Kız İsteme Çikolatası Modelleri, Önerileri ve Tavsiyeleri

6409

Yaşamınızın en önemli günlerinden biri için kız isteme çikolatası da elbette bir o kadar önemli. İster kız tarafı olun ister erkek tarafı, alacağınız çikolata için mutlaka bir ön araştırma ve özenli bir seçim yapın.

Damakta ve Akılda Kalıcı Kız İsteme Çikolatası

Önemli fakat bir o kadar da akılda kalıcı bir gün kız isteme günü. Bu özel günde yaratacağınız her detay da hem sizin hem misafirlerin hafızalarından uzun süre silinmeyecek. Lezzetli bir kız isteme çikolatasına ise kimse hayır demeyecek

Mutlaka incele:  Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler

1Çikolata, badem şekeri ve lokum üçlüsü

Kız isteme çikolatası için özel bir gümüş tepsi seçtikten sonra yapmanız gereken içini dolduracak tatlara geçmek olacak. Dilerseniz lokumlarla süsleyebilir, çikolatayla tat verebilir, badem şekeriyle şıklığını artırabilirsiniz. Bu üç özel lezzeti bir arada kullanmaksa her misafirin damağında bir tat bırakma isteğinizi gösterecektir. Aileyi de ihtişamıyla etkileyecek olan bu özel çikolata için taze tatları seçmeye de özen göstermelisiniz.

Mutlaka incele:  Söz Merasimi Nasıl Yapılır? Söz Nişan Hazırlıkları Listesi

2Süsleme düşündüğünüzden çok önemli

Çikolatayı ister sütlü seçin ister bitter; ister el yapımı olsun ister şık bir kutu çikolatası; seçiminizi hangisinden yana kullanırsanız kullanın kız isteme çikolatası için özel bir paket hazırlamaya özen gösterin. Simli bir parlak paket veya büyük bir fiyonkla renk vereceğiniz paketiniz, en az lezzeti kadar akılda kalıcı olmalı. Bunun için yapmanız gereken çikolatayı yaptıracağınız dükkâna isteğinizi tam olarak anlatmak.

3Gümüş tabak ile elegan bir hava verebilirsiniz

Çikolatanız sade fakat tabağı şık olabilir. Eğer bir gümüş tabak alıp, bunu süsleyerek bir çikolata haline getirmek istiyorsanız daha sade paketli çikolatalar seçmeniz gerekir. Zira gümüş tabağınız yeterince dikkat çekecek, şıklığını konuşturacaktır.

Mutlaka incele:  Nişan Pasta Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

Mesajınızı kız isteme çikolatası ile verebilirsiniz

Son yıllarda giderek modası artan mesajlı çikolatalar, kız isteme çikolataları arasında da yerini aldı. İsterseniz esprili, isterseniz günün anlam ve önemine ilişkin mesajlara yer verebileceğiniz bu çikolatalar için iyi düşünmek faydalı olacaktır. Zira bu özel çikolatada yer alacak mesaj herkes tarafından görülecektir.

Kız isteme günü, giyiminizden menüye kadar birçok farklı detaydan oluşuyor. Bu güzel günü en keyifli şekilde hatırlamak içinde kız isteme çikolatanızı özenle seçmeli, mümkünse bir hatıra olarak saklanmasını sağlamalısınız. Dilerseniz, Kız İstemeye Giderken Neler Götürülür? başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!