Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Barmen

Davetinize katılan misafirlerinize leziz içecekler sunmak isterseniz bir barmen kiralamanızda fayda var. Şehrinizdeki barmen kiralama profillerine göz atın, fiyat bilgisi isteyin ve size harika kokteyller yapacağınızı düşündüğünüz barmeni seçin.

Barmen için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Barmen Kiralama

Sıcak, soğuk, alkollü ya da alkolsüz içecek servisinin yapıldığı mekanlardan biri olan bar, birçok insanın tercih ettiği eğlence mekanları arasında yer alır. Barlarda servis yapan kişiler erkekse barmen, kadınsa barmaid olarak adlandırılır. Bu tür mekanlarda restoran ya da cafelerdeki gibi garson hizmeti yoktur. İçecek servisi masalara değil tezgah üzerinde barmen ya da barmaid tarafından yapılır. Barmenlik son zamanlarda yalnızca içecek servisi değil aynı zamanda çeşitli gösterilerin de yapıldığı bir meslek halini almıştır. Özel bir kabın içerisinde çeşitli içecekleri karıştıran ve farklı içecekler ortaya çıkaran aynı zamanda bu işlemi de bir şova dönüştüren barmenler, artık yalnızca barlarda değil etkinliklerde de gösteri yapıyor. Bir jonglör gösterisi gibi içecekleri hazırlarken havada atıp tutan ve müzik eşliğinde eğlenceli bir şova dönüştüren bu kişiler, eğlence merkezleri, oteller, restoranlar ve festivaller gibi organizasyonlarda sahne alabilir. Organizasyonlarda barmen kiralama ile hem insanlara servis yapabilir hem de onların eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Özel kokteyller, şirketi geceleri, açılış partileri, yaza merhaba partileri ya da doğum günü partileri de barmen kiralama için uygundur.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.