Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Eksiksiz 1 Yaş Bebek Doğum Günü Partisi İçin Düşünmeniz Gereken Her Şey!

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Zaman su gibi akıp geçiyor değil mi? Sanki daha dün onu ilk kez kucağınıza almışsınız gibi. Oysaki koca bir yıl geçmiş. Bir yandan minik farenizin ilk yaşını kutlarken, bir yandan da anneliğinizin birinci yılını kutluyor olacaksınız bir bakıma.

Aileniz için oldukça heyecan verici bir gün olmalı. Ve tahmin ediyoruz ki bu günü yakın arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla da geçirmek isteyeceksiniz. Bunun için bebeğinize yakışacak sevimli mi sevimli bir 1 yaş bebek doğum günü partisi, o günü hatırladığınızda muhtemelen size iyi ki yapmışız dedirtecek. Evet, belki kızınız/oğlunuz kutlamaya dair pek de bir şey hatırlamayacak ama fotoğraflar ve anılar ileride onu mutlu etmeye yetecektir.

Eğer organize etmekten hoşlanıyorsanız 1 yaş bebek doğum günü partisi kesinlikle kendiniz organize edebilirsiniz. Bir yandan elbette düşünecek çok şey var. Ancak planlı bir şekilde ilerleyip bir de yakın bir dosttan yardım istenirse hiçbir iş sizi zorlamayacaktır.

Biz de sizin için küçük bir yapılması ve düşünülmesi gerekenler listesi hazırlamış olalım. Böylece program yapmak çok daha kolay hale gelecektir.


Soru 1: Nerede Olsun?

Öncelikle cevap vermeniz gereken soru1 yaş bebek doğum günü partisi nerede yapmak istediğiniz. Belki güzel bir parkta ya da kafede organize edebilirsiniz. Ancak bize soracak olursanız 1 yaş doğum günü partisi için en uygun mekân bir ev ortamı olacaktır. Çünkü 1 yaşına basmış bebeğinizin günlük belli bir uyku ihtiyacı var. Dolayısıyla ev dışında yapacağınız bir etkinlikte pek rahat edememe durumunuz var maalesef.

Hatta doğum günü saatine karar verirken de bebeğinizin uyku düzenini göz önünde bulundurmanız sizin için iyi olabilir. Mesela bebeğinizin öğle uykusundan önceki ya da sonraki iki saat içinde kutlamanızı yapabilirsiniz. Böylelikle onun enerjisi düşmemiş ve uykusu gelmemiş olur. Parti süresini de çok uzun tutmamak aynı sebeplerden dolayı doğru bir tercih olabilir.


Soru 2: Kimleri Çağıralım?

Elbette partinizin kaç kişilik olacağı evinizin ya da partiyi vermeye karar verdiğiniz mekânın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle böyle özel bir günü birçok yakınınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Ama belki de davetli sayısını minimumda tutmak daha iyi bir fikir olabilir. Bebekler kalabalıklardan pek hoşlanmazlar. Partinin ortasında bebeğinizin kalabalıktan çekinmesini ve korkmasını hiçbir anne istemeyecektir.

Davetli sayısına karar verdiğinizde de davetiyenize karar vermenin zamanı gelmiştir. Davetiye çok kalabalık olmayan bir grup için gereksiz gözükebilir belki ancak ileride saklayıp çocuğunuza gösterebileceğiniz çok güzel bir detay. Davetiyeyi bir yerde yaptırabileceğiniz gibi kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Özellikle el işiyle uğraşmayı seviyor ve yaratıcı bir yöne sahipseniz 10-20 kişilik bir gruba davetiye hazırlamak çok keyifli olacaktır. Üstelik el yapımı bir davetiye çok daha kıymetli.


Soru 3: Dekorasyon, Tema ve Diğer Her Şey Nasıl Olmalı?

1 yaş bebek doğum günü partisi asıl parti yapacak şey tabii ki partinin teması, süslemeleri, dekorasyonu, pastası, atıştırmalıkları ve eğlenceleri olacak. Öncelikle hoşunuza gidecek bir tema belirlemeniz diğer her şeye karar vermenizi kolaylaştıracak. Örneğin bir uzay teması deneyerek pasta, süsleme ve dekorasyonunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz. Teker teker bir şey ifade etmeyecek parçaları birleştirdiğinizde bütün olarak çok daha anlamlı olacak. Uzay temalı bir pasta, roket ve yıldız şeklinde süslemeler, peçete ve kullanılacak kağıt ve karton ürünleri de temaya uygun seçebilirsiniz. Belki de gülümseyen küçük güneş sistemi maketlerini etrafa asarsınız. Hem kız hem de erkek çocuklar için düşünülebilecek bir tema olabilir. Bu konuyu daha detayları incelediğimiz En Güzel Bebek Doğum Günü Süsleme Örnekleri başlıklı yazımıza da mutlaka göz atın.

Hoşunuza gitmediyse daha farklı temalardan devam edebilirsiniz. Mesela denizkızı, gökkuşağı, boynuzlu at veya makaron… Nasıl bir tema bulup onu nasıl uyarlayacağınız tamamen sizin zevkinize ve isteğinize kalmış durumda!


En İyi Bebek Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Bebek Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Eksiksiz 1 Yaş Bebek Doğum Günü Partisi İçin Düşünmeniz Gereken Her Şey! için en iyi profesyonel listesi
4.9 44 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sevimli ve Kolay Bebek Doğum Günü Kurabiyeleri Tarifleri 1 Yaş Kurabiyesi Tarifi, Yapımı ve Süslemeleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Doğum Günü Poster Örnekleri Bebeğinizin İlk Doğum Günü Hazırlıkları, Fikirleri ve En Güzel Önerileri En Sevimli ve Güzel 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri 1 Yaş Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Süsleme Modelleri Ay Ay Bebek Konseptleri ve En Güzel Konsept Örnekleri 1 Yaşındaki Bebeğe Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir? 1 Yaş Doğum Günü Davetiyesi Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri 1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları Listesi ve En İyi İlk Doğum Günü Fikirleri 1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılır? En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Seti Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Süslemeleri ve Fikirleri En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Hazırlama En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri, Kız, Erkek Bebek Önerileri Bebek Doğum Günü Hazırlıkları: Birbirinden Güzel Parti Bardakları Bebek Doğum Günü Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Bebek Fikirleri Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri En Güzel Bebek Doğum Günü Süsleme Örnekleri ve Fikirleri Bebek Doğum Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri Fikirleri ve Örnekleri 1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri Fikirleri ve Örnekleri En Güzel Bebek Doğum Günü Kıyafetleri - 1 Yaş, 2 Yaş Bebek Fikirleri En Güzel Bebek Anı Defteri Modelleri ve Örnekleri Bebek Çikolatası Fiyatları ve Birbirinden Güzel Modelleri Bebek Doğum Günü Süslemeleri Yapımı ve Modelleri Birbirinden Sevimli Bebek Doğum Günü Hediyeleri ve Örnekleri En Güzel Bebek Doğum Günü Konseptleri ve Hazırlıkları Kız bebek 1 yaş doğum günü fikirleri Bebek Doğum Günü Süsleri İçin Harika Öneriler Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri Fikirleri 1 Yaş Bebek Doğum Günü Kıyafetleri için Harika Öneriler Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri 1 Yaş Kız Bebek İçin Doğum Günü Kıyafet Önerileri En Güzel Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Elbisesi Fikirleri İkiz Bebek Doğum Günü Partisi Organizasyon Fikirleri Erkek Bebek Doğum Günü Kostümleri Örnekleri 1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Kıyafet Önerileri ve Modelleri Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri - En Güzel Doğum Günü Partisi Fikirleri 1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri Fiyatları ve En Güzel Hediyelik Fikirleri 2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?