Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

İzmir Nişan Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Nişan Fotoğrafçısı

507
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


İzmir Nişan Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir Nişan Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.290 TL ile 1.580 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Nişan Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Nişan Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

Esma Karaman
Esma Karaman
Farklı bir ilden daha hiç yüz yüze görüşme fırsatım hatta konuşma fırsatım olmadan, içimde az da olsa korku ile anlaştığım canım Kübra bizi ve konuklarımızı nişan günü şahane fotoğrafları, gülen yüzü, hiçbir anı kaçırmaması ve neşesi ile mest etti ♥️ Darısı kına ve düğüne 🥰
Kübra Akçalı Fotoğraf
Aylin Güneyi
Aylin Güneyi
Oğlumun nişan çekimlerinde yanımızda olan Aliye hn. hem profesyonel tavırları ve güler yüzü ile hem de çektiği fotoğraflar ile gönlümüzü fethetti. Düğün çekimlerinde de kendisini tercih edeceğim. Tekrar teşekkürler.
Enginsu Photography
cüneyt uslu
cüneyt uslu
mezuniyet nişan düğün fotograflarımı senelerdir fotosinan da cekimlerimi yaptırdım tavsiye edebilicegim bir firma yakın zamndada hamile ve doğum cekimlerimide yaptırmak nasip olacak teşekkürler foto sinan teşekkürler
Foto Sinan
Sevda turan
Sevda turan
Herşey harikaydı bizim nişana yetişmemiz gerektigi icin dış cekım zamanımızı kısa tutmamız gerekmesine ragmen harıkalar yarattı kendıleri ❤️
İzFotoğraf
Çağdaş Köksal
Çağdaş Köksal
nişan ve düğünümüz arasındaki 6 aylık süreçte her ihtiyacımız olduğun da yanımızdaydılar. Ekip olarak çok sıcak kanlılar, çekim sırasında sizi çok rahat hissettiriyorlar ve bu da resimlerin daha doğal ve güzel olmasına sebep oluyor. Zaten işlerinde iyi oldukları bizim için yaptıkları albümü gören herkesin çok beğenmesi ile tasdiklendi. Ayrıca bu işler hakkında biraz bilgi sahibi olarak yüksek kaliteli ekipman kullandıklarını söyleyebilirim.
FR WEDDING FILMS

İzmir Nişan Fotoğrafçısı Talepleri

Ç Çağatay A.
Nişanımıza az kaldı. Fotoğraf çekimi için tire-derekahve gibi doğal güzelliği olan bir yer düşünüyoruz. Nişanımız bucada gerçekleşecek. 26 ocak pazar günü 13.00 - 18.00 saatleri arasında çekim yapabiliriz. Daha çok ekonomik paketlerinizi içeriğiyle beraber teklifinizde belirtirseniz kısa zamanda dönüş yapabiliriz.
N Nazlı G.
Akşam nişan mekanında yemekli eğlence öncesi mekanda ve dış kısımda 1 saatlik dış çekim ve mekan içi görseller istiyoruz. İzmir yolu lidya otel'de nişan öncesi çekim yapılacak otel önü dış mekanda ve içerde de çekim isteniyor akşam saat dört ile altı arasında bir saat sürer tahminen belli bir bütçe düşünmedim.
S Sinan Y.
Buca'da kuaförden çıkıldıktan sonra Buca Seferihisar güzergahında kapalı bir alanda fotoğraf çekimi, daha sonra Güzelbahçe Çamlı-Urla Bademler mevkiindeki Olive Garden salonunda davet başlamadan önce bir iki saatlik çekim istiyoruz. Fotoğraflar sadece elektronik ortamda teslim edilebilir.
B Büşra Ö.
Evdeki söz nişan merasiminde fotoğraflar çekilsin istiyorum. Nişan masasının önünden,yüzük takılırken, damat ve gelinin birbirine baktığı anlardan ve özellikle bir video klibi istiyorum damat tarafının girişinden kahve hazırlığına ve yüzüklerin takıldığı anları kapsayan bir video
S Seda P.
Albüm olmayacak sadece baskı veya usb dijital seklinde istiyorum. Nisan fotografi olacak.5-6 cekim yapsak olabilir. Uygun bir fiyat istiyorum sizden maddi olarak zor durumdayiz ama bu mutlu gunumuuzu taclandirmak istiyoruz.
M Melike C.
Nşan töreninden önce yarım saat gelin ve damadın fotoğrafları çekilecek daha sonrada anne babalar ve yakın arkadaşlarla fotoğraf çekilecek, ayrıca 2-3 saatlik bir video çekimine ihtiyacımız da var
G Gonca F.
Nişanım evimizin bahçesinde olacak. Nişan öncesi dış çekim bahçede, Sonrasında nişan esnasında ve gelen konuklarla aile fotoğrafı çektirmek istiyorum. 30 temmuz akşamı lokasyon akevler İzmir
F Fatih
Evde nişan törenimiz olacak. Nişan boyunca çekim yapılıp, fotoğrafların digital olarak teslim edilmesini istiyoruz. Nişan akşam 18.00 - 20.00 arasında olacak ve yaklaşık 70 kişi katılacak.
G Gözde K.
Nisan çekimi olacağı için çok fazla maddi yönden yüksek olsun istemiyorum . Benim için önemli olan o gün hatıra kalsın. . Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim en uygunu olacak şekilde
Ş Şüheda A.
Nişan evimizin bahçesinde olacak fakat daha öncesinde 1-2 saat dışarda da çekim yapmak istiyoruz sonrasında evimizin bahçesinde misafir edip çekimlere orda devam etmek istiyoruz.

İzmir Nişan Fotoğrafçısı Seçimi

Evlilik için attığımız ilk adımlardan birisidir nişan törenleri. Herkes gibi sen de bu anlamlı gününü fotoğraf ve video ile kayıt altına alarak gelecek hayatında izleyerek o günleri yad etmek isteyebilirsin. Nişan fotoğrafları da tüm özel günlerde olduğu gibi profesyonel çekimlerle daha bir anlamlı hale gelir. İzmir civarında onlarca İzmir nişan fotoğrafçısı seçenekleri için bir araştırma yaptık.

İzmir civarında nişan yapacaksan bu anılarını fotoğraflama istersen ilk bakacağın nişan organizasyonu aşamasında İzmir Nişan Fotoğrafçısı Fiyatları olacaktır. Nişan fotoğraflama da düğün fotoğrafları gibi benzer bir şekilde çekiliyor ve albümleşiyor. Sizin isteklerinize göre fiyatlar şekilleniyor. Fotoğrafların sadece iç mekan stüdyo çekimleri için 250 TL kadar yeterli olanakla birlikte eline geçen fotoğraf sayısı gayet sınırlı. Ve sadece gelin damat ve yakın aile fotoğraf karelerinde yer alıyor.

İzmir nişan fotoğrafçısı için dış çekimler fiyatları etkiliyor

Tercih ettiğin mekana ve fotoğraf sayısına göre değişen fiyatlarda en yüksek İzmir nişan fotoğrafçısı fiyatları genellikle deniz üzerinde çekilen özel fotoğraflarda çıkıyor. Kiralanan bir teknede çekilecek eşsiz deniz ve doğa manzaralı fotoğraflar ile ilgi çekici ve görsel olarak tatmin edici fotoğraflara kavuşabilirsin. Böyle fotoğraflar için yaklaşık 4.000 TL civarına kadar çıkabiliyorsun. Düğün fotoğraflarında bu fiyat birkaç bin daha artabiliyor.

İzmir'de nişan organizasyonunda video çekimi

Sadece mekan ve stüdyo çekimleri ile yetinmeyenlerdensen nişan töreni ve organizasyon için ayrıca ekstra çekimler yapılıyor. Sadece düğün çekimi için İzmir nişan fotoğrafçıları fiyatlandırma için 1000 TL gibi bir rakam yeterli olabiliyor. Fiyatı etkileyen bir başka faktör çıkacak fotoğraf sayısı olduğundan en kaliteli ve en az sayıda fotoğraf çektirmek önemli bir konu. Bunu sağlayabilmen için mutlaka kendini ispatlamış profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda için rahat olabilir. gigbi.com'da onlarca İzmir nişan fotoğrafçısı sana hizmet vermek için bekliyor. Hemen İzmir nişan fotoğrafçısı talebi oluşturarak, fotoğrafçılarından fiyat teklifi alabilir, yorumları ve fiyatları karşılaştırarak seçimini en iyi şekilde yapabilirsin.

İzmir'deki nişan çekiminde akrabaları unutma

Tabii ki nişan fotoğrafları içerinde akrabalar da yer almalı. Düğün sırasında zaten genel çekimlerde fotoğraflanan akrabalar özel çekimlerde de unutulmamalı. Özellikle yaşlılar bu konuda göz ardı edilmemesi gerekenler. Tüm aile böyle güzel bir güne ait fotoğraflarda mutlak gelin ve damat ile yan yana aynı karede olmak isteyeceklerdir. Tüm bunlar İzmir nişan fotoğrafçısı seçimi konusunda belirleyici etmen olacaktır.


Nişan Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Nişan Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer