Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri

En güzel bebek doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2949

Bebeğinizin doğum günü hazırlıklarını yaparken ona giydireceğiniz elbiseye de karar vermelisiniz. Doğum gününe özel, şık ve sevimli bir elbise alabilirsiniz. Bebek doğum günü elbiseleri modellerine göz atarak bebeğiniz için en uygun elbiseyi seçebilirsiniz.

En Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri

Bebek doğum günü elbiseleri modellerini inceleyerek bebeğinizin doğum günü için en uygun elbiseyi bulabilirsiniz. Konseptli bir doğum günü olacaksa konseptin renklerini taşıyan bir elbise satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Ev Ayakkabısı Modelleri

1Payetli, Mor Doğum Günü Elbisesi

Bebeğinizin doğum günü için mor ve payetli bir elbise satın alabilirsiniz. Üstünde simler ve parıltılar olan bir elbise çok şirin olacaktır. Yaz aylarında doğum günü yapacaksanız kısa kollu, şirin bir elbise alabilirsiniz. Eğer doğum günü soğuk aylara denk geliyorsa elbise yine kısa kollu olabilir ama elbiseyle uyumlu bir hırka mutlaka giydirin.

2Çiçekli Bebek Elbisesi

Bebeğinizin doğum günü yaz aylarına denk geliyorsa ve doğum gününü evinizin bahçesinde ya da açık bir alanda yapacaksanız ona çiçekli bir elbise alabilirsiniz. Çiçekli ve üç boyutlu elbiseler bebeklerin üstünde çok hoş duruyor. Yaz çiçeklerinin güzel renklerini üstünde taşıyan bu elbise, fotoğraflarda da sevimli duracak.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Doğum Günü Mekanları Önerileri

3Pembe Bebek Doğum Günü Elbisesi

Bebeğinize pembe renk, güzel bir elbise alabilirsiniz. Açık pembe bebeğinize çok yakışacaktır. Tüllü, pembe bir bebek elbisesi doğum günü için en ideal elbiselerden biridir. Üstünde bir fiyongu ya da kurdelesi olan bir elbise satın alabilirsiniz. Aynı renk ayakkabılar ve aksesuarlar da alabilirsiniz.

4Pamuk Prenses Elbisesi

Bebeğinizin doğum günü için ona bir Pamuk Prenses elbisesi alabilirsiniz. Pamuk Prenses temalı bir doğum günü yapacaksanız ona bu temaya uygun elbise almalısınız. Pamuk Prenses elbiseleri hala çok seviliyor. Hazırlayacağınız Pamuk Prenses teması için birbirinden şirin prenses elbiseleri bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Elbise Modelleri ve Abiye Önerileri

5Koyu-Açık Pembe Tütü Elbise

Bebeğinize doğum gününde uygun koyu ve açık pembe renginden oluşan sevimli bir elbise giydirebilirsiniz. Son yıllarda tütülü elbiseler çok moda ve bebeklere bu tarz elbiseler çok yakışıyor. Bebeğinize doğum günü için bu tarz bir elbise alabilirsiniz.

Evde Bebek Doğum Günü Süslemeleri Yapımı

Bebeğinizin doğum günü için evinizi istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. En güzel doğum günü süslemeleri ve yapımı için Evde Bebek Doğum Günü Süslemeleri Yapımı isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!