İzmir Kına Organizasyon Fiyatları

644

Kına gecesi düğünden önceki en önemli gecedir. Bu güzel gecede gelin hem arkadaşlarıyla ve ailesiyle doyasıya eğlenir hem de bir vedalaşma yaşanır. Kına gecenizde sadece anların tadını çıkartmak için organizasyonu bir organizasyon şirketine yaptırabilirsiniz. İzmir kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumalısınız.

İzmir Kına Organizasyon Fiyatları

İzmir’de kına gecesi düzenleyecekseniz mutlaka İzmir kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi almanızı öneriyoruz. Net bir fiyat almak için organizasyon şirketinizle görüşebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Drone Kiralama Fiyatları

1Kına Tahtı Hazırlama

Kına gecelerinde gelinin oturması için bir kına tahtı hazırlanabilir. Kına tahtları genellikle kırmızı renkte oluyor. Ayrıca etrafı tüllerle ve farklı aksesuarlarla da süslenebiliyor. Kına organizasyon şirketiniz size özel bir kına tahtı hazırlayacaktır ancak eğer farklı bir kına tahtı istiyorsanız ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

2Size Özel Kına Tepsisi

Kına geceniz için sizin zevkinize uygun bir kına tepsisi hazırlatabilirsiniz. Kına organizasyon şirketlerinde birbirinden farklı tepsiler olabilir ve bu tepsilerden istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca eğer tepsinizi süsletmek istiyorsanız yine kına organizasyon şirketiniz size bu konuda destek verebilir.

Mutlaka incele:  Karşıyaka Düğün Salonları Listesi

3Kına Gecelerinin En Önemli Giysisi; Bindallılar

Eğer bir organizasyon şirketiyle anlaşacaksanız kendinize ayrıca bir bindallı kiralamanıza gerek yok. Kına organizasyon şirketinizden tam da zevkinize göre bir bindallı bulabilirsiniz. Ayrıca kına organizasyon şirketleri nedimeleriniz için de bindallı temin edecektir. İstediğiniz tarzda bindallıyı seçerek nedimelerinize giydirebilirsiniz.

4Kına Gecesi Çalgısız Olmaz..

Kına gecesi çalgısız olmaz. Kına organizasyon şirketinizden tef ve davul talep edebilirsiniz. Kimse bu çalgıları çalmayı bilmek zorunda değil. O gece amaç doyasıya eğlenmek. Organizasyon şirketinizden bol sayıda tef talep edin çünkü özellikle yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınız tef çalmak isteyecektir.

Mutlaka incele:  İzmir Piyanist Kiralama Fiyatları

5İzmir Kına Organizasyon Fiyatları Ne Kadardır?

İzmir kına organizasyon fiyatları seçeceğiniz pakete göre değişebilir. Kına organizasyon şirketiniz size farklı paketler sunacaktır. Bu paketlerden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Fiyatlar genellikle 1500 TL’den başlamaktadır.

İzmir Balon Süsleme Fiyatları

Eğer kına geceniz için salona farklı bir süsleme yaptırmak istiyorsanız balonlardan faydalanabilirsiniz. Balon süsleme fiyatlarını öğrenmek için İzmir Balon Süsleme Fiyatları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!