Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları ve Önerileri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Evlenirken, evinize yeni eşya almak oldukça masraflı bir iştir. Tek tek mobilya seçmek ve bu mobilyalara ayrı ayrı para ödemek yerine düğün paketleri daha karlı olacaktır. Ayrıca taksit yaptıracaksanız tek bir yere borç ödemek ekonomik açıdan da sizi daha az yorar.


Düğün Paketleri İçin Harika Fikirler

Farklı mobilya firmaları ve ev eşyaları satan mağazalar birbirinden farklı düğün paketleri hazırlarlar. Hangi firmanın nasıl paketler hazırladığını internet sitelerinden ya da mağazayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.


Düğün Paketleri Oturma Grupları

Mobilya mağazalarının düğün paketlerinde genellikle modern tarzda mobilyalar yer alır. Bu paketler yeni evleneceklere yönelik olduğu için mobilyalar da modern görünümde olur. Mağazadan temin edebileceğiniz bir katalogtan zevkinize uygun bir oturma grubu seçebilirsiniz.


Televizyon Ünitesi

Düğün paketlerinde genellikle televizyon ünitesi de oluyor. Bu televizyon ünitesinin özellikleri düğün paketinin fiyatına göre daha kapsamlı olabiliyor. Seçeceğiniz televizyon ünitesinin oturma grubunuzla uyumlu olmasına özen göstermenizi öneriyoruz.


Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımınızı oturma grubunuzla aynı odaya koyacaksanız bu takımı da odanın geri kalan kısmıyla uyumlu olmasına özen göstermenizi öneriyoruz. Yemek odasındaki masanın büyüklüğü ve dolap gibi diğer mobilyalar da yine düğün paketinin fiyatına göre farklılık gösterebilir.


Yatak Odası Takımı

Klasik bir düğün paketi genellikle oturma grubu, yemek odası ve yatak odası takımından oluşur. Her şey dahil düğün paketlerinin de olmazsa olmazı bu mobilyalardır. Yatak odası takımı yatak, baza, başlık, gardıroptan oluşur. Bazen küçük komodinler de eklenebilir.


Beyaz Eşya Düğün Paketleri

Bazı mağazalarda düğün paketlerine beyaz eşyalar da dahil oluyor. Özellikle her şey dahil paketlerde mobilyalarla beraber beyaz eşyanızı da alabilirsiniz. Mağazalar, düğün paketlerine belli bir beyaz eşya seti koyuyorlar ve bu seti satın almak zorunda kalıyorsunuz ancak bazı mağazalar ekstra ücretle size istediğiniz eşyaları verebilir.


Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları

Her şey dahil düğün paketleri fiyatları, mobilyaların ve beyaz eşyaların özelliklerine göre değişse de ortalama 10-15 bin TL civarındadır.


En İyi Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Evlilik Teklifi Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları ve Önerileri için en iyi profesyonel listesi
4.9 44 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
HAFTANIN EN İYİLERİ! (26 Ocak - 1 Şubat 2023) Evlenme Teklifi Fikirleri için Etkileyici Öneriler 2 Kişilik Tekne Kiralama Fiyatları, Teknede Organizasyon Fikirleri Romantik Evlenme Teklifleri İçin Şaşırtıcı Evlilik Teklifi Önerileri Birbirinden Yaratıcı ve Sürpriz Evlenme Teklifi Fikirleri Listesi Yüzük Dövme Modeli İçin Harika Öneriler Evlilik Yüzüğü Modelleri İçin Farklı ve Yaratıcı Öneriler En Güzel Evlilik Teklifi Yüzükleri, Yüzük Seçimi Tavsiyeleri Sürpriz Evlilik Teklifleri İçin Harika Fikirler Evlilik Teklifi Ederken Verilecek En Güzel 10 Yüzük Modeli Evde Evlenme Teklifi İçin Sürpriz ve Romantik Öneriler Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları Örnekleri, Fikirleri Evlenme Teklifi Pankartları Yazıları - Etkileyici Evlilik Teklifi Fikirleri İlginç Evlilik Teklifleri İçin Etkileyici Öneriler Evlilik Teklifi Çiçekleri, Evlilik Teklifi İçin Hangi Çiçekler Tercih Edilmeli? Yat Kiralama Fiyatları - Tekne Kiralama Ne Tür Etkinlikler İçin Uygundur? Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı? Düğün Mekanına Göre Gelinlik Seçimi Düğün Tebriği Örnekleri, Evlilik Tebrik Mesajları En Güzel Düğün Şarkıları Müzik Listesi İslami Düğün Organizasyonu Nasıl Olur? Düğün Arabası Seçimi İçin Alternatifler Düğün Kartları Modelleri, Yazıları ve Tavsiyeleri En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri En Güzel Düğün Davetiyeleri Modelleri, Fikirleri, Tavsiyeleri Düğün Sahne Süslemeleri Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Mevlütlü Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır? Dini Düğün Hazırlıkları Dans Şarkısı Önerileri - Düğünlerin Vazgeçilmez 11 Dans Şarkısı Düğün Ilahileri Listesi İçin Birbirinden Güzel Öneriler Düğünlerde Çalınan Oyun Havaları Listesi Düğün Giriş Müzikleri İçin Harika Öneriler
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?