Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sakarya Direksiyon Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Sakarya Direksiyon Dersi

11
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Sakarya Direksiyon Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 22 oy
Meltem Alpbek
Meltem Alpbek
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Adapazarı, Sakarya
Güneş Soner
Güneş Soner
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Cengiz Yıldırım
Cengiz Yıldırım
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Direksiyon Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Sakarya Direksiyon Dersi Fiyatları 2023

Sakarya Direksiyon Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 180 TL ile 220 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Sakarya Direksiyon Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Sakarya Direksiyon Dersi Müşteri Yorumları

Seher Çakmak
Seher Çakmak
Merhaba, Benim ehliyetim olmasına rağmen direksiyon ve trafik konusunda sıfırdım. Artı trafiğe çıkma korkusu yaşayan biriydim. Meltem Hanımla çalışmaya başladım ve sayesinde başardım. Güvenle trafiğe çıkabiliyorum. Profesyonel yaklaşımı, nazik ve güvenilir eğitimiyle kısa sürede bana çok şey kattı, bu konudaki özgüvenimi kazandırdı. Zamanını ve emeğini esirgemeyen fazlasıyla aktaran bir eğitmen. Onunla karşılaşmam benim için büyük bir şans ✨ Meltem hocama ve gigbi platformuna çok teşekkür ederim. 🙏🏼
Meltem Alpbek
Furkan küçükoğlu
Furkan küçükoğlu
Mevlüt abi sayesinde direksiyonu güzel öğrendim, trafik korkumu yendim. Herkese tavsiye ederim.
Mevlüt Güler
Buse Yıldız
Buse Yıldız
Serhad hocamla eğitimlerimiz çok faydalı ve keyifli geçti. Sakin yapısı beni de sakinleştirdi. Şimdi rahatlıkla trafiğe çıkabiliyorum. Serhad hoca kesinlikle tavsiyemdir.
Serhad Erol
Şule Balkan
Şule Balkan
Çok memnun kaldım, ilginize teşekkür ederim.
Mehmet SÖYLEMEZ
Hanife  Organ
Hanife Organ
Profesyonel bir eğitmen
Güneş Soner

Sakarya Direksiyon Dersi Talepleri

F Fulya K.
28 yaşındayım ve bundan 10 sene önce ehliyetimi aldım ilk aldığımda manuel olarak gayet panik yapmadan sürebiliyordum fakat bir ara verdim ki o ara uzun yıllar sürdü şimdi ise otomatik eşimle ortak kullanacağımız bir arabamız var ama benim bu heyecan ve panik havam sebebiyle bir türlü arabaya ve trafiğe adapte olamıyorum. Hemşire olmam sebebi (nöbetli çalışıyorum) ile de belirli bir gün ve saat veremiyorum bana yardımcı olur musunuz?
B Burçin G.
Zamanına tam karar vermedim yaşım 26 ehliyetim var manuel ve eşim otomatik araba aldı uzun zaman araç kullanmadığım için pratiğim yok genel anlamda direksiyon dersi almak istiyorum bana fiyat bilgisi ve genel olarak bilgi almak istiyorum mesaj olarak bilgi verirseniz benim için çok iyi olur teşekkür ederim iyi çalışmalar :)
Z Zeynep I.
Ders öğleden sonra saat 1 gbi olabilir.Direksiyon tecrübem var ama çok değil yeni öğrenmiştim şehir için trafikte hiç kullanmadım , 5 sene faln hiç araç kulanmaya ara verdim unuttum araç sürmeyi ve şehir içinde de kullanmak istiyorum kendimi geliştirmek istiyorum biraz panik oluyorum bunu yenmek istiyorum
Ş Şengül Z.
43 yaşındayım sürücü kursuna gidiyorum şöyle söyleyeyim sürücü kursunda aldığım direksiyon bana yeterli gelmiyor sınava girdim bir kere kaldım yine ayrıyetten ders almak istiyorum ama sürücü kurslarının özel dersleri çok pahalı olduğu için böyle bir yönteme başvurdum eğer yardımcı olursanız sevinirim
N Nisa D.
Merhaba 26 yaşındayım bu sene ehliyet aldım şehiriçi ve şehirlerarası sürüş tecrübem var fakat hepsinde yanımda bir gözeten kişi vardı tek başıma özgüvenle araba kullanmak istiyorum özellikle sollama park konularında kendimi geliştirmek istiyorum Haftasonları çalışabiliriz
S Seher Ç.
Merhabalar,10 yıl önce manuel ehliyetim aldım fakat hiç araç kullanmadım. Bir kaza geçirdiğim için trafiğe çıkmaktan korkuyorum. Ototmatik vitesli bir araç satın aldım. Ögrenip, heyecanımı yenip, şehir içi ve şehirler arası trafikte kullanabilmek istiyorum.
Ș Șule A.
24 yasindayim. 6 yil önce ehliyet aldim fakat sehir dişinda okudugum icin kullanip tecrube edinemedim. Manuel vites Peugeot 2008 model aracim var sakarya serdivan bolgesinde yasiyor ve çalışıyorum ozellikle bu bolgede egitim ve pratik yapmak isterim
M Meltem T.
Vardıyalı çalıştığım için net bir saat söyliyemem haftdan haftaya değişiyor, ehliyetim var ama 10 senedir direksyona geçmedim tamamen unutttum diyebilirim korkularım var onşarı aşmak ve iyi bir sürü olmayı hedefliyorum 28 yaşındayım
Ş Şenay A.
Ehliyetimi geçen yıl aldım arabayı en son sınav da kullandım. Yeni araç aldım, manuel. Şehiriçi kullanmayı ve park konusunda desteğe ihtiyacım var. Hemşireyim nöbet usulü çalışıyorum. Ücrette makul olursa sevinirim..
A Asiye A.
Ekimin 8 de ehliyet sınavım var ama kurstan aldığım dersler yeterli olmadı sınav bölgesine tam hakim değilim parklarda sorun yaşıyorum pazar günleri ders almak istiyorum

Sakarya’da Direksiyon Dersi Arayan Müşteriler

Sakarya’da direksiyon dersi için direksiyon hocası ya da eğitmeni arayan müşteriler ne gibi isteklerde bulunuyor? Direksiyon dersi tavsiyesi ve fikri vermesi için sizinle paylaşmak istedik.

#1 İş çıkışı 19:00 gibi başlayabilirim ya da haftasonu pazar günleri. Trafik korkusu sebebiyle pratik kazanmak istiyorum. Adapazarı’ndan alıp bırakacak şekilde programlanmalı. 42 yaşındayım.

#2 Gündüz özel direksiyon dersi istiyorum ehliyetim var pratik yok daha önce araba kullanmadım 36 yaşındayım.

#3 Benim hiç tecrübem olmadığı için Sakarya’da özel direksiyon hocası arıyorum evden alıp ders sonrasında eve bırakması çok daha iyi olur.

#4 Hafta içi uygun olur benim için. Daha önce araç kullanmayı öğrendim fakat zamanla unuttum ve hiç trafiğe çıkmadım tecrübem yok. Sakarya direksiyon dersi almak istiyorum.

#5 Direksiyon sınavı için aldığım dersler haricinde tecrübem yok. 18 yaşındayım. Trafikte iyi araç kullanabilmek için ders almak istiyorum.

#6 Haftasonları öğleden sonra 14-18 saat aralığı olabilir. Ehliyeti aldıktan sonra araba kullanmadım. Tecrübem hiç yok. 38 yaşındayım Sakarya’da yaşıyorum.

#7 Ehliyet var ama manuel vites sürüş tecrübem yok sayılır. Sakarya özel direksiyon dersi veren kişiler ulaşırsa sevinirim.

#8 Ehliyetim var ama hiç tecrübem yok. haftada 1 gün ders almak istiyorum. Daha önce trafiğe çıkmadım.

#9 Daha önce hiç trafiğe çıkmadım. Özellikle yokuş, iniş ve çıkışlarda korkuyorum ve park etmeyi hiç bilmiyorum. Bu konuda destek verebilecek Sakarya’daki direksiyon eğitmenleri bana ulaşabilir.

#10 Ehliyeti alalı 10 sene oldu ve o zamandan beri araç kullanmadım. Çabuk öğrenirim ama trafikte tecrübe edinmem lazım.

#11 Daha önce trafiğe çıktım ancak taktik ve pratik için ders almam gerekiyor. Hafta içi 4’den sonra ve hafta sonu ders alabilirim. Şerit değiştirme, ara yollar konusunda pratiğe ihtiyacım var. Sakarya trağinde pratik yapmak istiyorum.

#12 Direksiyon tecrübem yok sayılır. Çok az . Arabadan korkum yok sadece pratik yapmak istiyorum. Sakarya Adapazarı direksiyon eğitmenleri ile görüşmek istiyorum.

#13 İlk sınavımdan kaldım diğer sınavıma hazırlanmalıyım kursun verdiği ders yetersiz. Sakarya özel diresiyon dersi almak istiyorum.

#14 Araç kullanabiliyorum fakat trafikte araç kullanma ve park etme konusunda zorlanıyorum. Bu konuda beni geliştirebilecek bir direksiyon eğitmeni arıyorum.

#15 Derslerin hafta sonu olmasını istiyorum daha önce ders aldım ama unuttum trafikte çok araba kullanmadım. Sakarya’nın en işlek caddelerinde direksiyon pratiği yapmak istiyorum.

#16 Renult Clio aracıyla girmiş olduğum ilk direksiyon sınavında park ederken kaldım. İkinci sınav için girdiğim sınav parkurunda özel ders ihtiyacım var. Renault Clio manuel araç olması tek şartımdır. Destek olabilecek direksiyon eğitmenleri ile görüşmek istiyorum.

#17 Daha önce 5 6 aylık sürüş deneyimim oldu fakat trafikte daha rahat ve kendine güvenli bi şekilde kullanabilmek için deneyime ve öğrenmeye ihtiyacım var. Ek olarak park etme konusunda da eksiklerim var. Dersler için hafta sonu tercih ediyorum.

#18 28 yaşındayım ehliyetim var ancak aktif sürücü değilim direksiyona geçmeye cesaret edemiyorum park etmekte zorlanıyorum korkmadan Sakarya trafiğinde rahatlıkla araç kullanmak istiyorum. Sadece pazar günleri müsaitim.

#19 Akşam saatleri ve hafta sonları ders alabilirim. Temel seviyede kullanıma hakimim. Sakarya’da direksiyon pratiği yapmak istiyorum. Kendi aracımız Qashqai olduğu için büyük ve benzinli araç tercihimiz. Teşekkürler.

#20 Merhaba, Sakarya’da direksiyon dersi verecek eğitmenlerden bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorum. İlla sertifikalı ve bir kursta çalışan hoca olmasına gerek yok. İyi araç kullanan ve eğitim konusunda kendine güvenen kişiler de iletişime geçebilir.


Direksiyon Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Direksiyon Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?