Birbirinden Güzel Nikah Çikolatası Modelleri ve Fiyatları

Düğün organizasyon bilgileri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

956

Son zamanlarda nikah şekeri yerine nikah çikolatası ikram etmek oldukça popüler hale geldi. Siz de düğününüzde ya da nikahınızda klasikleşen nikah şekeri tercih etmek istemiyorsanız sizin için birbirinden harika nikah çikolatası modellerini derledik.

Farklı Nikah Çikolatası Tasarımları

Düğününüzde konuklarınıza nikah çikolataları ikram etmek istiyorsanız sizin isminizi ve düğün tarihinizi taşıyan harika paket tasarımları tercih edebilirsiniz. İşte fikir edinmeniz için derlediğimiz harika nikah çikolataları ve fikirleri.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Damat Bohçası Süsleme Örnekleri

1Sevimli Kutularla Çikolata İkramı

Düğün ya da nikah günü konuklara dağıtacağınız nikah çikolatası için farklı tasarımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. İçinde çikolata olan sevimli kutular son zamanlarda oldukça trend. Bu kutuları kendi tarzınıza ya da düğün temasına göre süsleyebilirsiniz.

2Baskılı Çikolata Paketleri

Minik kare çikolataları ikram ederken üzerine dilediğiniz baskıyı yapabileceğiniz paketlemeler tercih edebilirsiniz. Bu paketlerin üzerinde nikah tarihiniz, isimleriniz ve hatta fotoğraflarınız bile yer alabilir. Sade ya da gösterişli tercihler yaparak nikah çikolatası modelini kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri

3En Güzel Nikah Çikolataları ve  Fikirleri

Nikah çikolataları dendiğinde birçok kişinin aklına klasik çikolatalar gelse de çok çeşitli fikirleri uygulayabilirsiniz. Yuvarlak çikolatalar, çikolata şeklinde kutular, mini çikolatalarla dolu keseler ya da uzun çikolatalar tercih edebilir ve nikah temasında göre farklı paketlemelerle süsleyebilirsiniz.

4Kalpli Nikah Çikolatası Modelleri

Şık bir tepsi içerisinde kalpli çikolatalar ikram etmeye ne dersiniz? Kalp şekli nikah, nişan ya da kına gecesi gibi günler için en ideal seçim. Bu sevimli kalpli çikolataları da nikah şekeri yerine tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Kesesi Modelleri

5Evde Nikah Çikolataları Yapımı

Küçük çikolatalar satın alarak paketlemesini ve süslemesini evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için renkli ve simli kaplama kağıtları alabilir, kurdele ve boncuklarla harika şekilde süsleyebilirsiniz. İsminizin ve nikah tarihinizin yer aldığı etiketler de bastırabilirsiniz.

Çikolata Kutusu Hazırlama ve Süsleme Örnekleri

Nikah çikolatamodelleri konusunda daha fazla fikir edinmek ve evde kendi nikah çikolatanızı hazırlamak istiyorsanız daha önce derlemiş olduğumuz Çikolata Kutusu Hazırlama ve Süsleme Örnekleri başlıklı yazımıza göz atabilir ve ipuçlarını alarak harika süslemeler yapabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!