Beşiktaşlı Sevgiliye Hediye Fikirleri

2560

Sevgiliye hediye almak oldukça zevklidir. Eğer fanatik bir sevgiliniz varsa onun tuttuğu takıma uygun bir hediye alabilirsiniz. Beşiktaşlı sevgiliye hediye alacaksanız yazımızın geri kalanını okuyabilirsiniz.

Beşiktaşlı Sevgiliye Hediye Önerileri

Beşiktaşlı sevgiliye hediye alırken mümkün olduğunca lisanslı ürünler satın almaya özen gösterin. Bu sayede sevgilinize hediye alırken onun tuttuğu takıma da destek olmuş olacaksınız.

Mutlaka incele:  Evlilik Yıldönümü Mektubu Örnekleri ve En Güzel Fikirleri

1Beşiktaşlı Pasta Modelleri

Pastasız doğum günü olmaz. Sevgilinizi şaşırtmak ve ilk andan itibaren mutlu etmek isterseniz ona Beşiktaşlı bir pasta yapabilirsiniz. Bu pastayı yapmak pek kolay değil. Şeker hamuruyla aranızın iyi olması gerekiyor. Eğer pasta yapmayı bilmiyorsanız onun için Beşiktaşlı bir pasta yaptırabilirsiniz.

2Beşiktaş Kurabiyeleri

Beşiktaşlı sevgilinizin gözü kadar midesine de hitap etmek istiyorsanız ona Beşiktaş kurabiyeleri yapabilirsiniz. Bu kurabiyeleri yapmak biraz zor. Kurabiye yapımı konusunda becerikliyseniz yapabilirsiniz ya da eğer isterseniz bu kurabiyelerden yapan pastanelerden de yardım alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çocuğa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

3Yılın Fanatiği Ödülü

Normalde ödül konseptli hediyeler fazla sıradan ve klasiktir ancak Beşiktaşlı bir sevgiliniz varsa bu plaket onun çok hoşuna gidecektir. Sevgilinizin adını ve resmini üstüne bastırırsanız çok daha kişiye özel bir Beşiktaşlı sevgiliye hediye olur.

4Beşiktaşlı Termos Matara

Sevgiliniz çay ve kahve seven biriyse ona termos matara hediye edebilirsiniz. Bu matarayı sevgiliniz severek, uzun yıllar kullanacaktır. Lisanslı bir ürün alarak sevgilinizin tuttuğu takıma da destek verebilirsiniz.

6Beşiktaşlı Solmayan Güller

Futbol topu görünümlü bir kasenin içerisinde siyah-beyaz renkte solmayan güller.. Bu güller gerçek ve 2-3 sene boyunca hiç bir bakıma ihtiyaç durmadan diri kalabiliyorlar. Eğer sevgiliniz için Beşiktaşlı sevgiliye hediye olarak şık ve romantik bir hediye arıyorsanız bu güllere mutlaka bir şans vermelisiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek sevgiliye hediye almak, kadın sevgiliye hediye almaktan daha zordur. Erkek sevgiliye hediye alacaksanız ve nasıl bir hediye alacağınız konusunda bir fikriniz yoksa Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri isimli yazımız size yol gösterebilir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!