Aynalı Söz Tepsisi Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3268

Söz töreniniz için hazırlıklara başladıysanız her bir detayı incelikler planlıyorsunuz demektir. Söz törenleri hazırlıklarında en çok ilgi çeken ise söz tepsisi hazırlamadır. Yüzüklerinizi takarken şık bir tepsi ile sunulmasını istiyorsanız aynalı söz tepsisi modelleri tam da size göre.

En güzel aynalı söz tepsisi modelleri

Söz tepsisi yüzüklerin ve makasın getirildiği anlam olarak önemli olan araçlardan biri. Dolayısıyla bu tepsiyi süslemek ve gösterişli hale getirmek de önemli oluyor. Son zamanların trendi aynalı söz tepsisi modellerine göz atmak veya kendi aynalı tepsinizi yapmak için fikir almak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir?

1Aynalı Söz Tepsisi Malzemeleri

Söz tepsinizi kendiniz süslemek istiyorsanız birkaç malzemeye ihtiyacınız olabilir. Bu tepsi modeli için ihtiyacınız olan malzemeler arasında ayna, yapma çiçek, sim, boncuk, kurdele veya ışıltı taşlar yer alıyor. Üzerine baş harflerinizi yerleştirmek için yapışkanlı harfler de alabilirsiniz.

2Aynalı Söz Tepsisi Yapımı

Aynalı bir tepsi satın alarak üzerini kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Eğer aynalı bir tepsi bulamıyorsanız şık bir tepsi satın alabilir, bir camcıda aynayı tepsinin boyutlarına göre kestirebilir ve güçlü bir yapıştırıcıyla tepsinin zeminine yapıştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İsteme Tepsisi Modelleri, En Güzel İsteme Çikolatası Süsleme Örnekleri

3Çiçekli Tepsi Süslemeleri

Söz tepsisinin gösterişli olmasını istiyorsanız yapma çiçekler kullanabilirsiniz. Tepsinin bir köşesine farklı renklerde çiçekler yapıştırabilir, makasın üzerine de aynı çiçeklerden küçük boyutta bir çiçek yapıştırabilirsiniz. Çiçeklerin rengini elbisenize göre seçerseniz uyum yakalayabilirsiniz.

4Söz Tepsisi Aksesuarları

Söz tepsilerinde yüzükler ve makasın yanı sıra farklı aksesuarlar da yer alabiliyor. Yüzükleri direkt olarak tepsinin üzerine koymak yerine kalpli minik kutucuklara koyabilirsiniz. Ayrıca kuş, çiçek ya da kalpli biblolar kullanarak tepsinin üzerini süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Sandığı Süsleme Örnekleri

5Dantelli Söz Tepsisi Modelleri

Tepsinin etrafını renkli dantellerle çevreleyerek elde edebileceğiniz bu tepsi modeli de söz için muhteşem görünüyor. Dantelin renginde çiçek ya da kalp süslemesi ile bütünlük yakalayabilirsiniz.

6Taşlı Söz Tepsisi Modelleri

Söz tepsinizin gösterişli ve şık olmasını istiyorsanız ışıltılı taşlarla da süsleyebilirsiniz. Zemini aynalı tepsinin kenarlarına taşlar yapıştırabilir ve aynı taşları makasta da kullanabilirsiniz.

İsteme Tepsisi Modelleri, En Güzel İsteme Çikolatası Süsleme Örnekleri

Daha farklı fikirler edinmek için daha önce derlediğimiz İsteme Tepsisi Modelleri, En Güzel İsteme Çikolatası Süsleme Örnekleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!