Evlilik Yüzüğüne Alternatif Olabilecek En İyi 10 Yüzük Dövme Modeli

16204

Çiftlerin hayatlarını birleştirmelerini simgeleyen evlilik yüzüğü, farklı modellerle farklılaşırken birçok çift daha modern ve marjinal seçimler de yapabiliyor. Eğer siz de evlilik yüzüğü tercih etmeyecek çiftlerdenseniz size harika fikirler verebilecek yüzük dövme modeli arasından seçim yapabilirsiniz.

İşte Birbirinden Güzel 10 Yüzük Dövme Modeli

Çiftler tarafından çok sevilen yüzük dövmesi modelleri, biririnden faklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor, çiftlere minimal tasarımlardan, üçgen tasarımlara çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Mutlaka incele:  Kına Nasıl Hazırlanır? Malzemeleri Nelerdir?

1Minimal yüzük dövme modeli

İki kişinin de yüzük parmağında bulunacak olan bu dövmeyi minimal tasarımlardan seçebilirsiniz. Yalnızca parmağı çerçeveleyecek ince bir şerit olan bu dövme hem şık hem de sade bir yüzük dövme şekli.

2Romantik yüzük dövme modeli

Seçimlerini daha modern ve romantik tasarımlardan yana yapmak isteyenler el yazısı ile yazılmış isimleri de tercih edebilir. Eşinizin isminin yer alacağı yüzük parmağınız, yüzükten daha iyi bir seçim olabilir.

4Aşk temalı yüzük dövmesi

Parmağın tam üstünde görünür bir dövmeye sahip olmak istemeyenler parmağın iç kısmında yer alabilecek bu tarz bir dövme tercih edebilir. Love yazılı veya sonsuzluk temalı bu dövme aynı zamanda son dönemde çiftlerin en sık tercih ettiği dövme tasarımları arasında yer alıyor.

5Üçgen yüzük dövmesi

Minimal dövme trendi içerisinde yer alan üçgen dövmeleri, eşinizle birlikte yaptırarak hem evlilik yüzüğü görevi görmesini sağlayabilirsiniz hem de şık dövmenizin tadını çıkarabilirsiniz.

6Kalp şeklinde yüzük dövme

Yine minimal ama çok sevimli bir dövme olan bu minik kalpler de tercih edebilir. Özellikle pikselli görüntünün son derece trend olmasının yanı sıra renkli dövmeler de çok sık tercih ediliyor.

7Evlilik tarihi

Yapılabilecek en iyi çift yüzük dövmesi de parmaklarınıza evlilik tarihinizi kazıyan dövme. İster tanışma tarihinizi isterseniz evlilik tarihinizi dövme yaptırabilirsiniz. Bu tarz sayılı ya da yazılı dövmeleri parmağın iç tarafında yaptırmanız çok daha ideal.

Mutlaka incele:  Papyonlu Damatlık Modelleri

8Baş harflerinizin yazıldığı dövme modelleri

Yine parmağınızın iç tarafına eşinizin baş harfini dövme yaptırabilirsiniz. Bu tarz isim ya da harf dövmeleri, evlilik için çok daha ideal.

9Mr. Mrs. yazılı yüzük dövmesi

Son dönemin en trend yüzük dövmesi de çiftlerin yaptırdığı Mr. and Mrs dövmeleri oldu.

10Birbirini Tamamlayan Yüzük Dövme Modelleri

İsterseniz yüzük dövmesi olarak birbirini tamamlayan tasarımları da tercih edebilirsiniz. Özellikle anahtar-kilit dövmesi, birbirinizi tamamladığınızı ifade etmek için güzel bir seçim olabilir.

11Son olarak sizi yansıtan tasarımlar da güzel seçenekler arasında

Klasik yüzük dövmelerinin yanı sıra sizi yansıtan bir tasarımı da parmaklarınızın üzerinde taşıyabilirsiniz. Bir kuş, kelebek ya da ağaç figürü seçebilirsiniz. Hatta kendinizin tasarladığı bir figür ile hem size özel hem de evliliğin bağlılığına yakışır bir dövmeye ulaşabilir, hayatınız boyunca da bu dövmeyi taşıyabilirsiniz.

Evlilik Yüzükleri İçin Öneriler

Ben geleneklerden şaşmam diyorsanız, sayısız evlilik yüzük modelleri arasında size uygun olanı bulmaya çalışmalısınız. İşinizi biraz kolaylaştırmak isterseniz, evlilik yüzük modelleri için sunduğumu önerilere göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!