Aydın Düğün Salonları Listesi

479

Aydın’da düğün yapacaksanız hem konum olarak kolay ulaşılabilir hem de sizin zevkinize hitap eden bir düğün salonu bulmalısınız. Sizin için hazırladığımız Aydın düğün salonları listesinde zevkinize uygun bir düğün salonu bulabilirsiniz.

Aydın Düğün Salonları Önerileri

Aydın düğün salonları arasından seçiminizi yaparken sizin zevkine hitap etmesine, misafirlerinizin rahat edebileceği bir tasarımı olmasına ve ulaşımının kolay olmasına özen gösterin. Mümkünse düğün salonuna görüşmeye giderken toplu taşıma araçları kullanın. Böylece toplu taşımayla nasıl ulaşıldığını da görmüş olursunuz.

Mutlaka incele:  Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

1Safir Aydın Düğün Salonları

Safir Düğün Salonu, şehir merkezinden 1 km uzaklıkta, minibüslerin çalıştığı bir güzergahta yer alıyor. Açılır-kapanır camları sayesinde yazlık ve kışlık olarak kullanılabiliyor. Salonun net kullanım alanı 1040 metrekare ve 1000 kişilik oturma kapasitesine sahip. Ayrıca 3000 metrekarelik bir otopark alanı bulunuyor. Sis ve volkan gösterileri, ses yalıtımı, son sistem ışık ve ses düzeni de mevcut.

Adres: Aydın Muğla Karayolu Üzeri 1. Km Efeler/AYDIN

Mutlaka incele:  İzmir Nişan Organizasyonu Fiyatları

Telefon: 0256 226 26 63

2Hasmahal Kır Bahçesi

Hasmahal Kır Bahçesi Aydın-Denizli Yolu 4.km’de kurulmuş. Özgün bir mimariye ve doğayla kucaklaşan bir konsepte sahip. Kışın düğün yapacaklar için 700 kişi kapasiteli kış bahçesi ve yazın doğayla iç içe bir düğün hayal edenler için 1200 kişi kapasiteli Hasmahal Kır Bahçesi isimli iki adet mekanı var. Aydın düğün salonları, yüksek kapasiteli otopark, gelin-damat odası, kapalı ve açık oyun alanı da bulunuyor.

Adres:  Aydın-Denizli Karayolu Üzeri 4. Km/Aydın

Telefon: 0256 281 16 16

3Han Otağ Didim Kır Bahçesi

Han Otağ Didim Kır Bahçesi, doğayla iç içe konumu ile kır düğünü seven için uygun bir mekan. 1000 kişilik açık alanı, 300 kişilik kapalı alanı mevcut. Aracıyla gelenler için otopark alanı da var. Yemekli-yemeksiz düğün imkanı, ışık, ses ve sahne hizmeti, after party alanı imkanları bulunuyor.

Mutlaka incele:  İzmir Drone Kiralama Fiyatları

 Adres: Akköy Mh. Kocabahçe Cd. No:1 Didim

Telefon: 0543 814 92 90

İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Olur?

Evlenmeyi düşünüyorsanız ve yapacağınız düğünün dinimize uygun olmasını istiyorsanız her şeyin usullere uygun olması için İslami düğün organizasyonu ile ilgili bilgi almalısınız. Sizin için hazırladığımız İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Olur? isimli yazımız size yardımcı olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!