Ankastre Mutfak Modelleri 2017 Trendleri

1168

Ankastre mutfak modelleri, mutfağında derli toplu bir görüntü isteyenler için biçilmiş kaftandır. Mutfağınızda modern ve kullanışlı bir tasarım oluşturmak için ankastre mutfak seti kullanabilirsiniz.

Ankastre Mutfak Modelleri İçin Harika Fikirler

Son yıllarda ankastre mutfak modelleri oldukça gelişti ve değişti. Günümüzde kahve makinası bile ankastreye gömülebiliyor. Bu da mutfağında geniş alan isteyen ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak isteyenler için uygun olacaktır.

Mutlaka incele:  Kullanışlı ve Dekoratif Mutfak Raf Modelleri

1Küçük Mutfaklar İçin Ankastre

Ankastrelerin sadece büyük mutfaklara uygun olduğunu ve büyük mutfaklarda hoş duracağını düşünüyorsanız yanıldığınızı söyleyebiliriz. Aksine kullanışlı bir mutfak için ankastre uygun bir seçenektir. Mutfağınıza uyumlu bir ankastre takımıyla şık bir tasarım da yapabilirsiniz.

2Bordo Ankastre Mutfak Seti

Geniş ve ferah bir mutfağınız varsa ve mutfağınızın geri kalanına açık renkler hakimse bordo bir ankastre seti yaptırabilirsiniz. Düz bir ankastre tasarımındansa biraz daha dekoratif bir tasarım istiyorsanız bu görselde olduğu gibi kavisli bir ankastre seti tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Salon Dekorasyonu Önerileri

3Kırmızı-Siyah Ankastre Mutfak Seti

Ankastrelerde sadece tek renk kullanılmıyor. Aynı anda iki hatta daha fazla renk de kullanabilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renkler kullanırsanız daha şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Kırmızı ve siyah renkler birbiriyle oldukça uyumlu olacaktır.

5Siyah Ankastre Seti

Ankastre setinizde renk olarak siyah kullanmak istiyorsanız mutfağınızın geniş olması gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca mutfağınızda başka yerlerde koyu renkler kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde mutfağınızda sıkıcı bir görüntü oluşabilir.

6Desenli Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastrelerde desen pek fazla görülen birşey değil ama doğru mutfakta doğru desenler kullanıldığı zaman ortaya çıkan sonuç çok güzel oluyor. Bu görseldeki desenler abartısız ve şık görünüyor. Desen olarak ve renk olarak kendi zevkinize göre modeller inceleyebilirsiniz.

En Şık Ankastre Mutfak Modelleri

Eviniz için ankastre mutfak seti yaptırmak istiyorsanız önceden kararınızı doğru vermelisiniz. Ankastreyi yaptırdıktan sonra pişman olmak istemiyorsanız modelleri iyice incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca Mutfak Dekorasyon Fikirleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

ankastre-mutfak-modelleri-7 ankastre-mutfak-modelleri-8 ankastre-mutfak-modelleri-9 ankastre-mutfak-modelleri-10 ankastre-mutfak-modelleri-11 ankastre-mutfak-modelleri-12 ankastre-mutfak-modelleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!