Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekerleri eskilerden beri dağıtılıyor. Artık bir gelenek haline gelmiş olsa da hala çok popülerler. Son yıllarda klasik nikah şekerleri yerine ilginç nikah şekerleri daha çok rağbet görüyor. Eskiden farklı malzemeler bulmak kolay olmadığı için klasik modeller daha çok tercih edilse de günümüzde bu değişti.


En İlginç Nikah Şekerleri

Nikahınıza gelen misafirlerinize dağıtmak üzere ilginç nikah şekerleri yaptırabilirsiniz. Nikah şekerleri artık o kadar güzel yapılıyor ki biblo olarak dahi kullanılabilir. Eğer nikah şekerinizin unutulmaz olmasını istiyorsanız süs eşyası olarak kullanılabilecek modeller tercih edebilirsiniz.


Kuş Kafesi Nikah Şekeri

Eğer misafirlerinize sade ama sevimli ilginç nikah şekerleri vermek istiyorsanız bu nikah şekeri en uygun seçimlerden biri olacaktır. Arkasına eklediğiniz minik bir mıknatısla buzdolabına da yapıştırılabilen bu nikah şekeri hoş bir hediye olabilir. Kafesi sevdiğiniz renkte çiçeklerle süsletebilirsiniz.


Faytonlu Nikah Şekerleri

Faytonları seviyorsanız ilginç nikah şekerleri faytonlu modellerden biri olabilir. Eğer gerçeğe uygun olsun istiyorsanız nikah şekerinizi ahşaptan da yaptırabilirsiniz. İstediğiniz ve konsepte yakışan renklerde danteller ve çiçekler kullanarak süsleyebilirsiniz.


Bisikletli Nikah Şekerleri

Fayton size fazla klasik geldiyse bisikletli ilginç nikah şekerleri de yaptırabilirsiniz. Bu şekerler de süs eşyası olarak kullanmak için oldukça uygun hatta farklı renklerde yaptırırsanız aynı aileden birkaç kişi nikah şekeri aldığında evlerine güzel süs eşyaları da hediye etmiş olursunuz.


Yastık Nikah Şekerleri

Annelerinizin çeyizinde bu çift kişilik uzun yastıklardan mutlaka görmüşsünüzdür. İşte o yastıkların minyatür bir versiyonu olan bu yastık da güzel bir hediye olacaktır. Nikah şekerinize görseldeki gibi nazar boncuğu takabilirsiniz ancak sade olarak da dağıtabilirsiniz. Çengelli iğnenin zamanla paslanarak iz bırakabileceğini unutmayın.


Nikah Şekerleri İçin Değişik Fikirler

Nikah şekeri yaptırmak için biraz daha değişik fikre ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz modellere göz atarak en azından bir fikir edinebilirsiniz. Belki aradığınız nikah şekeri olmayabilirler ama hayalinizdeki nikah şekerini tasarlamaya yardımcı olabilirler. Ayrıca nikah şekerinizi evinizde kendiniz yapmak istiyorsanız Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

 


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
4.8 61 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir? Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Nikah Şapkası Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Nikah Çikolatası Modelleri ve Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı? Nikah Yemeği Önerileri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?