Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Eskişehir Direksiyon Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Eskişehir Direksiyon Dersi

14
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Eskişehir Direksiyon Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 4 oy
Cengiz Yıldırım
Cengiz Yıldırım
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Direksiyon Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Eskişehir Direksiyon Dersi Fiyatları 2024

Eskişehir Direksiyon Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 460 TL ile 560 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Direksiyon Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Eskişehir Direksiyon Dersi Müşteri Yorumları

A
Ajda Aköz
Cengiz Bey ile 4 derslik bir eğitimi tamamladık. Tam bir profesyonel. İlgisini üzerimden hiç eksik etmedi. Emekleri için teşekkür ederim.


Eskişehir Direksiyon Dersi Talepleri

N Nevin Y.
Direksiyon tecrübem azdır. Çalıştığım için hafta sonları cumartesi ,pazar günleri tercihimdir.. İşime ,hastaneye gidip gelebilmek, akıcı trafikte korku, heyecan ve panike yenik düşmeden trafik kurallarına uygun kullanmak ,kavşak geçişleri, şerit değiştirme, park yapabilme ve rampa kalkışlarını öğrenmek bu konularda eksiklerimi tamamlayarak kendi başıma aracımı kullanabilecek seviyeye gelebilmek ve özgüvenimi kazanmak istiyorum. Diksiyonu düzgün ve anlaşılır olan ,düşündüklerini doğru şekilde ifade edip, aktarabilen ve uygulama da sabırlı olan öğreticiler tercihimdir.
B Büşra I.
4 yıl kadar önce ehliyetimi aldım fakat araba sürme tecrübem olmadı. 26 yaşındayım. Trafiğe çıkma korkum var, bu fobi derecesinde dahi olabilir, yani zor bir öğrenci olabilirim. Günlük hayatımda arabaya çok ihtiyaç duyuyorum. Dersler cumartesi 14-15 saatlerinde olursa benim için çok uygun olur.
Z Zuhal S. Ş.
2 Mart cumartesi saat 17-18 de ve 3 Mart Pazar günü öğleden sonra ders almak istiyorum, 8 yıldır aktif olarak uzun yol dahil otomatik vites araç kullanıyorum, manuel vites araç kullanmak için ders almak istiyorum.
İ İkbal C.
Akşam saatleri ya da hafta sonları çalışma yapabilirim. 28 yaşında kadın bir sürücüyüm. Ehliyetimi 2016 senesinde aldım. Trafik tecrübem çok az. Park etme ve trafiğe çıkabilecek kadar seviyeye ulaşmak istiyorum.
C Can K.
Dersler gündüz vakitleri yapılmalı. Direksiyon tecrübem çok az. Sınavdan kaldım çünkü arabayı istop ettirdim. Pratiğimi geliştirip bir sonraki sınavdan geçmek adına çalışmak istiyorum.
Ş Şebnem A.
Vardiya saatlerime uygun olması tercihim. 43 yaşındayım yıllardır ehliyetim var fakat direksiyon eğitimim sıfır denecek kadar az. Araba almayı düşündüğüm için egitim almak istiyorum
S Serpil G.
Salı günleri izinve haftalık çalışma programım işyerinde sabahtan 12 buçuğa kadar varktım var ayrıca sabahcı işe gidersem akşam 17 den sonra ders proğramına katılabilirim
M Merve Ç.
Ehliyetim var, ehliyet aldıktan sonra çok fazla deneyimim olmadı. Otomatik vites araç aldım. Trafikte rahat sürüş ve park sorunu için 2 saatlik ders almak istiyorum.
E Ege T.
Direksiyon tecrübem var, ama 4 yıldır araba sürmedim, okul iş derken şehir dışındaydım hep. Şuan da araba aldık ve tekrardan temel bilgileri öğrenmek istiyorum.
A Ahmet Ö.
Ders için her zaman müsaitim direksiyon tecrübem biraz var yazılı sınavı geçtim direksiyonda bir defa kaldım bunun için özel ders almak istiyorum teşekkürler

Eskişehir’de Direksiyon Dersi Arayan Müşteriler

Eskişehir’de direksiyon dersi için direksiyon hocası ya da eğitmeni arayan müşteriler ne gibi isteklerde bulunuyor? Direksiyon dersi tavsiyesi ve fikri vermesi için sizinle paylaşmak istedik.

#1 Araba sürebiliyorum ancak park etmede sıkıntı yaşıyorum ve trafikde tecrübem yok. Bunun için özel direksiyon dersi verecek bir direksiyon eğitmeni arıyorum.

#2 cumartesi 16,00 dan sonra. çok uzun süredir kullanmadım baştan direksiyon dersi ve eğitimi almam gerekiyor.

#3 Hafta içi gündüz özel direksiyon dersi verebilecek tercihen bayan ve sertifikalı bir direksiyon hocası istiyorum. 2008 den beri ehliyetim var ama trafik korkusu nedeniyle trafiğe çıkamıyorum.

#4 Hafta içi akşam ve hafta sonu akşamları benim için uygundur. Araba sürme konusunda 0 olduğumu varsayıp direksiyon dersi almak istiyorum. Trafiğe çıkabilecek, rahatlıkla park yapabilecek hale gelmek istiyorum.

#5 Hafta içi gündüzleri direksiyon dersi verebilecek direksiyon eğitmeni arkadaş ulaşabilir

#6 Sabah 9 dan 14 e kadar herhangi bir saat olabilir .ilk sınavdan kaldım ikinci sınavım bu ay içerisinde

#7 Ehliyeti yeni alacagim yalniz direksiyon sınavına kadar direksiyon özel ders almam lazim gündüz öglen saatlerinde dersler olabilir daha önce otomatik araba kullandim ve trafige ciktim ama ehliyeti manuel alacagim

#8 İş çıkışı saatleri veya hafta sonu ders almak istiyorum.

#9 Hafta sonu dusunuyorum ehliyetim var ama arac surme tecrubem yok ise gidip gelmek icin trafigi ogrenmek icin dusunuyorum

#10 Hafta içi 11.00-14.00 arasi saatlerde ders almak isterim. Orta mah yan yollarda araç kullanabiliyorum ancak TEM ve D-100 de hic tecrubem bulunmuyor. Eskişehir ici aktif arac kullanmak istiyorum.

#11 Aracım var. Ehliyet almamın üstünden zaman geçti, trafiğe çıkmadım. 3aylık bebeğim olduğundan randevu saati konusunda biraz esnek olabilecek (örneğin 12 diye anlaştıysak 12:30’a sarkması gibi), Odunpazarı Çarşı bölgesinde ikamet eden ya da bölgeye gelebilecek anlayışlı, kibar bir direksiyon eğitmeni arıyorum.

#12 E sınıfı ehliyet sahibiyim ama şoförlük tecrübem yok. Şuan sadece pazar günleri özel direksiyon dersi almak istiyorum. Daha önce de ders almıştım.

#13 direksiyon tecrübem biraz var fakat park konusunda problem yaşıyorum

#14 Bu hafta perşembe cuma günü zamanım var. Ama bundan sonra sadece hafta sonlarında zamanım var. Ehliyetim var ama trafige cikamiyorum.Korkularim var ve panik oluyorum.Aktif trafikte arac kullanmak istiyorum.Bu hafta direksiyon dersi almayi cok istiyorum

#15 38 yasındayım , direksiyon deneyımım biraz var ama tek başıma arabayı kullanmaya cesaret edemıyorum . Özel direksiyon dersi pazar günü sabah saatleri olursa güzel olur

#16 Haftaiçi akşam saatlerinde daha önce trafiğe çıkmadım tecrübeli direksiyon hocası ile

#17 park ve dar mesafelerde hamleler için direksiyon dersi almak istiyorum

#18 Hafta içi akşam saatlerinde daha önce hiç trafiğe çıkmadım

#19 Hafta içi sabah saatlerinde olabilir .2006 yılında ehliyetimi aldım.Aldığım sene çok az kullandım.Daha iyi tecrübeli bir hocadan ders alıp trafiğe çıkmak istiyorum

#20 hafta içi veya hafta sonu akşam saatlerinde daha önce hiç trafiğe çıkmadım

#21 14 şubat tarihinden itibaren haftada 2 gün gündüz olabilir. Trafiğe çıkmak için ders almak istiyorum. Tecrübeli bir hoca olmalı


Direksiyon Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Direksiyon Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?