Tanışma Yıldönümü Hediyeleri Sürpriz Önerileri ve Fikirleri

1104

Tanışma yıldönümü ilişkiler için çok önemli günlerden birisidir. Bu özel günde partnerinize hediye almak  onu değerli hissettirecektir. Tanışma yıldönümü hediyeleri iyi düşünülmesi almadan önce araştırma yapmanız gereken özel hediyelerdir.

Tanışma Yıldönümü Hediyeleri Fikirleri

Tanışma yıldönümü hediyesini almak için öncelikle ilişkinizi baştan sona bir bütün olarak düşünüp karar vermeniz gerekmektedir. Partnerinizin en sevdiği şeyler , onunla en çok gittiğiniz yerler , ilk buluştuğunuz yer hediye alırken üzerinde düşünmeniz gereken konu başlıklarıdır.

Mutlaka incele:  İzmir Romantik Akşam Yemeği Mekanları

1Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Bu hediye daha çok kadınların hoşuna gidecek türden bir Tanışma yıldönümü hediyesi. Hepimiz biliyoruz ki kadınlarının çoğunun çikolataya karşı zaafı var. Bu hediye partnerinizin kesinlikle çok hoşuna gidecektir. Burada en önemli detay seçeceğiniz fotoğraf . Seçeceğiniz fotoğraf tanıştığınız günden bir fotoğraf olursa oldukça romantik bir hediye olacaktır.

2Tasarımlı Ahşap Foto

Ahşap her zaman hediyelik eşyalar arasında çok şık olmasıyla dikkat çekmiştir. Tanışma yıldönümü hediyesi için de ahşap iyi bir tercih olabilir. Burada karar vermeniz gereken alacağınız ahşap foto da ikinizin fotoğrafı mı olacak yada sadece partnerinizin fotoğrafı mı olacak?

Mutlaka incele:  Ankara Romantik Akşam Yemeği Mekanları

3Kişiye Özel Kitap

Herkes kendine kitaplar , şiirler yazılsın ister. Romantik olmanın yolu her zaman kitaplardan geçmiştir. Bu yüzden tanışma yıldönümü hediyesi olarak partnerinize ikinizin aşkını anlatan bir kitap hediye etmek onun çok hoşuna gidecektir.

4Fotoğraflı Yastık

Partnerinize tanışma yıldönümü hediyeleri olarak tercih edebileceğiniz bir diğer hediye ise üzerinde fotoğraflar olan baskılı yastık.  Bu yastığın üzerindeki fotoğrafları özenle seçmelisiniz. Tanıştığınız andan itibaren birlikte geçirdiğiniz güzel zamanlar ile dolu bir yastık partnerinizin kesinlikle hoşuna gidecektir.

5Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

Saat çok klasik bir hediye gibi görünse de birkaç ufak değişiklik ile çok güzel bir tanışma yıldönümü hediyeleri seçeneklerinden biri olabilir. Üzerinde partneriniz ile tanıştığınız gün çektiğiniz fotoğraflarınızın olduğu bir duvar saati oldukça romantik bir hediye olacaktır.  Saate her baktığında sizi hatırlamasını , mutlu geçirdiğiniz anları hiç unutmamasını söylemeyi unutmayın.

Mutlaka incele:  Anı Çerçevesi Şablonu, Yapımı, Boyutları

Tanışma Yıldönümleri Özeldir

Her hediye de her özel gün de olduğu gibi tanışma yıldönümü hediyeleri almanın da sebebi aynıdır. Sevgiyi , aşkı , mutluluğu birlikte geçen güzel zamanları hatırlamak o güzel anlar için birbirimizi ödüllendirmektir. Tanışma yıldönümü hediyeleri seçerken tanıştığınız o günü o anı çok iyi düşünün çünkü  birbirinizle ilk konuştuğunuz kelimeler bile hediyeye karar vermenize yardımcı olabilir. Tanışma yıldönümü hediyesi size tanıştığınız o günü hatırlatmak açısından önemlidir. Tanışma yıldönümüzü romantik bir akşam yemeği ile taçlandırmak isterseniz, sizin için mekan önerilerimiz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!