Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları İçin Sıcak Öneriler

Birbirinden güzel Antalya fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3200

Hayatınızı birleştirdiğiniz o unutulmaz anın özel bir şekilde kutlanması hem sizi hem de eşinizi mutlu edecektir. Sıcak bir ortamda eski günleri sevgiyle anacağınız romantik bir yemek size unutulmaz anlar yaşatacaktır. Antalya evlilik yıldönümü mekanları hakkındaki önerilerimizi dikkate alarak eşinizle yeni anılar biriktireceğiniz güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları

Doğanın güzellikleriyle donatılmış Antalya’da özel günleri kutlamak için mekan konusunda sıkıntı yaşamanız imkansız ama onlarca seçenek arasından en sakin ve huzurlu Antalya evlilik yıldönümü mekanlarını sizin için mercek altına aldık.

Mutlaka incele:  Antalya Bando Takımı Kiralama Fiyatları

1Ship Inn by Melissa’s & Vanessa’s

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları için Ship Inn by Melissa’s & Vanessa’s

Ship Inn by Melissa’s & Vanessa’s Atatürk Kültür Parkı içinde yer alan etrafı çam ağaçları, üç yapay gölet ve rengarenk çiçeklerle çevrili küçük bir cennet. Şehrin gürültüsünden ve stresinden uzakta, romantizm ve huzurun doruklarında bir akşam geçirmek için ideal.

Ship Inn by Melissa’s & Vanessa’s Adres: Dumlupınar Bulvarı ATATÜRK Kültür Parkı içi No:329
Ship Inn by Melissa’s & Vanessa’s Telefon: 0 242 238 52 35

27 Mehmet Restaurant

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları için 7 Mehmet Restaurant

Geleneksel tatları yeniliklerle biçimleyen 7 Mehmet Restaurant, Antalya’nın dağlarının yaylalarının, tarlalarının organik ürünlerinin geleneksel yöntemlerle müşterilerine sunuyor. Eşsiz manzarası ve kaliteli hizmeti ile özel bir akşam yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Mutlaka incele:  Antalya Evlilik Teklifi Mekanları İçin Sıcak Öneriler

7 Mehmet Restaurant Adres: Meltem Mah. Dumlupınar Bulv. Antalya Kültür Parkı No:201
7 Mehmet Restaurant Telefon: +90 242 238 52 00

3Vanilla Lounge

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları için Vanilla Lounge

Osmanlı mimarisinin hakim olduğu tarihi atmosferi ile dikkat çeken Vanilla Lounge, Dünya mutfağının en seçkin örneklerini sıcak ve huzur dolu bir ortamda tatmak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Vanilla Lounge Adres: Hesapcı Sokak (Hesapcı Street) No 33, Kaleiçi
Vanilla Lounge Telefon: (0242) 247 6013

4Lara Balık Restaurant

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları için Lara Balık Evi

Antalya’nın en büyük restoranlarından olan Lara Balık evi mükemmel bir manzaraya sahip. Rakı balık denilince akla ilk gelen mekan olan Lara Balık Evi’nde romantik yemeğinize Antalya Körfez manzarası da eşlik edecek.

Mutlaka incele:  Antalya Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Lara Balık Evi Adres: Konyaaltı Caddesi Kent Meydanı Arapsuyu
Lara Balık Evi Telefon: 0 (242) 229 80 15

5Agatha Lodge & More

Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları
Antalya Evlilik Yıldönümü Mekanları için Agatha Lodge & More

Agatha Lodge & More yerel ve uluslararası lezzetlerin bir arada yer aldığı otantik ve mistik bir restoran. Sıcak atmosferi ile ön plana çıkan mekanda şaraplarınızı yudumlarken birbirinize yeniden aşık olmanız işten bile değil.

Agatha Lodge & More Adres: Kılınçarslan Mh., Hesapçı Sokak, 07980 Muratpaşa/Antalya
Agatha Lodge & More Telefon: 0 (242) 242 50 82

Evlilik Yıldönümü İçin Sürpriz ve Hediye Önerileri

Birlikte bir yaşama adım attığınız günü her yıl hatırlamak ve mutluluğunuzu perçinlemek için evlilik yıldönümü kutlamalar oldukça önemlidir. Bu özel gün için nasıl bir sürpriz yapacağınıza ve eşinize alacağınız hediyeye karar vermediyseniz Evlilik Yıldönümü İçin Sürpriz ve Hediye Önerileri hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!