Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış
Düğün Fotoğrafçısı

Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı
9
Düğün Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.500 TL ile 1.900 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyeleri

H
Hatice
İşini severek yapıyorlar. Ne istediysek yapmaya çalıştılar. Biz çok memnun kaldık. Düğün çekimlerimizde de düğün filmografiyi düşünüyoruz.

S
Sevgi S.
Nikahımızda dış çekim fotoğraflarımızı farklı bakış açısıyla ve bizi yönlendirmeleriyle o kadar güzel çekti ki düğünümüzün dış çekimini de yaptırmaya karar verdik. Teşekkürler her şey için.

H
Hatice Şaşmaz
Uygun fiyata beklenenin çok çok üstünde bir kalite ve hizmet... Hem düğün hemde hamile dış çekimimizde bize yardımcı oldu. Biz çekimlerden çok memnun kaldık herkese tawsiye ederiz...

S
Sinem ağır
Hem nişan hem düğün resmimizi çektirdik cok eylenceli geçti tavsiye üzerine tuttuk simdi ise herkeze de tavsiye ederim

M
Murat Girgin
Çekimlerimiz baştan sona tek kelimeyle mükemmel oldu. Antalya'da düğün fotoğrafı çektirecek çiftlerin kesinlikle tanışması gereken bir ekip.


Düğün Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Pamukkale Düğün Fotoğrafçısı Talepleri

M Meltem E.
14 Eylül Cumartesi Günü Saat 19:00 - 24:00 Arası Kına Gecesi Video Fotoğraf Çekimi 15 Eylül Pazar Günü Sabah Yemek ve Gelin Alma, Akşamına İse Düğün Video Fotoğraf Çekimi Düğünden Ayrı Bir Gün Salda ve Lavanta Köyünde Dış Çekim Dron Çekimi Düğün Klibi
B Behiye M.
Çekimin yapılacağı günün erken saatlerinde saat (10.00.11.00 arası gibi)nikah töreni sonrasında dış çekim yaptırmayı düşünüyoruz. Pamukkale veya salsa gölünde Gün batımı fotoğrafları olacak şekilde bir plan istiyoruz.
Ö Özlem A.
Pamukkalede bır mekanda 20:00 da baslayıp 24:00 da bıtecek nısan organzsyonm ıcın vıdeo ve foto cekımı yapılacak 2 gun sonrasında pamukkalede bır kac yerde dış cekım yapmak ıstıyoruz bıze verıcegınız fıyat nedır☺️
M Mehmet Ç.
Kış olduğu icin dış cekim cok olmayacak bir mekanda veya iki mekanda 1-2 saatlik çekim olcak toplamda.studyodada çekim istiyoruz degisik arka planli.sonra ikisinin birleştirildigi bir düğün albumu.
B Bekir B.
21- 22 eylül de 21 eylül gece kına gecesinde video ve fotoğraf çekimi 22 eylül sabahtan öğleye kadar gelin alımı için video ve fotoğraf çekimi Dis çekim ve büyük bir çerçeveli fotoğraf şart
S Semih E.
20 Ağustos Pazartesi günü Salda ve Pamukkale'de dış çekim yaptırmak istiyoruz. Yalnızca çekim günü müsaitliği olan ve çekimlerde drone de kullanan profesyonellerden fiyat talep ediyoruz.
Ü Ümmet Ç.
polis evinde 20/01/2020 günü14:00-16:00 saatleri arasında 25-30 kişinin katılımıyla nişan merasimi ve sonrasında çamlık bömgesinde dış çekim olacak, albüm düzenlenmesini istiyoruz.
G Gamze C.
31 Ağustos Honaz da kına gecesi 1 Eylül oğlan evinde Pamukkale uzunpinar köyünde yemekten itibaren kız alma ve akşam düğünde dış çekim albüm kanvas tablo olacak şekilde
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer