Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekerleri eskilerden beri dağıtılıyor. Artık bir gelenek haline gelmiş olsa da hala çok popülerler. Son yıllarda klasik nikah şekerleri yerine ilginç nikah şekerleri daha çok rağbet görüyor. Eskiden farklı malzemeler bulmak kolay olmadığı için klasik modeller daha çok tercih edilse de günümüzde bu değişti.


En İlginç Nikah Şekerleri

Nikahınıza gelen misafirlerinize dağıtmak üzere ilginç nikah şekerleri yaptırabilirsiniz. Nikah şekerleri artık o kadar güzel yapılıyor ki biblo olarak dahi kullanılabilir. Eğer nikah şekerinizin unutulmaz olmasını istiyorsanız süs eşyası olarak kullanılabilecek modeller tercih edebilirsiniz.


Kuş Kafesi Nikah Şekeri

Eğer misafirlerinize sade ama sevimli ilginç nikah şekerleri vermek istiyorsanız bu nikah şekeri en uygun seçimlerden biri olacaktır. Arkasına eklediğiniz minik bir mıknatısla buzdolabına da yapıştırılabilen bu nikah şekeri hoş bir hediye olabilir. Kafesi sevdiğiniz renkte çiçeklerle süsletebilirsiniz.


Faytonlu Nikah Şekerleri

Faytonları seviyorsanız ilginç nikah şekerleri faytonlu modellerden biri olabilir. Eğer gerçeğe uygun olsun istiyorsanız nikah şekerinizi ahşaptan da yaptırabilirsiniz. İstediğiniz ve konsepte yakışan renklerde danteller ve çiçekler kullanarak süsleyebilirsiniz.


Bisikletli Nikah Şekerleri

Fayton size fazla klasik geldiyse bisikletli ilginç nikah şekerleri de yaptırabilirsiniz. Bu şekerler de süs eşyası olarak kullanmak için oldukça uygun hatta farklı renklerde yaptırırsanız aynı aileden birkaç kişi nikah şekeri aldığında evlerine güzel süs eşyaları da hediye etmiş olursunuz.


Yastık Nikah Şekerleri

Annelerinizin çeyizinde bu çift kişilik uzun yastıklardan mutlaka görmüşsünüzdür. İşte o yastıkların minyatür bir versiyonu olan bu yastık da güzel bir hediye olacaktır. Nikah şekerinize görseldeki gibi nazar boncuğu takabilirsiniz ancak sade olarak da dağıtabilirsiniz. Çengelli iğnenin zamanla paslanarak iz bırakabileceğini unutmayın.


Nikah Şekerleri İçin Değişik Fikirler

Nikah şekeri yaptırmak için biraz daha değişik fikre ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz modellere göz atarak en azından bir fikir edinebilirsiniz. Belki aradığınız nikah şekeri olmayabilirler ama hayalinizdeki nikah şekerini tasarlamaya yardımcı olabilirler. Ayrıca nikah şekerinizi evinizde kendiniz yapmak istiyorsanız Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

 


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 41 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?