙏🏼
Meltem Alpbek
Furkan küçükoğlu
Furkan küçükoğlu
Mevlüt abi sayesinde direksiyonu güzel öğrendim, trafik korkumu yendim. Herkese tavsiye ederim.
Mevlüt Güler
Hanife  Organ
Hanife Organ
Profesyonel bir eğitmen
Güneş Soner
Ajda Aköz
Ajda Aköz
Cengiz Bey ile 4 derslik bir eğitimi tamamladık. Tam bir profesyonel. İlgisini üzerimden hiç eksik etmedi. Emekleri için teşekkür ederim.
Cengiz Yıldırım

Sakarya Direksiyon Dersi Talepleri

B Burçin G.
Zamanına tam karar vermedim yaşım 26 ehliyetim var manuel ve eşim otomatik araba aldı uzun zaman araç kullanmadığım için pratiğim yok genel anlamda direksiyon dersi almak istiyorum bana fiyat bilgisi ve genel olarak bilgi almak istiyorum mesaj olarak bilgi verirseniz benim için çok iyi olur teşekkür ederim iyi çalışmalar :)
Z Zeynep I.
Ders öğleden sonra saat 1 gbi olabilir.Direksiyon tecrübem var ama çok değil yeni öğrenmiştim şehir için trafikte hiç kullanmadım , 5 sene faln hiç araç kulanmaya ara verdim unuttum araç sürmeyi ve şehir içinde de kullanmak istiyorum kendimi geliştirmek istiyorum biraz panik oluyorum bunu yenmek istiyorum
S Seher Ç.
Merhabalar,10 yıl önce manuel ehliyetim aldım fakat hiç araç kullanmadım. Bir kaza geçirdiğim için trafiğe çıkmaktan korkuyorum. Ototmatik vitesli bir araç satın aldım. Ögrenip, heyecanımı yenip, şehir içi ve şehirler arası trafikte kullanabilmek istiyorum.
S Sıla Y.
Kursa 17 saatlik eğitim aldım. Cumartesi günü her saat için uygunum sınav öncesi stres atmak için ders almak istiyorum kursundaki hocalarımdan memnun değilim
M Murat A.
Pazar günleri müsaitim ehliyet sınavına giricem araba sürme konusunda mahalle aralarında kullanıyorum trafikte biraz problemlerim var bide park eğitimi
S Semih S.
Sabah 9 ile 12 arası ders saati iyi olur eşim için olacak. Ehliyeti var ancak iki çocuk annesi olduğundan fırsat olmadı araba kullanmak. 32 yaşında
S Seyfullah K.
7-8 Nisan tarihlerinde saat 12-16 arası yapılmasını tercih ediyorum yaşım 25 ehliyet sınavına gireceğim sınavı geçmek için yeterli değilim
B Busra O.
Arabayı öğrenip heyecanımı yenmek trafiğe rahat çıkacagima inanıp öyle ehliyete yazılmak istiyorum öğleden sonra olmasını tercih ederim
C Ceren A.
Merhabalar 2 yıldır otomatik araba kullanıyorum. Ehliyetim manuel. Şuan düz vites arabaya geçiş yapmak zorundayım. Pratiğe ihtiyacım var
E Emine V.
Saat sorunum yok gün içersinde geç olmadığı sürece akşam saatlerinde ders alabılırım biran evvel aktıf araç kullanmak istiyorum

Sakarya’da Direksiyon Dersi Arayan Müşteriler

Sakarya’da direksiyon dersi için direksiyon hocası ya da eğitmeni arayan müşteriler ne gibi isteklerde bulunuyor? Direksiyon dersi tavsiyesi ve fikri vermesi için sizinle paylaşmak istedik.

#1 İş çıkışı 19:00 gibi başlayabilirim ya da haftasonu pazar günleri. Trafik korkusu sebebiyle pratik kazanmak istiyorum. Adapazarı’ndan alıp bırakacak şekilde programlanmalı. 42 yaşındayım.

#2 Gündüz özel direksiyon dersi istiyorum ehliyetim var pratik yok daha önce araba kullanmadım 36 yaşındayım.

#3 Benim hiç tecrübem olmadığı için Sakarya’da özel direksiyon hocası arıyorum evden alıp ders sonrasında eve bırakması çok daha iyi olur.

#4 Hafta içi uygun olur benim için. Daha önce araç kullanmayı öğrendim fakat zamanla unuttum ve hiç trafiğe çıkmadım tecrübem yok. Sakarya direksiyon dersi almak istiyorum.

#5 Direksiyon sınavı için aldığım dersler haricinde tecrübem yok. 18 yaşındayım. Trafikte iyi araç kullanabilmek için ders almak istiyorum.

#6 Haftasonları öğleden sonra 14-18 saat aralığı olabilir. Ehliyeti aldıktan sonra araba kullanmadım. Tecrübem hiç yok. 38 yaşındayım Sakarya’da yaşıyorum.

#7 Ehliyet var ama manuel vites sürüş tecrübem yok sayılır. Sakarya özel direksiyon dersi veren kişiler ulaşırsa sevinirim.

#8 Ehliyetim var ama hiç tecrübem yok. haftada 1 gün ders almak istiyorum. Daha önce trafiğe çıkmadım.

#9 Daha önce hiç trafiğe çıkmadım. Özellikle yokuş, iniş ve çıkışlarda korkuyorum ve park etmeyi hiç bilmiyorum. Bu konuda destek verebilecek Sakarya’daki direksiyon eğitmenleri bana ulaşabilir.

#10 Ehliyeti alalı 10 sene oldu ve o zamandan beri araç kullanmadım. Çabuk öğrenirim ama trafikte tecrübe edinmem lazım.

#11 Daha önce trafiğe çıktım ancak taktik ve pratik için ders almam gerekiyor. Hafta içi 4’den sonra ve hafta sonu ders alabilirim. Şerit değiştirme, ara yollar konusunda pratiğe ihtiyacım var. Sakarya trağinde pratik yapmak istiyorum.

#12 Direksiyon tecrübem yok sayılır. Çok az . Arabadan korkum yok sadece pratik yapmak istiyorum. Sakarya Adapazarı direksiyon eğitmenleri ile görüşmek istiyorum.

#13 İlk sınavımdan kaldım diğer sınavıma hazırlanmalıyım kursun verdiği ders yetersiz. Sakarya özel diresiyon dersi almak istiyorum.

#14 Araç kullanabiliyorum fakat trafikte araç kullanma ve park etme konusunda zorlanıyorum. Bu konuda beni geliştirebilecek bir direksiyon eğitmeni arıyorum.

#15 Derslerin hafta sonu olmasını istiyorum daha önce ders aldım ama unuttum trafikte çok araba kullanmadım. Sakarya’nın en işlek caddelerinde direksiyon pratiği yapmak istiyorum.

#16 Renult Clio aracıyla girmiş olduğum ilk direksiyon sınavında park ederken kaldım. İkinci sınav için girdiğim sınav parkurunda özel ders ihtiyacım var. Renault Clio manuel araç olması tek şartımdır. Destek olabilecek direksiyon eğitmenleri ile görüşmek istiyorum.

#17 Daha önce 5 6 aylık sürüş deneyimim oldu fakat trafikte daha rahat ve kendine güvenli bi şekilde kullanabilmek için deneyime ve öğrenmeye ihtiyacım var. Ek olarak park etme konusunda da eksiklerim var. Dersler için hafta sonu tercih ediyorum.

#18 28 yaşındayım ehliyetim var ancak aktif sürücü değilim direksiyona geçmeye cesaret edemiyorum park etmekte zorlanıyorum korkmadan Sakarya trafiğinde rahatlıkla araç kullanmak istiyorum. Sadece pazar günleri müsaitim.

#19 Akşam saatleri ve hafta sonları ders alabilirim. Temel seviyede kullanıma hakimim. Sakarya’da direksiyon pratiği yapmak istiyorum. Kendi aracımız Qashqai olduğu için büyük ve benzinli araç tercihimiz. Teşekkürler.

#20 Merhaba, Sakarya’da direksiyon dersi verecek eğitmenlerden bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorum. İlla sertifikalı ve bir kursta çalışan hoca olmasına gerek yok. İyi araç kullanan ve eğitim konusunda kendine güvenen kişiler de iletişime geçebilir.


Direksiyon Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Direksiyon Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?